Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

barborenka
18. apr 2008

Caute,co je s vami?Dnes to vyzera ze bude konecne pekne pocasie.Tak pa

mexx
18. apr 2008

No, vyzera to lepsie ako vcera, ale aj tak je ten vietor dost studeny. Dufam, ze zajtra bude lepsie, ideme kamaratom grilovat, tak nech nepomrzneme na dvore. 😀 A mi daddy akurat vycital z novin, ze vraj buduci tyzden ma byt nejakych 27 stupnov, ze letne horucavy prichadzaju... 😉

barborenka
18. apr 2008

Jee uz mas foto?pekne.To je nahodicka aj my ideme grilovat,idem na oslavu kamoske.Tak toho tepla sa uz neviem dockat.

mexx
18. apr 2008

Barbor, nahodicka to bude, ked dorazite na tu istu grilovacku ako my. 😀 😉

elinka27
19. apr 2008

tak co baby stretli ste sa? 😀 😝

barborenka
19. apr 2008

Nestretli,to by bola ale ina nahoda.No my sme odisli s Basku este skorej nez sa rozlozil gril.Takze my sme aj boli aj neboli na grilovacke.Zajtra ma byt zevraj velmi pekne,uz sa neviem dockat.Dobru nocku,pa-pa

mexx
20. apr 2008

Veru ze nestretli...no nevadi, nabuduce. 😉 Alebo pockame aj na tvojho drobca, Eli, ze kym bude moct on take grilovane dobroty papat, a potom urobime taku grilparty, ze uvidite... 😉 😀

barborenka
21. apr 2008

Caute,co porabate?

elinka27
21. apr 2008

mexx, neboj staci ked mu zuby narastu a zozerie aj nas 😀

barborenka
23. apr 2008

Ahoj,tu je zase nejak mrtvo.

mexx
24. apr 2008

Ahojte babule, no co je, zijete?

Eli, som ta vcera videla v meste, isli sme s drahym autom cez Sered a som ta zbadala hned - teda podla kocika, tak som mu ukazovala, ze - jej, aha, to je Eli aj s Jakubkom... 😉
A Evus ma novu fotocku bruska, tak uz som mohla vidiet aspon takto monitorovo... 😉 🙂
Barbor, a vy ako sa mavate? Konecne vykuklo slniecko, tak uz to snad pojde aj po vonku... 🙂

Ja som v TT zase, prave sme sa s drahym rozhodli, ze si kupime nejaku postel, lebo takto sa nam na jednej posteli tazko spava... 😉 Tak sme si objednali taku jednoduchu, teraz musime trosku prehadzovat nabytok v tejto jeho izbe, aby sa nam to popchalo, prehovaram ho na malovanie, nech to nejak vyzera, a rozmyslam nad novym linom alebo kobercom, bo toto je na nervy...tak uvidime, ako dopadneme. 🙂

barborenka
24. apr 2008

Ahoj,my sa mame celkom dobre.Vonku je nadherne,akurat sme dosli zo Serede a ideme na dvor.Podla mna je koberec lepsi na line a aj na parketoch je stale prach.Pa

lunika
24. apr 2008

čaute babenky ako???

diduška ty aj žiješ ??? som ťa tak strašne dlho nevidela no niekedy sa musíme stretnúť ani na icq niesi aspon mi napíš kedy chodievaš von

elinka27
24. apr 2008

cauko moni, akurat som dnes na teba myslela, ze ci uz mas ten vodicak a co je s tebou a v Minipresse sa uz sedi aj vonku a ked som isla s malym okolo,tak som si na teba spomenula ako sme tam sedavali. 😉 v nedelu mame krstiny a tak mam nejak z toho nervy v kybli.

Mexx, a kde si ma vcera videla?co ste nezatrubili, by som si aspon podskocila,keby sa laknem 😀

barbor a co ste boli dnes v seredi,ci len tak?sak sa ohlas sa mozeme stretnut.

evus, pozeram ze ste boli zasa na chate, ci to su stare fotky?

barborenka
25. apr 2008

Ahojte baby,eli ja chodim do Serede kazdy den lebo v Sintave sa strasne nudim,tu nikoho takeho namam.Nabuduci tyzden sa mozme stretnut,teraz mas vela starosti s krstom.My sme robili krst strasne neskoro,Baska mala pomaly rok a to teda bolo.Taku show tam robila ze az,druhykrat to uz urcite takto nespravim.Tak nech vam to pekne dopadne,pa

elinka27
26. apr 2008

tak to mas pravdu ja neviem kde mi hlava stoji.Pripravy su v plnom prude,ja to druhy krat tiez urobim uplne inak, bez tychto ceremonii, bo to je na nervy 😖

evus
26. apr 2008

caute,eli,hej boli sme zas na chate troska oddychnut,ale prsalo nam,tak sme boli cely cas v chate,ale inak bolo super...

barborenka
28. apr 2008

Dobre ranko kocky!

elinka27
28. apr 2008

jaj, evus aj ja by som isla na chatu uz sa tesim na dovolenku v lete.Takze uz je to vsetko ok medzi vami?myslim s Miskou?

evus
29. apr 2008

eli,jasne,uz je vsetko ok,par veci sme si vysvetlili 😉 ...

barborenka
2. máj 2008

No caute baby,tak ako ste majovali?

mexx
2. máj 2008

Achojte... 🙂 No ja som majovala ako kazdy iny den, bo drahy musel ist do prace, tak sme az poobede boli spolu, a aj to sme len pozerali Harryho Pottera a futbal a valali sme sa so psom vonku. A potom sme si dali u Anicky cigansku... 😀 😉
A co vy, ako sa mavate?
Teda Eli, tebe ten maly nejako rastie, ked som ho videla, bol taky mini a teraz vyzera jak chlap... 😉
Evus, a veru tebe to bruseno rastie, ono sa to nezda, ale september je o chvilu... 😉
Barborenka, a vy ste ako majovali? A ako sa ma princezna? 🙂

elinka27
2. máj 2008

caute Sered, tak ja som sa sem konecne po dlhej done dostala.
Mexx to vies, masko mu zachutilo 😝

mexx
7. máj 2008

Fiha, tu sa tusim drzi bobrik mlcania. Tak reku ho idem zase prehrat... 😀
No co, babeny, ako sa mavate?

elinka27
7. máj 2008

no mexx,nic moc sme prechladnuty 😒

mexx
7. máj 2008

No tak to ozaj nie je nic moc, Eli... Ale pozeram, ze ste zase dobre narastli...nechapem, ako rychlo to ide... 😉

barborenka
7. máj 2008

Caute,aj ja som tu dlho nepozrela.Bud sme vonku alebo u rodicov.My nemame nic nove,Mexx co nove o svatbe?Saty uz su usite?

mexx
7. máj 2008

Barbor, nie su, ale uz je to dohodnute, budu sa sit mesiac a pol pred svadbou. Teraz riesime zenichov oblek, objednali sme vyzdobu, mali by sme sa stretnut s fotografkou, vybrat obrucky, vlastne este milion veci... 😉

barborenka
7. máj 2008

Jeje toho teda je ale aspon sa nenudis.Eli kedy dame to stretko?

elinka27
8. máj 2008

barbor,mozeme niekedy buduci tyzden ak sa ti da.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre