Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
12. jún 2007

terezka,v Ba su drahe byty aj podnajmi.A ked budes mat mimi na svete,Sered si budes len chvait,je tu klud a mas tu vsetko po ruke

evus
12. jún 2007

to plati za podnajom?????

sisstin
12. jún 2007

evus:jo..v Petržalke 😉 tu nic levnějšího též neseženeš 😉

elinka27
12. jún 2007

terezka, ved s takym prijmom si kludne mozete zobrat hypoteku a mat svoj vlastny byt.Je zbytocne platit tolke prachy za podnajom

sisstin
12. jún 2007

eli: on už má úvěrů dost..v práci má dva...a mně hypotéku nikdo nedá 😉

evus
12. jún 2007

tak to si mozes rovno kupit byt a tych 9tisic platit za hypoteku a nie byvat niekde v podnajme,lenze v blave nijaky byt na hypoteku nekupis,pretoze su predrazene a ziadna banka ti nan neda,len ak mas nejaku hotovost usetrenu a byvat s babom v podnajme nie je podla mna ziadna vyhra,su to len zbytocne vyhodene prachy.

evus
12. jún 2007

my sme teraz brali hypoteku na ten byt v seredi,keby nam to nerobili po znamosti,ziaden byt nemame,lebo banka nam taku vysoku hypoteku neschvalili,pretoze byt bol nadhodnoteny.

elinka27
12. jún 2007

terezka tak to ti neporadim 😖

sisstin
12. jún 2007

no..i v Seredi bysme asi byli na podnájem 😕

elinka27
12. jún 2007

kedze robim v banke viem o com hovoris evi.A dalo by sa pomoct aj tu v Seredi,ale v Ba mi nikto neuveri ak by som mala nadhodonoteny odhad

evus
12. jún 2007

tato doba je hrozna,hlavne ze vsade su vycapene reklamy s VYHODAMI PRE MLADYCH....Ale vazne neviem pre akych mladych,ked pomaly nikto do toho nezapada.Nam vysla v ustrety realitka,vsetko vybavila za nas,aj uver na byt,ked sme si to zo zaciatku vybavovali sami,nikto nam nechcel uver poskytnut.

elinka27
12. jún 2007

a ako sa vola ta realitka?niekde tu v Seredi?

sisstin
12. jún 2007

jdu do sprchy 😉

evus
12. jún 2007

eli,nam to schvalili,len tak-tak....Ale aj tak nam riaditel banky povedal,ze to mame nadhodnotene a ze v poslednej dobe sa ani nestretol s bytmi,ktore ludia predavaju za normalnu cenu.

elinka27
12. jún 2007

terezka ahojky

elinka27
12. jún 2007

a kde vlastne ste kupili ten byt?

evus
12. jún 2007

Je to Prva Ceskoslovenska realitka,myslim,ze nie su v seredi,vsetko vybavoval manzel,ale pracuju tam ustretovi ludia,moc nam pomohli a hypoteku mame z VUB banky.

evus
12. jún 2007

byt je na Cukrovarskej,vieskde to je????Su to tri 12-poschodove cinziaky vedla seba.

elinka27
12. jún 2007

hej viem,v prostrednom byva frajerov brat aj s rodinou

evus
12. jún 2007

takze budes vediet,kam prist na kavu...si totizto pozvata,hned ako budeme zabyvani,tak ta cakam 🙂

elinka27
12. jún 2007

vlastne nebyvaju v strednom,ale hned v tom prvom.Jasne ze pridem

evus
12. jún 2007

jeeeeeeeeeeeeeeeee,aj my budeme v tom prvom uplne navrchu

elinka27
12. jún 2007

no tak o tom byte som pocula,ze je na predaj. Uz aj presne viem ktory byt to je 🙂

evus
12. jún 2007

dufam,ze si nepocula o nom nic zle,od chudaka majitela ho uz kupujeme od januara a az teraz pred tyzdnom sme mu vyplatili hypoteku,co sme s tym mali take problemy.

elinka27
12. jún 2007

to nie,len som pocula od buducej svagrinej,ze je na predaj.Oni totiz byvaju na 3p a predali teraz ten byt,lebo stavaju dom,a tak sa koncom roka budu stahovat.

sisstin
12. jún 2007

jsem tu 😉

evus
12. jún 2007

aha,no a v stredenom cinziaku byva lunika(monika),ta tu tiez teraz prednedavnom zacala prispeivat.Ty byvas od nas daleko?

elinka27
12. jún 2007

terezka tak to bola rychlovka 🙂

elinka27
12. jún 2007

nie, len prejdem cez krizovatku a som tam

sisstin
12. jún 2007

jsem si nemusela mýt vlasy..ani si nic holit 😝 😅 ...já hledám na mapě tu Cukrovarskou ulici 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre