Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

dufman
18. okt 2006

Lola gratulujem! A kde to robia na Garbiarskej? Ja by som chcela chodit na taky kurz, ale tu v TT to asi nestiham v piatok o piatej. Dnes sa drzte, nech sa krasne otoci. 😀

lola55
18. okt 2006

Jeeeej dufmanka s dufmanom sa nam tu objavili.... a ja gratulujem tebe, ze tu mame vase krásne fooootooo.... Dadu dnes pustili uz domov 🙂
V Seredi to byva tusim utorok a stvrtok o 18.00....a robia to asi tam v škole na Garbiarskej, alebo co to tam bolo...
Mysli na nas o 16.00...nech sa nam to 3Dkino vydarí..... mysliš, že nam tam taju aj tie okuliare 😀 😀 😀

dufman
18. okt 2006

jasne, ze daju, nech malinke pekne vydite. Juj, som zvedava ako pochodime my zajtra na poradni. Aj ocino sa ide pozriet. Som zvedava, co na to potom povie. 😎

lola55
18. okt 2006

jeeeej ty mas zajtra poradnu aj s ultrazvukom v 20tt 😉 Tak drzim palce nech to dobre dopadne.....hehehe tak beries aj tatulda 😀 No tak mozno uz aj vy budete zajtra vediet co sa to tam skovava 😵

dufman
18. okt 2006

No tatuldo v to dufa. Mne je to akosi sice jedno, len nech to je zdrave. Dufam, ze bude vs. ok a mozme sa dalej tesit z tehotenstva. Prave som sa obliala s jogurtom ako male prasiatko. 😀 A musela som si dat druhe oblecko. Este ze tu nieco bolo. 🙂

lola55
18. okt 2006

ty prasatko pekne papaj a nerosypaj! 😵 Som zvedavson co budete mat! 🙂 Denisku alebo Deniska? .....ja stale nemam v menach jasno..... najnovsie Milanka vystriedal Dominik! 😎 Nooo a dievcatko.... Sabinka, Alžbetka, Hanka, Nina,???????????????? Bude to s tou mojou nerozhodnostou ťažké 😀

dufman
18. okt 2006

NO Dominik to uz ano, aj Hanka, NIna, tie ostatne sa mi moc nepozdavaju. Ved urcite nieco po pôrode povies. 😀

susy
18. okt 2006

Lola,mam 24.Byvala som na Vinohradoch.Nechcem tu rozpisovat moje priezvisko,no poviem ti,ze pri dome mame a aj sme mali tank.Susedov sme mali Misovicovich.Spoznala si ma? 😎

lola55
19. okt 2006

Jasnééééééééééééé Zuzka! 😀 😀 😀 A mas starsiu sestru Janku, ktora je tak stara ako ja 😎 Ze??? Tak ti budes mat tiez mimco 😅 Gratulujeeeem! No aky je ten svet malicky......no ale vyrástla si nam do krasy, na tej fotke by som ta vooooooobec nespoznala 😀
My uz od vcera vieme ze to bude DIEVCATKO 😵 Len este meno nevieme...
Ty mas presne termin ako dufkyna sestra! Ze dufka?

dufman
19. okt 2006

Jasne! Som zvedava, co bude mat segra. My sme boli dnes na tom uzv, ale nedal nam fotecku a to ma dost mrzi. Som verila. Ale mali sme pipika, takze Denis to isti!! 😎 Sice mu budu vsetci hovorit maly Dufo po ocinovi, ale co uz. Snad to zvladneme... 🙂 Asi sa vyberieme aj my do HC na 3D

susy
20. okt 2006

Ahoj lola.Zu som sa bala,ze ma nespoznas a je budem za trapku.Ano, Janca ma 26,ale rozumu stale nikde 😅 .Daj nejake fotky,ak mas,budem len rada. Dufka,tvoja sestra je v tom tt ako ja? Jeej,a v akom je pokeci a pod akym menom? Kocky,GRATULUJEM k danym pohlaviam,vy to uz viete a ja si este pockam 😔 .Papa...

lola55
23. okt 2006

Susy na foteckach do albumu som pracovala dlhsiu dobu... 😀 No nakoniec ako som ich tam dala mi to vypisalo ze format v ktorom mam ulozene foto mi nezoberie 😀 Tak ked bude trosku viac casu cez víkend sem nieco z mužikom vložíme.... Teraz dokoncujeme este narychlo pristavbu a chystam sa este do vianoc vymalovat... takze kazdy jeden vikend je makacka 😖 Noo dufkyna segra je v dalekej krajine vychádzajúceho slnka....ked sa tu objavý tak o osem hodin skor ako my 😀 Ale verím ze raz sa sem urcite mrkne a pokecáte o velkosti vasich brusiek 😀 Vy ste asi mali presne na den rovnako PM, kedze aj ona ma termin 29.5. 😀 A co ranne nevolnosti? Bývajú? Ak ano tak sa teš pravdepodobne na dievčatko!

dufman
23. okt 2006

Ahoj susy!
Ako pise lola, tak moja segris je v dalekom Japonsku a momentalne ked pride domov z prace, tak je dost unavena, ze ani mne nenapise mozno vzdy par riadkov. Ale dam jej sem link, nech sa ti ozve. l

Lola!!! Uz som dnes volala tomu dr. do HC a sme objednani na stvrtok. Celkom fajn hlas mal ten doktorko. Dufam, ze nam to vyde a vs.bude ok vidiet!! 😀

lola55
23. okt 2006

Nooo ale si to zobrala hupom🙂 Budes mat malinkeho kostlivceka 😀 Tak sa tesiiiim na foto maleho dufa🙂 Uvidis jaky fajn je doktorko! Taky vegetak a srandista 😅 Drzím palcok nech pekne zapózuje!

dufman
24. okt 2006

No hadam nebudem mat len nejaku machulu ako tu niekde pisala babenka z NZ. Dufam, ze sa pekne ukaze. Len sa netes, lebo tesinske jablcka byvaju kysele 😀

lola55
24. okt 2006

Takze uz tento stvrtok tam idete! A kedy sa chystas do Seredi, ked tu budete mohla by si dobehnut.....porovname bruchá! A samozrejme aj foto... Nasa mala sa zda ze bude po mne 😀 😀 😀

dufman
24. okt 2006

To sme skonstatovali aj my s Denisku, ze mala sa podoba na maminu. Cela ty! 😀 Mozno cez vikend sa dostaneme do Seredi, ale neslubujem. Inak teraz ste na rade vy a dost dlho!!! 😅 Takze?!

lola55
24. okt 2006

for dufka:
Hehehehehe ....a podla coho ste to konstatovali? 😀 Mne sa zdá ze sa jej rysuje podobný predkus ako ma mamička 😀 No a tie velke ociska .... celá ja...., este uvidime ako ju pambožko obdarí s uškami? 😀 Mohla by po mne zdedit aj pekne dlhe nohy 😀 Ako hovoril ocino.... 😉
Ja vieeeeeeeem ze sme na rade......pracujem na tom! Tak ked budes v Seredi prezvon! Paaaaaaa.

dufman
25. okt 2006

NO presne ako pises loli!!! Ociska a predkus ako mami. Som zvedava na uska, ale neboj bude kocka. Ona sa casom vyrysuje na koculdu a budes mat problemy ju ustrazit.
V nedelu sa teda mozno ozvem. Som zvedava ako dopadneme zajtra. 🙂 😎

lola55
25. okt 2006

.....jasne ze bude kocka!!! Cela maminka 😀 Ked som ukazala nasmu Janovi tie fotky na Mojtine ....nezdrzal sa smiechu.... ze je presne taka ista ako ja! Ale Tomas tam stale vidi ze sa podobá na neho....xixixixi🙂 Este aj tu cikulu bude ma po mne 😀
Ja idem dnes na poradnu.... a v piatok mam dovolenku...Tak bude cakat cez vikend. Paaaa

dufman
26. okt 2006

lolina ty si vobec nenapisala, ze si mam vziat aj dvd a doktor mi nic nepovedal. To by bol pekny pruser. Do kelu.

dufman
26. okt 2006

Babenky!
Uz aj nieco nakupujete pre vase buduce ratolesti? Mne akosi byvala spoluziacka povedala, ze sa nema do 6 mesiaca nic kupovat a kedze som poverciva, tak sa toho drzim. Sice mi svagrina podavala nejake vecicky, aj sestranica mi kupila nadherne ponozticky, ale to je darovane. Hadam sa to nepocita. 😀
A kde sa chystate nakupovat?

lola55
26. okt 2006

Dufmanka,........uz mam nakupene 2 veci! Taký kráááásny ružoví chico cumlik, a chico flasku od Sestry 😀 Boli sme v nedelu v KIKA a neodolala som 😀
Inak absoluuuuuutne nic, chystam sa az po Vianociach vsetko pripravit! Odkladadaj si peniazky a ked budes doma bude viac casu na nakupy 😀 V nedelu idem pozriet ten kočík po rodine a potom uvidime...

dufman
27. okt 2006

Tak my sme vcera boli na tom 3D. Vsetko ok. AJ fotecky nam porobil aj dvd natocil. Tak sme spokojni a malinky je zatial zdravy. Cize budeme mat chlapca. Len sa skovaval za rucicky a lepil sa na maminin chrbat. 😀
Uzasny zazitok!

kala
autor
7. nov 2006

babulky tehulky nechcela by ste niektorá prebaľovací pultík s vaničkou od cam mám na predaj cena 1300 sk
,
,0
,,,,,,,,,,,,,,,,,,

dufman
11. nov 2006

Babulky! AJ vam sa zda, ze rastiete zo dna na den? Da sa to nejak zastavit? 😀

lola55
14. nov 2006

kala ....rozmyslala som nad nim ked som videla tvoj inzerat..... Nakoniec budeme mat prebalovaci pult s komodou....a vanicku kupim len nejaku samostatnu...., ale verim ze sa ti ho podari co najskor predat 😉

Dufmanka....mne sa zda ze rastiem pomaly....neviem preco cakala som ze budem mat uz vecsie brusko v 26-27tt 😀

dufman
22. nov 2006

No uz sme ako slonik! Asi budeme mat malu svinku. 🙂 😀

lola55
14. dec 2006

Cauko dufka!

Co mas nove? Dlho sme tu nekecali. Uz sa nam to pomaličky skracuje. Od 1.1. nastupujem na MD.....fuuuuu ako sa radujem 😀

dufman
13. jan 2007

Caute koculky!
Do 15-teho mam este normalnu dovolenku. A potom uz MD. Par skusok uz mam zasebou, tak aspon ze to odsypa. V pondelok s sa vracala spat domov a akosi som sa rozplestila na chodniku. Tr.s si aj brucho osuchla, tak s to vo stvrtok povedala na poradni. Pozeral vs.je ok. Len mi prave pri uzv stvrdlo brucho a povedal, ci nechcem ist na infuzie do nemocnice. Nastastie ma pozrel aj zdola, ale sa neotvaram,tak to nechal na domacom klude. Uf a teraz mam uz bobky. Myslim, ze ma zbytocne naplasil.
Loli - aj s ti skusala volat na skype a nic.
Niekedy sa ozvi.
Pa babenky a drzim prsteky!!!
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre