Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

piginka
10. dec 2008

mexx,tak to je super,nemusela si si zvykať ani na nové prostredie a aj tak máte svoje súkromie,keďže bývate sami....a šikovná gazdina z teba 😉 chlapi si určite pochutili.. U nás je trochu väščí problém s tým jedením,hlavne keď je malý chorý je prieberčivý,ja som robila rezne(ale do sladkosti ho teda nútiť nemusím) 😀

mexx
10. dec 2008

No on to dnes varil viac-menej tatik, mna zneuzil akurat tak na umyvanie riadu a cistenie zemiakov, ale hadam by som to zvladla aj sama, tazke to nie je... 🙂 A je pravda, ze nasi chlapi zjedia hocico. Horsie je to s tymi, ktori su priebercivi. Poznam par takych deti a je to horor. 😅 Ale ak je priebercivy len ked je chory, tak sa to da pochopit. 😉

evus
10. dec 2008

ahojte...

pigi,ano mala uz chodi do skolkyna fandlyho,je tam spokojna,ma zlate ucitelky,tak snou nie je ziaden problem,len dufam,ze do sviatkov nejak vydrzia neochorie.

piginka
10. dec 2008

on je prieberčivý,hlavne keď je chorý,jasné,že niekedy vymýšla aj keď je zdravy,ale to je ešte v norme 😀
a mexx,hlavne,že bola k "dielu" priložená aj ženská ruka,no nie ? 🙂

evus..fándlyho škôlku poznám,aj ja som do nej chodila 😉a tiež sa mi tam páčilo aj keď už len ako"veľkáčka" viacmenej na prípravku..a držím palce aby dcérka do sviatkov neochorela,aby ste mohli mať pohodové vianoce 🙂

mexx
10. dec 2008

Evus, mrkla som foto, a konstatujem, ze tvoj syn sa dokaze tvarit ako uplne flegmaticky mafian a Karinka ma usmev okolo hlavy... 😀 Inak sa mi pacilo aj to pitivo s ruskymi pismenkami k tatovym narodeninam. 😉

elinka27
11. dec 2008

mexx co to citam?kto ta zneuzil? 😀 😀

mexx
11. dec 2008

Eli, rozmyslam, ze co som zas tresla... 😅 A zneuzitie som tusim spominala len v podobe umyvania riadu... 😅
Ako sa mavate? Stale snazite? 😉

elinka27
11. dec 2008

no teraz veru ani nieje kedy sa snažiť, muž stále v robote, ja som bola chorá a teraz je zasa chorý malý,máme to trošku hektické 🙂

mexx
12. dec 2008

No jo, je mi jasne, ze so snazenim to nejde tak lahko, ako to vyzera... 😉

sisstin
12. dec 2008

mexx: 17-19tis. SK se ti zdá jako vysoký plat? 😕 Ty jo..já asi fakt žiju na jiný planetě nebo co 😅 😔

mexx
12. dec 2008

Siss, nie je to vela, ale na to ako sa ucitelia stazuju, ze maju strasne malo, je to dost. Mne povedala sefka, ze mi moze dat akurat tak tabulkovy plat, ktory by cinil 12 182 korun v hrubom, coz je menej ako 10 v cistom. Takze ked mam robit za takuto sumu, jasne, ze 19 alebo 20 sa mi zda super. 😔

sisstin
12. dec 2008

mexx: no u vás je to děsný s těma prachama 😒 jako 12hrubýho...to bych měla tak na 14dní jenom pro sebe..a to bych ještě šetřila 😅 😔

mexx
12. dec 2008

Ved to...a podla tej tabulky by mi vyslo maximalne nieco cez 17 tisic pri 32 rokoch praxe. Neviem, preco sa potom vsetci cuduju, ze ludia odchadzaju do zahranicia... 🙄

sisstin
12. dec 2008

mexx: nejhorší je, že jsi VS..a takovej plat...to u nás berou uklízečky 😒 a prodavačky taky málo..ale ted v tom Paláci nabízej fakt slušný platy docela..už se tam těšim 😵

jinak Sered už mi opravdu nehrozí...definitivně jsem rozhodnutá že z Čech neodejdu ani omylem 😔

mexx
12. dec 2008

Ved prave, ze potom to vyzera, ze VS mi je akurat tak na obtiaz. Lebo ked chcem ist robit ako sekretarka niekam, kde ponukaju 15 tisic, tak ma nevezmu, vraj by mi museli dat viac kvoli VS, a nestaci im, ze som ochotna robit aj za tych 15, aby som nemusela inde za 10... 😨

sisstin
12. dec 2008

mexx: tak tady běžně pracují VS na místech pro SS..tím pádem SS se můžou jít klouzat..např. já 😅 😅

mexx
12. dec 2008

Siss, mne je jedno, ci niekto oceni to, ze mam skolu alebo nie, pojdem robit aj nejaku obycajnu pracu, len nech mam z coho zit. Ale ja mam problem este aj s tym... Sa citim ako v zacarovanom kruhu. 😔

sisstin
12. dec 2008

mexx: a v BA nic není? 😕 Tam si přece něco musíš najít 😕 mi neříkej, že v Polusu nebo Auparku neberou např. 😕

mexx
12. dec 2008

Siss, beru, ale tiez to nie je tak ruzove. Lebo do Blavy to potom vychadza tak, ze ked odratas cestovne, tak ti ostane este menej ako tu...a usetris si cez dve hodiny cesty denne... 😒 Takze hladam u nas a naokolo v mestach, napr. Trnava, Galanta, Sala, Nitra (aj ked uz aj Nitra je niekedy o hubu, tam som musela robotu odmietnut, lebo sefinko mi hrdo oznamil, ze mi da 10 tisic - z coho by som 3 precestovala a bola tam od rana do vecera, pricom by som nestihala nic ine a tie prachy by mi vobec nestacili)... Tak si proste stale vravim, ze to ma asi nejaky vyznam, ze mam cakat na nieco ine...lebo inak nechapem, preco mi nevyjdu ani uplne banalne veci, kde by zobrali hocikoho... 😕

sisstin
12. dec 2008

mexx: no to bys asi musela bejt na ubytovně...to se ti nevyplatí cestovat každej den 😕 Laco taky nejezdí domů 😕

mexx
12. dec 2008

To veru... Keby som nebola vydata, alebo by sme s muzom robili v BA obidvaja, tak by to bolo ine. Takto musim dufat, ze sa nieco podari... 😒

piginka
12. dec 2008

ahoj mexx...ja síce nemám VŠ.ale úpne chápem o čom tu píšeš.. 😒 (inak, my sme sa už spolu trochu bavili na tému práce v Seredi a okolí) ☹

elinka27
12. dec 2008

na mam VS a tiez som nebola patrične ohodnotná za to v práci, ale čo som rada,že sa budem mať kam vrátiť kedže spácame byt 😒

mexx
13. dec 2008

Tak to mas super, Eli... 🙂 A mas to tam iste? 😕

elinka27
14. dec 2008

mexx ved jasne ze mam kedze som zamestnana na dobu neurcitu 😉

mexx
15. dec 2008

Jaj taaak... Ja reku len ci to tam nefunguje tak, ze ta sice pro forma cakaju, ale len co oznamis, ze sa vracias, tak sa vykrutia...alebo nastupis a po par dnoch obdrzis vypoved... 😕 Lebo som sa stretla aj s takymi...akurat kedze to zatial neriesim, tak neviem, ako to vselijako funguje...

elinka27
15. dec 2008

tak to neviem , u nas sa to zatial nikomu nestalo, nas je stale treba bo sa to tam aj tak furt strieda

mexx
15. dec 2008

No, tam by som sa mala hlasit aj ja, ze ci ma nechcu...ked je stale treba... 😉

elinka27
15. dec 2008

no vies ono to zasa az taka vyhra nieje ked sa tam stale ludia striedaju a tych co sme ostali je malo,alebo je z nich polka na MD 😀

mexx
16. dec 2008

Tusimv kazdej praci je to rovnake...ak clovek nema moznost robit sam na seba... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre