Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
15. jún 2007

si tu?

lunika
15. jún 2007

a ozaj kde si kúpila také super dupačky lubim ocka

lunika
15. jún 2007

no super možeme stretneme sa pri hutníku můžeme zajsř niekam na kavu teda neviem či piješ kávu ale mne to doktor radil ked som bola tehotná

lunika
15. jún 2007

nedáš mi čislo aby sme sa neako našli

elinka27
15. jún 2007

ja nemusim nejak pit kavu,ale ved dam si mineralku 🙂 tie dupacky som objednala cez ineternet,stali 220sk aj s postovnym.Vymenime si cisla,poslem ti ho internou postou

lunika
15. jún 2007

tak teda dohodnuté ja idem teraz do obchodu tak sa zatial maj pa a o 15:00 pri hutníku

elinka27
15. jún 2007

oki,takze sa stretneme o 15.00 pred Hutnikom, ozaj a kedy pride sem dnes Evka?

elinka27
15. jún 2007

oki, ja idem dovarit obed,a dokoncit upratovanie.O 15.00 plati

evus
15. jún 2007

halooooooooo,je tu niekto?

elinka27
15. jún 2007

cau evus

evus
15. jún 2007

ahoj eli,tak co bolo stretko?Lebo Monika vravela,ze mate mat.

elinka27
15. jún 2007

hej, boli sme na kave,mne zasa hovorila, ze sa s tebou stretla

evus
15. jún 2007

ano stretli sme ,sice len nachvilinku,lebo mala bola zla,ale aspon sme sa zoznamili.ze ma maleho nadherneho?

elinka27
15. jún 2007

je krasny a aky je dobrucky,vobec nevymyslal a sam sa hral v kociku,ine decka co poznam by v jeho veku uz pomaly vyskocit z neho isli 😀

evus
15. jún 2007

ked sme sa stretli,tak sa akurat zobudil,a nadherne sa usmieval,je na zjedenie.A strasne sa podoba na Moniku,neviem ci vobec z ocina nieco ma.Kolko ste posedeli?

elinka27
15. jún 2007

prisla som domov okolo siestej, a inak bolo celkom fajn

evus
15. jún 2007

tak to je dobre,aspon si sa nenudila doma.My sme hned zo serede isli na vikend do piestan a zas som sama,lebo muza zlanaril kamarat na polovacku.esteze mam pocitac so sebou. 🙂

elinka27
15. jún 2007

no mne dnes drahy orznamil,ze musi ist pre kolegov na Lest,co je niekde pri Zvolene a ze pride az zajtra.Tak som dnes sama doma,a je mi tu samej smutno.Takze ta kava mi dnes padla dobre.Drahy zajtra pride asi az okolo piatej.A najlepsie je,ze zajtra mame ist na poucenie na faru, takze tam bohuzial pojdem sama ☹

evus
15. jún 2007

nie je tvoj manzel nahodou vojak?

elinka27
15. jún 2007

ano,moj buduci manzel je vojak z povolania,takze byvam dost casto sama

evus
15. jún 2007

jeeeeej,to sme dve,akurat,ze manzel uz od vojska odisiel,musel. 😒 A nejdete zajtra na letecky den?

elinka27
15. jún 2007

nie,lebo neviem kedy sa vrati zajtra.Ale ani sme sa nechystali.Vy idete?A kde to je vlastne?

evus
15. jún 2007

my ideme,manzel si to nenecha ujst...je to v Piestanoch na letisku.Eli,idem ja,mala sa mi stale prhadzuje na posteli,je uplne spotena,nie je zvyknuta na taketo teplo.Pa a dobru.

elinka27
15. jún 2007

a preco musel odist od vojska?moj by tiez chcel odist,ale ho nechcu pustit,lebo je vraj malo vojakov.

elinka27
15. jún 2007

oki,tak dobru noc

elinka27
16. jún 2007

caute seredanky,mame tu dnes niekoho?ja som prave prisla domov,bola som na fare na tom pouceni pred uzatvorenim manzelstva,skoro som tam zaspala 😀

sisstin
16. jún 2007

ahoj holky..tak hlásím, že se mám skvěle..a užíváme si 😀

elinka27
16. jún 2007

ahojky terezka,to je super len tak dalej 😀

sisstin
18. jún 2007

ahoj holky..tak tři dny utekly jak voda..a jsem zase sama 😢

sisstin
18. jún 2007

jinak to bydlení na Novomestské se mi nevyhne...ale ten byt je pěkný 2+1..po rekonstrukci..přítel říkal, že zas na Cukrovarskej..samá mafie..a u nás cikáni..že to si nevybereme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre