Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

mexx
29. jan 2008

Ja sa budem vydavat v auguste, a planujem to (aspon zo zaciatku) nechat na babo, ze ci sa dostavi...len tak nahodou... 🙂 Ty uz vies, ci to druhe ozaj cakas alebo este nie?

evus
29. jan 2008

tak gratulujem k svadbe...ja si myslim,ze som urcite tehotna,ale musim pockat do buduceho tyzdna,ci bude na uzv nieco vidno a potom to budem vediet na stopro 🙂 .svadbu mate tu v seredi...mexx,kolko mas rokov a kde pracujes?(taky maly vylsuch 😀 )

mexx
29. jan 2008

V septembri budem mat 25 a momentalne to mam s pracou trosku take zvlastne, lebo som psychologicka, a nejak nikto nema peniazky na to, aby ma mohol platit, aj ked ma potrebuju... 😅 A tak pracujem len na dohodu, co znamena, ze nechodim do prace kazdy den, ale len vtedy, ked potrebujem nieco spravit, a inak som viac-menej doma, lebo toho zatial nemam az tak vela. Ale planujem trosku rozsirit posobisku, aj ked len na dohodu, lebo peniazky treba... 🙂
Predpokladam, ze ty si na materskej... 😀

evus
29. jan 2008

mexx...ty mas krasne povolanie 🙂 ...ja som na materskej,inak som ucitelka v MS...

mexx
29. jan 2008

Jeeej...ty si ucitelka v MS... 😵 To sa mi tiez strasne paci, len ma vzdy odradzalo to, ze neviem hrat na ziadny hudobny nastroj a celkove mam viac-menej hudobny hluch, takze by som tam asi vela vody nenamutila... 😅 Ale ako praca, to by ma strasne bavilo...

evus
29. jan 2008

ja som tiez nevdela hrat...na strednej sme to mali povinne,takze klavir sa dal ako tak zvladnut a aj flauta a kolko nas tam bolo,co ten sluch nemali a su dnes super ucitelky...skor by ma odradzali tie nervy,lebo obcas ich fakt treba mat poriadne 😉

mexx
29. jan 2008

Ja som na vyske byvala s jednou holkou, ktora bola ucitelka v MS a casto som jej priam zavidela, aka je to uzasna praca... Ale zas na druhej strane, uznavam, ze ked som ju videla vzdy po nociach pisat rozne pripravy a podobne veci, tak mi to zas az tak strasne nechybalo... 🙂

mexx
30. jan 2008

Hmhmhm...dnes nikoho... 😕

mexx
31. jan 2008

Staaale nikohooo...??? 😕

evus
31. jan 2008

ahoj,ja som tu na skok,idem balit veci,ideme na par dni k nasim na Oravu.

elinka27
2. feb 2008

mexx pozeram,ze mas rada deti, ak by si potrebovala nacvik mozes prist aj ku mne, ja mam takeho maleho sputna,co spi len vonku,tak ti ho poziciam a mozes sa s nim prechadzat a ja budem doma v teplucku spinkat 😀

sisstin
2. feb 2008

elinka: se ho brzo zbavuješ 😅 😅 😅 😅 my jsme se s MP pohádali 😖

mexx
2. feb 2008

Ahojte babeny... 🙂
Elinka, no ked mi ho ozaj pozicias, tak ja budem len rada, a spat mozes trebars aj cely den... 😀 Fakt, ak je to vazna ponuka, tak sa potesim. Budem vam ja veru chodit strazit dietky... 😉
Siss, a coze sa u vas deje? 😕

evus
2. feb 2008

caute kocky....Siss,co sa stalo?????????????????????

mexx,zeby au-pair???? 😀

mexx
2. feb 2008

Ahoj Evus, no jasne, mozem robit aj au-pair...a nepojdem za hranice, len tak vramci mesta... 😀 😀 😀

evus
2. feb 2008

juuuuuuuuuuuuuj,kolko beries od hodiny???

mexx
2. feb 2008

Podla poslusnosti prckov. 😉

evus
2. feb 2008

moja je dobrucka 😉

mexx
2. feb 2008

No tak to ta nevyjde draho... 🙂

elinka27
2. feb 2008

mexx tak to ja sa nedoplatim 😀 😀

mexx
3. feb 2008

Eli, no v pripade tych zivsich a neposlusnejsich deti sa este moze prihliadat na fyzicku vycerpanost a psychicky stav matky, takze je mozne uhrat to na nejaku zlavu... 😉 😀

sisstin
3. feb 2008

zas žárlil 😠 ale dobrý už 😉

elinka27
3. feb 2008

no mexx tak to sa obrn pevnyimi nervami,lebo teraz ako ma problem s kakanim to je dost zaberak.

mexx
3. feb 2008

Eli, jeeejda...takyto problemik mame? 😅

evus
3. feb 2008

siss...na kohoooooooooooooooooooo?

eli...nemoze sa vykakat???

cau mexx,ako?

mexx
3. feb 2008

Avoj Evus, aaale, celkom sa da... A co vy? 🙂

evus
3. feb 2008

my sme akurat po krstinach,brat krstil dceru,tak sme troska oslavovali,zajtra sa vraciamedo Serede...

mexx
3. feb 2008

Aha, vy ste este na Orave... 🙂 No super, rychlo sa vratte, aby som mohla dufat, ze vas niekde v meste stretnem... 😀

mexx
4. feb 2008

Ta babeny, tusim vas dietky vycerpavaju...niet vas... 😀

elinka27
4. feb 2008

mexx presne tak, dava zabrat, som ho dala k oknu a tam cusi,lebo sa mi dnes nechcelo ist von, musela som aj navarit,bo takto sa stratim ked schudnem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre