Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

sisstin
4. júl 2007

lunika: právě naopak, přes net je to mnohem levnější než v kamenných obchodech 😉 😉 a tady třeba v obchodech není vůbec takový výběr..to bych neměla nic 😠 a všude je milion lidí 🙄

evus
4. júl 2007

caute babyyyyyy,Monci ty si doma?

lunika
4. júl 2007

ano ešte som ved až zajtra rano odchadzame

evus
4. júl 2007

aha,uzsom sa tesila,ze ta cez vikend uvidim,chcela som si od teba pozicat rebrik na malovanie,ak mate nejaky,ale ked nebudes doma,budem zhanat inde

evus
4. júl 2007

co ste usli baby????

elinka27
4. júl 2007

caute je tu niekto?

elinka27
5. júl 2007

dnes je tu nejak mrtvo 😖

evus
6. júl 2007

ahojteeeeeeeeeeeeee,my uz cestujeme do seredeeeeeeeeeeeeee

elinka27
6. júl 2007

evus a ako to ze si online ked cestujete? 😲

evus
6. júl 2007

no ja mam notebook 🙂 ...Akurat sme v nejakej blbej zapche...Okolo druhej by ms emali byt v seredi.

elinka27
6. júl 2007

oki, okolo druhej by to bolo super,bo ja mam vychadzku od 14 do 16,tak by som ti mohla pred Hutnik doniest tie kluce,bez toho ze by som sa musela bat kontoly 😀

evus
6. júl 2007

no ja som uz na to mylslela,ze ci budes moct vyjst von,ked si na PN,alew to by sme mali tam do 16urcite byt,ked budeme vchadzat do Serede,tak ti prezvonim a stretneme sa pred Hutnikom,mame cervenu daciu logan,tak aby si nas spoznala.

elinka27
6. júl 2007

ja som dnes volala do poistovne,ze ci mi lekar moze dat lubovolne vychadzky pokial to moj zdravotny stav dovoluje,ze sa vobec nemusi drzat predpisanych casov.Tak ked pojdem na poradnu mu to poviem,este to mam aj na papieri dam mu to precitat,nech mi da vychadzky napriklad 1 hod doobeda a poobede od 16 do 19,to bude super 😀

evus
6. júl 2007

No ked to citam,aj mna napadlo,ze som to takto mala,presne mi moja gynekologicka napisala,kedy mozem ist von anemusela som dodrziavat len tie vychadzky z uradu.

elinka27
6. júl 2007

socialka mi odpisala,ze pokial lekar suhlasi moze mi dat individualne vychadzky

evus
6. júl 2007

no vidis,tak potom super....budes s nami chodit von castejsie

elinka27
6. júl 2007

len teda este musim to dat lekarovi,ze co on na to,hadam nebude magor a dovoli to,ved mne nic nieje,ja som si tu Pn vybavila

evus
6. júl 2007

ale neboj,nema ta kolicomu drzat doma,eli,idem ja vypnut pocitac,lebo ako citam a tukam do pociataca,je mi blbje,ked budeme vchadzat do serede,prezvonim,cakaj pri hutniku.papa

lunika
6. júl 2007

halooooo seredanky ste tuuuuuuuuuuuuu?

lunika
7. júl 2007

kde steeeeeeeee?

elinka27
7. júl 2007

ahoj monci

lunika
7. júl 2007

ahoj tak ja si teda uzivam bardejova maju tu net takze mozeme komunikovat. tak co stretla si sa s evkou ? uz sa na vas moc moc tesim a co sered este stoji?

elinka27
7. júl 2007

hej, stretla ale len na chvilku co som jej podala kluce,vraj tent vikend maluju 😉

evus
7. júl 2007

baby caute,nachvilku som utiekla pozriet ci ste tu,malujeme ako divy 😀 .

elinka27
7. júl 2007

evus akurat ta spominame 😀

evus
7. júl 2007

hej,vsimla som si...Boli sme aj na mensich nakupoch...Som milo prekvapena,ze tu vsetko co clovek potrebuje aj najde.Aj nasim sa tu paci,vraj sme si vybrali pekne mesto a aj byt mame pekny.Dame v pondelok kavicku?

elinka27
7. júl 2007

hej mozeme,ale ja len cez tie vychadzky ved vies 😒

evus
7. júl 2007

jasne,v pohode...mala sa cez obed vyspi a okolo tretej mozme vyrazit,teraz spi ako drevo v kociari v obyvacke,ale vcera vecer nemohla zaspat,zmena prostredia robi svoje,ale v byte je ako doma,lieta po vsetkych izbach a je spokojna,to je hlavne.

elinka27
7. júl 2007

inak je zlatucka, ma pekne ocka 🙂

evus
7. júl 2007

po maminke 😉 🙂 ,eli idem ja,je tu bordel ako v tanku...zajtra tu dobehnem a dohodneme sa na pondelok,ved aj Monika by uz mala byt doma,tak pojdeme a aj Miske dam vediet a mozme sa stretnut vsetky.pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre