Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
20. feb 2008

moje chuda male...teplu plienku na brusko si skusala?

elinka27
20. feb 2008

evus,nas maly je jedinecny exemplar, nepomaha ani pupik,ani plienka,ani sab siplex,ani espumisan,ani fenyklovy caj atd. 😖

evus
20. feb 2008

uf,no mate to tazke s nim,ale nebude to hadam naveky takto,neboj,casom mu to prejde...

elinka27
20. feb 2008

no sak kym sa ozeni hadam to bude OK 😀

evus
20. feb 2008

😀 ,zajtra sa s nim potesime 😉 ...troska aspon vypnes...

elinka27
20. feb 2008

oki ja vam ho poziciam a ty mi ustel v spalni 😀 si zatial pospim lebo neviem co je to spanok veru pri nom

evus
20. feb 2008

mozes si kludne hodi hodinoveho slofika,myslim,zeby sa na teba nikto nehneval 😉

elinka27
20. feb 2008

dnes som bola u kamosky v Sintave ma rodinny dom a maleho som dala do kocika a spal a kedze bolo krasne dnes, tak sme sedeli vonku a pili kavu, fakt som si oddychla.Skoda ze nemame aspon balkon 😖

evus
20. feb 2008

tak sa zajtra bude vetrat u nas na balkon,inak ten balkon je vazne vyhoda vo vela veciach,ale ked sa neda,tak sa neda,nic s tym nenarobis...

elinka27
20. feb 2008

no nic idem, lebo maly zasa zacal plakat,tak cau zajtra, pokusim sa na tu 16-tu uvidim ako bude maly jest.Pa

evus
20. feb 2008

idem aj ja malu okupat a dat ju spat,pa tesim sa na zajtra...

mexx
20. feb 2008

No caute krasky... 🙂
Evus, cislo som ulozila, tak ti zajtra cinknem, ak bude treba... 🙂
Eli, no ty mas teda ozaj dobrotnika, takto sa nechat rozmaznavat, len na rukach nosit... 😅 😉

evus
20. feb 2008

mexx...mozno sa ti podari vojst do vchodu akurat,ked tam niekto bude a ke nie,tak mi prezvon...na nervy to tu mame s tymi zvoncekami.

mexx
20. feb 2008

No to bude nejaka zahada tych dvanastposchodovych barakov. Bo moji svokrovci byvaju tiez v takom, a tiez maju tento isty problem. Ked nevycihas niekoho, kto ti otvori, tak musis zazvonit a oni musia zbehnut dole otvorit... Hmhm, je to jasne. Ste zacarovani. 😀

evus
20. feb 2008

mexx...nejaky veeeeelmi dobry clovek nam rozbil zvonceky dolu pri vchode no a odvtedy to nefunguje...

mexx
21. feb 2008

No, alebo aj tak... 😉 😀 Nam zvonceky funguju, a obcas sa citim ako taky vratnik, lebo mam pocit, ze ktokolvek ide do vchodu a nema si ako otvorit, zazvoni u nas... 🙄

elinka27
21. feb 2008

a co mam ja hovorit?my nemame bzuciak a byvame na prizemi,tak k nam zvoni kazdy,lebo si mysli ze ja to mam najblizsie zist a otvorit, a tak otvaram letakom, postarke a pod.Ale uz to ignorujem, bo ked som bola tehotna tak som ledva zisla aj tych 8 schodov, a teraz zasa maleho nenecham sameho.A to ma vzdy nastve ked maleho krmim,ci prebalujem a mam ho rozbaleneho a niekto k nam zazvoni a ja rychlo idem pozriet a to nejaky roznasac a tak.Tak uz nechodim.So znamymi som dohodnutna,ze ked sem idu nech zvonia 3x inak nejdem otvorit 😀

mexx
21. feb 2008

No, ja nadavam na tento nas system, ale podla tohto, co ty hovoris, Eli, mi je jasne, ze este aj tie bzuciaky maju svoje vyhody... Ach jo, nic nie je dokonale... 🙄

elinka27
21. feb 2008

inak my prideme asi dnes s krikom, bo maly bude o 16-tej mat jest akurat 😀 takze Evus budem ho musiet u teba prebalit a nakrmit,lebo keby to mam doma robit nestihame.Maly 20min je a dalsich 20min odgrgava 🙂

evus
21. feb 2008

ahojteeeee,uz sa na vas tesim a chystam sa na vas... 😉 eli,nevadi,kludne ho u mna nakrmis aj prebalis a potom ho uz len budeme rozmaznavat na rukach...zas je vonku super pocasie,prsiiiii,ale nevadi,aj dobre ze je to dnes,lebo inak v takomto pocasi by sme sa s malou doma nudili,ked sa vonku neda ist...

mexx
21. feb 2008

Vazene, ale neopovazte byt vsetky uzasne krasne a nahodene a neviem co, lebo to ja by som si musela este do poobedia na plastiku zabehnut... 😀

evus
21. feb 2008

mexx,my sme pekne aj bez nahodenia 😀 ...necakaj ziadne modelky...

mexx
21. feb 2008

Ako hovori moj chlap, nie je nad prirodzenu krasu... 😉 🙂

evus
21. feb 2008

a ma pravdu 😉 ...akurat,ze ja bez makeupu ani smeti vysypat nejdem,je to uz akysi zvyk,ja bez tych farbiciek akosi nemozem...

mexx
21. feb 2008

To ja tiez tak zvyknem robit, najma v poslednej dobe, ak mam ist medzi ludi, tak sa musim dat do poriadku... Ale napriklad vcera som zaznamenala velky uspech, isla som do sveta (priam do nasho hlavneho mesta) a bez stipky makeupu...dokonca ani len obocie som si nezvyraznila... Moj drahy bol mimo z tohto uspechu... 😀

elinka27
21. feb 2008

ja sa uz od rana snazim vytrhat obocie a dat sa do poriadku,ale nestiham,bo synacik ma zasa ruju 😀 takze to dopadne ako vzdy on vyfinteny jak kral a mama jak strasidlo 😀 akurat zaspal v kociku tak mam 5 minut cas kym sa zobudi 😀

evus
21. feb 2008

eli,tak sup,sup,akurat stihnes to obocie...

mexx,my zas ked niekam ideme a ja stojim pred zrkadlom(trva mi to vzdy cca 5minut)tak sa ma drahy vzdy pyta,ze a to kam ideme,ze chces byt taka pekna????

elinka27
21. feb 2008

tak maly ma ist akurat jest a zaspal na dlhsie ako na tych jeho zvycajnych pat minut 😠 zasa mi to cele poposuva,keby som chcela niekedy dalsie tak mi dajte po papuli kym ma to neprejde 🙂 inak muz sa dnes vraj aj tak ucit nebude sa na to vykaslal, tak co uz s nim.Sme sa dohodli,ze keby bol maly zly tak si ho pride zobrat a pojde s nim von, a ja aspon mozem kecat s vami.

evus
21. feb 2008

eli,neboj,tu nebude mat kedy byt zly,hadam sa mu u nas bude pacit,a mozno budes prekvapena aky je dobrucky(klopem si aby to vyslo 😉 )

mexx
21. feb 2008

Som sa vypachrala zo sprchy akurat, a sledujem, ze vy tu kozmeticke upravy podstupujete... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre