Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

mexx
24. jan 2008

Elinka, a ty mas akeho gynekologa, ak sa smiem spytat? Ked vravis, ze v TT, ci mozes niekoho odporucit... 🙂

sisstin
25. jan 2008

mexx: měěěěěěěěěěěěěěěěěě 😀 😀 😀 😀

elinka27
25. jan 2008

hej poznam Krala, vraj na toho nadavaju vsetky,ale inak ho nepoznam,len z pocutia bab co s nim neboli spokojne.
Mexx ja chodim k Eliasovi,ale spokojna som bola aj s Cechom a Ilavskym

mexx
25. jan 2008

Jeeej, Siss, no jasne, teba poznam... 😀
Elinka, ja sa chystam k Ilavskemu, este som u neho nebola, ale chcem zmenit a pocula som na neho dost chvalu, tak pojdem vyskusat. Len keby to nebolo take divne a stresujuce...ja teda gynekologicke vysetrenia ozaj nemusim... 😔

evus
25. jan 2008

baby viete mi poradit,ked som teda neni spokojna s lekarom ku ktoremu som len teraz nastupila,kedy najskor mozem od neho odist,ci to nie je casovo dane,lebo mne sa zda ze az po polroku...

krtko.
25. jan 2008

ahoj mexx,ja som z trnavy a ilavskeho možem len odporučiť .ja k nemu chodím už roky a nemožem na neho povedať krivé slovo.on je dosť pedentný ,čo sa týka vyšetrenia.držím palce

mexx
26. jan 2008

Jeej, dakujem, Krtko, si ma potesila... 🙂 Viac-menej sa snazim takymto vysetreniam "vyhybat", je to neprijemne, ale tak vramci zdravia treba...

akrima
26. jan 2008

baby kam chodite v Seredi cvicit? Ja som chodila s partiou bab jednej cvicitelke, kde v ramci cvicenia sme mali aj predporodnu pripravu, ale tetus, je zevraj dlhodobo PN tak sa pytam ci nepoznate nejaku nahradu.... Dakujem

elinka27
26. jan 2008

evus,ano az po polroku sa to da.Ale narovinu by som sa ho opytala,ze ak by si ho chcela zmenit ci ta pusti,.Vyhovorila by som sa napriklad ze sa idete stahovat,ved co on to aj tak nezisti 😀
akrima, aj ja som chodila k p.Nadaskej,ale je teraz po operacii zlcnika, mala myslim zachvat, a v Seredi nic ine nieje pokial viem,jedine do TT keby si isla.

mexx
26. jan 2008

Evus, neviem, nakolko je to obmedzene casovo, ja som u svojho gynekologa dlhsie, nejake tri/styri roky, a teraz chcem prestupit k inemu. Tomuto predchadzajucemu chodi aj moja mama, a ked tam minule sla, tak som povedala, ze nech mi vypyta kartu, aby som mohla potom zobrat tomu novemu doktorovi. No a sestricka jej tam povedala, ze jej kartu neda, lebo teraz je to vraj tak, ze ju nemoze dat mne, ale ja mam ist priamo za nejakym tym lekarom, ktoreho si vyberiem, a oni ju pak dorucia k nemu. Vydat mi ju moze len v pripade, ze tam nebude lekar, lebo ja mam pravo byt vysetrena kedykolvek, a ked tam lekar nie je, mozem si zobrat kartu a ist inemu. Trosku zvlastny system tomu dali, tak dufam, ze nebudem mat pak nijake administrativne problemy, ked pridem tomu novemu lekarovi... 😕

evus
26. jan 2008

baby,ja som uz pisala do poistovne,ze ked nie som spokojna s lekarom a ci by som ho mohla za taky kratky cas vymenit,tak uvidim,co odpisu...

sisstin
27. jan 2008

čus ženský...koukám, že už to tady zase trošku jede 😀

evus
27. jan 2008

cau siss...vsak uz bolo nacase...ako sa mas?

akrima
27. jan 2008

podla poslednych info by cvicenie v Seredi malo pokracovat zaciatkom februara

sisstin
28. jan 2008

evus:pohoda..furt ses netestovala...říjen/oktober 2008 čeká 😀

evus
28. jan 2008

siss,ja podla vsetkeho zapadam este do spetembra.

sisstin
28. jan 2008

evus: tak už ses testla teda? 😀

evus
28. jan 2008

jeeeee,siss,ja som najprv tomu tvojmu netestovala najprv nerozumela o com pises...jasne ze som sa testovala a to dvakrat(kuk do albumu) a podla vypoctov mi to vychadza na koniec septembra.ale este nemam nic potvrdene,lebo lekar na uzv nic nevidel,tak pojdem na kontrolu az o tyzden.

mexx
28. jan 2008

Jeeej, Evus ide mat druhe babatko... 😵 No, aby sme sa my nakopli aspon s tym prvym... 🙂

evus
28. jan 2008

mexx,este to nie je na stopro,ale dufam,ze ano,takze baby dotoho...nenechajte ma v tom samu 😉 .

mexx
28. jan 2008

Jaj, ja pockam, kym budes mat ty, pridem si to parkrat pozicat, nech viem, do coho idem, a pak sa uvidi... 😀 😀 😀

evus
28. jan 2008

😀 ...prid,mam doma este jedno take dvojrocne,aj s tym je dost roboty...mexx,ty byvas tu vseredi,alebo si v zahranici?

mexx
29. jan 2008

Evus, ja mam rada aj dvojrocne... 😉 Byvam v Seredi. Kde byvate vy? (Ze keby som dostala chut na take dvojrocne...) 😀

evus
29. jan 2008

mexx,my byvame na cukrovarskej,prvy panelak pri Vrave...kludne prid na kavicku...

mexx
29. jan 2008

Ja byvam na Namesti... 🙂 No len ma velmi nepozyvaj, lebo ja som na deti maniak, a hned ti pak budem pisat, ze "Pocuj, Evus, nepozicias mi Karinku, ja som doma a nemam sa s kym hrat..." 😀 😀 😀

evus
29. jan 2008

mexx,ja ti ju poziciam aj na dva dni 😀 ...Karin nema problem s ludmi ktorych nepozna...

mexx
29. jan 2008

Vazne? Lebo vela dietok sa vacsinou hanbi a boji, a to je pak s nimi tazko... 🙂 No, mas maximalne uzasne dieta... 🙂 Tak to si ju niekedy urcite poziciam... 🙂

evus
29. jan 2008

tak mozme niekedy dohodnut kafco...

mexx
29. jan 2008

No tak to sa ja len a len potesim... 🙂

evus
29. jan 2008

ty si vydata...babo neplanujes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre