Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

akrima
1. dec 2007

No co je s vami seredske tehulky???? Kde sa tulate a nebodaj schovavate?

evus
1. dec 2007

akrima,ty si zo serede?

akrima
2. dec 2007

evus ano.... priamo a od malicka....

rainbow
2. dec 2007

ahoj kristínka , máš krásne detičky 😵 😵 😵

diamand
2. dec 2007

ahoj rainbow,

to patrilo mne? ak ano tak dakujem. Aj tvoj Denisko je zlatucky a ty si mi velmi povedoma, este ked si bola tehu tak som ta sledovala tusim v majovkach, nechodila si ty nahodou na Fandlyho do C-cky?

rainbow
2. dec 2007

ahoj, ano chodila, mne tiež dlhšie trvalo kým som ta poznala, ale sme sa zmenili 😵
takže ty už si zakotvila v UK?

diamand
2. dec 2007

teda veru zmenili, starneme pomalicky, ale vies co ty tusim ani moc nie, hned som si myslela ze si to ty, ja som veru zakotvila v UK, uz som tu 12 rokov, a kezde Nathaniel uz chodi do skoly tak neviem ci sa este vratime na sk, mozno ked deti vyrastu, ale domov chodime velmi casto aj teraz za dva tyzdne uz letime, jaj tak sa uz tesim. Ty si tusim zase zakotvila v Trnave?

rainbow
3. dec 2007

ale nestarneme, pokial nám nikto nehovorí , že ako mlado vyzeráme 😀 😀 😀
ja keby som bola preč tak dlho a už by som tam mala založenú rodinku, tiež b& som sa asi nevracala...určite je tam lepšia životná úroveň..
akurát, že je smutno za rodinou..

v tt už bývame 3 roky, ale v seredi som každý 2 den, babička si užíva 1.vnúčika 😵 😵

tak aj vaši sa určite tešia na vnúčatká, Vianoce budete tráviť na SK?

diamand
3. dec 2007

no ved prave ze mi rodinka chyba, ale co uz urcite je tu lepsia zivotna uroven ako pises aj ty, tak sa radsej nestazujem a domov mozme letiet hoci kedy ved letenky su uz za facku a let trva len 2 hodinky. Ano na vianoce budeme na Sk, odlietame odtialto 18 decembra a spat sa vraciame 6 januara, takze dost dlho huraaa

sisstin
16. dec 2007

😀 😀 😀 😀 😀

elinka27
18. jan 2008

baf,tusim sem uz nikto nepise

evus
18. jan 2008

ale chodi...obcas tu nakuknem,ci tu niekto nie je...

elinka27
18. jan 2008

no a nieje 😀

evus
19. jan 2008

co,ty uz o takom case nespis???a co drobec,aky je?

elinka27
19. jan 2008

drobec si zatial robi s mamou a tatom co chce.Raz prespi cely den a aj noc a budi sa len na jedlo a a raz zasa cely den a noc nespi, mame to na striedacku vzdy obden 🙂

evus
19. jan 2008

casom sa to upravi,len treba trpezlivost...aj ked teda nezavidim

elinka27
20. jan 2008

pocuj pozeram ti do profilu a ty tam mas ze sa snazilkujete?to fakt? 😲

evus
20. jan 2008

🙂 nooooooooooooo,snazime sa prvy mesiac...my sme to vzdy tak chceli jedno po druhom,s malou problem nename,je samostatna,celu noc prespi a uz si vyzaduje niekoho navyse.Vonku ked vidi deti,tak nevie od radosti co so sebou.Mrska mala prist dnes,ale ani chyru po nej,len este nedavam tomu moc velku nadej,lebo prvy krat sme sa snazili az pol roka,kym som otehotnela.

elinka27
20. jan 2008

no co ty vies,mozno tentokrat to vyjde na prvy krat 😉 takze nakoniec budem chodit cvicit sama 😀

evus
20. jan 2008

bodaj by si mala pravdu...ale ked nie,nevadi,budeme sa snazit dalej.
Vidis,tak nakoniec asi fakt budes chodit sama a co Monca?

lunika
21. jan 2008

čav evka tak gratulujem prajem ti nech to víde niekedy pod pod barák pokecať čo ty nato ?

evus
22. jan 2008

cau Monika,tak hadam to uz aj vyslo (vid fotky v albume)zajtra idem este k lekarovi,nech je to potvrdene.

elinka27
23. jan 2008

no evus, pozeram,ze mas dve ciarky, tak blahozelam a co lekar?potvrdil fazulku? 😀

evus
24. jan 2008

didi,zatial nic nepotvrdil,ale ani nic nevyvratil,pretoze je to len nejaky 4-5 tyzden a na sone nebolo nic okrem zvacsenej maternice vidno,nasiel mi na pravom vajecniku cystu,tak povedal,ze ms moze meskat aj koli tomu,ale ked som mu povedala,ze mi dva testy vysli pozitivne,tak vravel,ze je to zastarala metoda,podla ktorej sa riadit nemam...ja si ale myslim svoje,ms mi nidky nemeskala a takisto mi je zle.

mexx
24. jan 2008

Ahojte babeny, nasla som tu ze "Sered", a tak omrkujem, ze ci tu niekoho poznam... 😀

evus
24. jan 2008

mexx a poznas????

mexx
24. jan 2008

Mam pocit, ze som vas v zivote nevidela... 😀 😀 😀

evus
24. jan 2008

mna urcite nie,ja tu byvam len chvilku 🙂

elinka27
24. jan 2008

evus, no a to chodis ktoremu doktorovi?tu v seredi?lebo tu su vraj blbi doktori,tak ja mam vsetkych v TT 😀

evus
24. jan 2008

teraz som si hladala noveho lekara a nechcem behat kade-tade spojmi,ked muza nebudem mat doma,tak som sla sem,neviem ci poznas Krala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre