Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

mexx
22. feb 2009

Prisnezilo anteny a kable a wifivlnky. 😀

barborenka
23. feb 2009

ahojte,tu na niekoho natrafit,tak to je nahoda,kde ste?

mexx
23. feb 2009

Tu som. 🙂

barborenka
23. feb 2009

no nazdar,co nove?pekne nam to nasnezilo,ze?Baska sa isla sankovat s tatom,nakoniec sme sa pre toho psika rozhodli,tento tyzden nam ho donesu,tak som zvedava lebo slubila ze uz nebude koli nemu cecat,tak sa tesim

mexx
23. feb 2009

No brilantne riesenie, Barbor... 😀 A akeho psika budete mat? 😕

barborenka
23. feb 2009

jeee,ja som ta tu stihla,nahody sa deju,yorkshira,bude sa volat MIA

mexx
23. feb 2009

No, tusim som ja zas mimo casove pasmo... 😀 Tak yorka? Ti su taki mali sikovni... 😉 Ja som na velkych hafanov, ale to skor na dvore. Do bytu by som si tiez len take piditko male zaobstarala... 🙂

barborenka
24. feb 2009

ahojte,co behate cele dni po vonku ked tu nikto neni?v takom pocasi,Mexx pre teba jak stvorene 🙂

mexx
24. feb 2009

No stvorene...akurat ze mame sluzbu, tak musim chodit sneh odhrnat, ked muz nie je doma... 😀

barborenka
24. feb 2009

to ako pred domom?jaaj ja mam teraz pokoj,mne akurat skoncila,takze kym na mna dojde rad uz bude po snehu,dufam

mexx
25. feb 2009

Jo, pred domom... Vcera kym som odhrnula po cestu, tak schody boli zas zasnezene... 😝 Ale potom prestalo, takze pohoda, a dnes ani netreba odmetat... 🙂
Ako sa mate inak?

barborenka
25. feb 2009

no dnes aspon nesnezilo,my sa mame ako tak,Baska neposlucha,ma nejake divne obdobie,rano nas vyhadzuje z postele ze chce byt v izbe sama a vobec zostala strasne lakoma,s nikym sa nechce hrat,neviem co s nou je asi zalozim temu aby mi poradili ak na nu..........

mexx
25. feb 2009

Barbor... 😀 Teda prepac, len mi prislo smiesno, ked som si predstavila tu tvoju podarenu dceru, ako vsetkych vyhodi z izby...a este je aj lakoma... 😅 Ale tak asi ide do obdobia vzdoru, ci? 😕 Stretavate sa aj s inymi detmi?

barborenka
25. feb 2009

asi nas nieco take caka,teraz sme neboli napr.v materskom centre skoro 3tyzdne,ked jej poviem tak nechce ist,ani k susedovi co sme chodili skoro kazdy den,niekedy sa hrali a teraz ho nechce ani vidiet,tak ja neviem co je s nou,v piatok nam donesu toho psika tak som zvedava jak zareaguje,dufam ze ho nevyhodi 😉 len pozera rozpravky a hra sa ale aspon keby sama,stale musim byt pri nej

mexx
25. feb 2009

Fuha...a nestalo sa jej nahodou nieco? 😕 Teda take, z coho by mohla ostat takato...ked zrazu nikoho nechce, ale ani sama byt... 😨 Poznam deti, co to robia, ale vacsinou po nejakej traume alebo tak...a to neviem, ci sa vam prihodilo... 😅

barborenka
25. feb 2009

prave ze nie,nic take,ja neviem co s nu je,sak hadam to prejde,uvidime

mexx
25. feb 2009

No jo...som zvedava, ako sa to vyvinie...a tiez ako bude reagovat na toho hafana... 😉

barborenka
26. feb 2009

dobre ranko,sak dam zajtra vediet,dnes ideme na omsu za dedka do Modry,milujem Modru,tak sa tesim

mexx
26. feb 2009

Ahojte,
no ja sa chystam do sprchy, a potom si musim ist do Trnavy pre vysledky, tak som zvedava, co sa zas u doktora podozvedam... 😝

kala
autor
26. feb 2009

ahojte kočky neviete mi povedať aký je v čepeni mš? a ako sa vlastne volá? myslím ulica kde tam je

barborenka
26. feb 2009

tak ti budem drzat palce aby boli len dobre tie vysledky
Kala neviem presne ci myslime tu istu,kde sa nachaza presnejsie,ta pred poliklinikov je Podzamska a ta za Murgasova

mexx
26. feb 2009

No tak som naspat, vysledky sa pomaly dostavaju do normalu (sice to este nie je idealne, ale tak snad na dobrej ceste), a dnes sa ukazalo, ze vraj mam zalostne malo zeleza. Musim nejake doplnit. 😉

Kala, myslis MŠ priamo v Čepeni? 😕

barborenka
27. feb 2009

no Miu mame uz doma zatial je to v pohode,az moc sa jej chce teraz venovat a ona chudinka zasa spat 😝

mexx
27. feb 2009

Barbor... 😀 😉

barborenka
27. feb 2009

no ta moja potvorka somnou vybabrala,teraz este len zaspala,s cecikom uz nevedela co ma vymysliet tak sa chcela schovavat pod paplon aby ju pes navidel a tam si dala,co s nu,my to budeme mat tazke uz to vidim

barborenka
27. feb 2009

dobru nocku,paaa

mexx
28. feb 2009

Barbor, este ju kojis? Inac vymyselnica... 😉

barborenka
28. feb 2009

dobre ranko,ano este stale,sak ten psik mal byt na to ze prestane,co aj stale tvrdila ze nebude ale vcera uz zmenila nazor,takze mame o jednu starost navyse ale veselu,celu noc pistala,malinka

mexx
28. feb 2009

No ked ste jej verili, ze uz nebude... 😀 😉 No ved sa to hadam zlepsi...

barborenka
1. mar 2009

dobre ranko,ja som tu hore,Mia ma ostial vytrepala,tak sa hrame,neviem preco ale aj vcera sa zobudila uz o 3 a chcela sa hrat,dufam ze sa jej tento rezim upravi...............

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre