Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
30. jún 2008

zari to je aky mesiac? 🙂

mexx
1. júl 2008

September, Eli... 😉

elinka27
1. júl 2008

jaj, sak teda dobre 🙂

barborenka
1. júl 2008

čaute ako sa máme?

mexx
2. júl 2008

Ahojte, ja osobne sa mam furt rovnako. 😉 A co vy vsetky?

elinka27
2. júl 2008

ja zasa nemam bohvieako casu, tak sem len tak sem-tam nakuknem

mexx
3. júl 2008

No, Eli, tusim cim je maly vacsi, tym viac casu si vyzaduje, ze jo... 🙂 Ale som si vsimla nove fotos, ste sa krasne kupali, velky plavec z neho bude... 😉

sisstin
3. júl 2008

čus baby..tak dneska ráno jsme měli veselo, dala jsem ho do postýlky..a jdu na záchod..a najednou řev jak prase, tak letim..a on ležel na zádech a pravou ruku měl tak divně pod sebou..a řval furt a vůbec s ní nehejbal, tak jsem ho narvala do kočáru a jeli jsme MHD na chirurgii..naštěstí měl jenom vyhozenou nějakou kůstku v ruce, že děti do 5let to nemaj na pevno..tak mu to dali zpátky..a už pohoda..ale teda fuj fuj 🤐

eli:jj..září to je 😉 Jakub je moc šikovnej, my se vůbec nemůžeme chodit koupat, stačí, že mu n amočim prst od nohy a řve jak tur..takže voda fakt není kámoš 😠

mexx
3. júl 2008

Siss, fuha, teda docela zahul... 😕 Ja by som zrejme inac panikarila... 😅

sisstin
3. júl 2008

mexx: nejblbší je, že prej se to může stát kdykoliv znova 😕

mexx
3. júl 2008

No to hej, by som sa zblaznila... 😨 Nemam rada taketo veci, som z nich vzdy mimo, tak sa obcas bojim, ci by som ja bola schopna niekoho ratovat, keby bolo treba... 😅 🤐

sisstin
3. júl 2008

mexx: on asi hopsal v postýlce po zádech a tu ruku si přileh, nebo nevim..já jsem byla na hajzlu zrovna 😅 😅 😅 ale už se vesele koulí a hopsá opět 😅

eli: už mám ten kočárek konečně..huráá 😵

mexx
3. júl 2008

Ono tie decka to vacsinou prestane boliet a hned zabudnu, to len nam sa este tyzden robia kruhy pre ocami... 😀 😉

sisstin
3. júl 2008

jinak v Seredi jsem nebyla skoro 2roky 😕

mexx
3. júl 2008

No tak sup-sup, ozivit spomienky... 😀 Ja som akurat minule tak pozerala po meste, ze sa mi to sice zda stale rovnake, ale potom si vsimam vela veci, ktore som predtym ani nevidela, az sa mi zda, ze to mesto sa nejak meni. Stale je to sice ten isty zapadakov, ale... 😉

lenlen
17. júl 2008

Ahojte,
no normalne tu bezi uz dvojrona diskusia!!! Som milo prekvapena... Keby ze si mam vsetko precitat, aby som vas troska spoznala, tak mi to zaberie hooodne casu. Snad postupne...teda ak uz nie ste uzavreta skupinka, ale verim ze nie. No ale aby som nezabudla, najprv sa predstavim: Volam sa Lenka, mam dcerku cca 16 mesacnu a druhe babo by malo pribudnut koncom oktobra. A tiez mam ten problem, ze tu moc mamicky nepoznam a to hned z dvoch dovodov: po prve, byvam v Seredi len nieco cez 3 roky a po druhe, byvam na Trnavskej a tym padom pre mna nehrozia klasicke sidliskovske nahodne stretnutia mamiciek s kocikmi. Do mesta sice chodim, ale vacsinou vtedy ked uz potrebujem aj nieco vybavit. Takze tolko na zaciatok. Sna si najdem cas pozriet sa sem obcas, nech viem co je nove zo Seredankami...
Krasny den. 🙂

elinka27
17. júl 2008

lenlen tak ta srdecne medzi nami vitam, na Trnavskej mame rodinu,tak tam obcas ideme 🙂

lenlen
18. júl 2008

Ahojte
prednedavnom sa tu rozoberala tema ze kam so zubami No mam jeden tip: ak by vam nevadilo cestovat tych 16km do TT, tak ja tam chodim jednemu sukromnemu lekarovi. Resp. cela moja rodina (aj sirsia) pretoze sme s jeho robotou velmi spokojni. Odkedy som k nemu presla, tak mi poopravoval stare zle urobene zuby, odvtedy som mala problemy az po prvom tehotenstve, ale aj to uz mam urobene. Ambulancia krasna cistucka, dobre zariadena (ma aj svoj vlastny RTG) no a urcite ste uz zvedae na cenu: 1100SK za 1 zub ( v tom je uz vsetko) Raz mi jeden zub "odfotit" a to uz bolo v cene tiez. Teda neviem ci sa vam to da moc, ja totiz nemam prehlad co to stoji u statnych. Aj pristup je fajn: da Ti zrkadielko a najprv Ti vysvetli a ukazeco a kde treba urobit. No a meno? Vola sa Dr. Stano. Takze tak k tej teme.

elinka27
19. júl 2008

ja lekarom chodim zasadne len do Trnavy 😉

mexx
21. júl 2008

Caute babule,
este k tomu zubarovi - u mna sa to vyriesilo tak, ze mi kamoska hodila kontakt na jedneho zubara v Hlohovci - sukromny, velmi dobre vybavenie, sympatak, ceny tiez primerane... Takze som objednana hned v auguste mi bude trhat dva zuby, uz teraz ma depka chyta... 😨 😀

Co inak nove? 🙂

evus
22. júl 2008

ahojte...tak s najvacsou pravdepodobnostou je to chalanisko,akurat ked nam to isiel dr ukazat,tak sa tam zaplietla pupocna snura,tak povedal,ze ked pridem o dva tyzdne na vystrenie,tak mi este raz pre potvrdenie chalana urobi ultrazvuk.

mexx
22. júl 2008

Evus, no tak gratulujem, ale ja som bola fakt zvedava, ake meno by ste nakoniec vybrali, keby bola holka... 😉 No nevadi, ved ono sa tam ten pipik mozno este strati a nakoniec to bude princezna... 😉 😀

evus
22. júl 2008

ahoj mexx,no keby bola baba,tak by bola Lilien,tak sme sa nakoniec rozhodli,ale my sa tesime,ze to bude chlapcek,hadam nas dr o dva tyzdne neprekvapi,ze je to dievcatko,ale povedal,ze je to veeeeelmi mala pravdepodobnost.

mexx
22. júl 2008

Mojej mame tiez stale predpovedali chlapca, ked cakala segru...lebo vraj mala pupocnik pomedzi nohy pri kazdom ultrazvuku... 🙂 Ono je to iste, az ked sa to narodi...ale je to uplne jedno, hlavne nech ste zdravi... 😉

evus
22. júl 2008

mexx,asi tak,ale hlavne nech je drobec zdravy,to je podstatne a ked to bude aj baba,vsak ju nedam na adopciu 🙂

mexx
23. júl 2008

No vidis, aj to je moznost... 😀 Ale ze teda keby si ju davala na adopciu, mala by som zaujem... 😀 😉

lenlen
23. júl 2008

Ahojte,
ja si tiez myslim, ze je jedno, ake bude pohavie. Evus my cakame mesiac po Vas, tiez mam prvu dcerku a povodne som chcela, ze aby druhe babo bol chlapcek. ale tak som si zvykla na dcerku, ze vobec by mi dalsie dievcatko nevadilo. Takze na ultrazvuku som doktorovi zakazala hovorit pohlavie, aj keby ho zbadal, kedze sa tesim na to prekvapenie na sale. Lenze vzhladom na to, ze vacsinou sa mamicky na to pytaju, pri kazdom vysetreni musim pripominat, ze nechcem vediet, co to bude. Normalne som to musela robit uz pri dcerke, lebo kazdy sa hned ponahlal povedat mi to 😖

A este jednuotazku mam na Vas, kedze som tu nova: aj sa niekde niekedy v Seredi stretavate???

mexx
23. júl 2008

Tak ja som sa stretavala raz u Evus. 😀 😉 A potom som este Elinku parkrat stretla v meste neplanovane... 🙂

Ja by som to tiez asi nechcela vediet, keby som cakala babo... Podla mna je to kazdeho osobna vec, ci chce alebo nechce, ja by som sa tesila na to prekvapenie, ani mena by som zrejme neujasnovala nijako definitivne... 🙂 Ale mam kamosku, ktora mi minule cela rozculena referovala, ze sestra nasej dalsej kamosky caka babo a tvrdi, ze nechcu vediet, co to bude...resp. oni to vedia, ale nechcu aby vedeli ostatni, tak nikomu nevravia. A ona vam bola normalne urazena, ze aka drzost, JEJ to nepovedat, a ze oni su len tupi namysleni manzelia, tak nech si to decko zozeru, ona sa viac nezaujima... 😀 😀 😀 Krava. 🙄

elinka27
2. aug 2008

jeje, evus tak uz konecne viete co to bude 🙂 my sme boili na dovolenke, som tu dlho nebola, co mate nove?Jakubko ma uz 2 zuby 😝

sisstin
6. aug 2008

čus baby..tak o víku jsem definitivně řekla MP, že do Seredi mě nedostane ani párem volů..že jedině do Ba..ted už je tona něm 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre