Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

sisstin
30. máj 2007

evus: oni to nějak moc neprožívají 😕 ...

evus
30. máj 2007

Zacnu,ked sa narodi maly,uvidis

sisstin
3. jún 2007

tak já už jsem fakt strašně upracovaná...další pracovní víkend...a jinak nic nového 😕

evus
4. jún 2007

My sme v piatok konecne vyplatili hypoteku na byt,takze by sme sa mali posledny junovy vikend konecne stahovat.Celkom sa tesim.

evus
4. jún 2007

lunikaaaaaa,ja som tu,tak dufam,ze aj ty tu dobehnes

lunika
4. jún 2007

ahoj evka už som to konečne našla takže môžeme písať

lunika
4. jún 2007

evka teraz som sa dočítala že budeš bývať na cukrovarskéj tak ja tam bývam tiež možno budeme aj susedky nevieš či je to náhodou 12 poschodový barák?

evus
5. jún 2007

Ahoj Monci.....No na Cukrovarskej budeme a je to 12poschodovy barak a my ideme byvat uplne hore...Vies kde to je?Akurat cislo baraku ti nepoviem,lebo som tam este vopbec nebola.Byt vyberal manzel,ja som videla len fotky.Nebyvas ty nahodou v tom istom vchode????To by bolo super. 🙂

lunika
5. jún 2007

tu pri bille sú tri baráky 12 poschodové ja bývam v tom strednom na 9 poschodí takže super budeme možno aj susedky. už sa tááák moc teším

evus
5. jún 2007

Ahoj Monika...Ozvala si sa Miske?lebo som jej pisala a urcite cakala,ci sa ozves.No vidim,ze mi smutno nebude,ked pojdem do cudzieho sveta,lebo som sa strasne bala,ze tam budem sama a nebudem tam mat kamaratku.Takze,aj ty si pozvata ku mne na kavu hned ako sa nastahujeme.Uz sa neviem dockat,kedy tam budeme.Tak to budeme vazne susedky,my budeme byvat v tom prvom baraku na dvanastom poschodi,takze ti zakyvam z balkona. 🙂

lunika
5. jún 2007

ahoj rvka si tu ece?

lunika
5. jún 2007

pardon prepac evka

evus
5. jún 2007

soooom

lunika
6. jún 2007

ahoj evka miške sa určite ozvem ale teraz som prišla bola som u mami a konečne som prišla

evus
6. jún 2007

si tu monika?

evus
6. jún 2007

len som chcela vediet,ako sa ti paci Sered a ako to vyzera tam kam pojdem byvat,ci je tam s malou kde ist a tak.a ake je mesto?

lunika
6. jún 2007

evka je to tu celkom fajn všetko tu máš blízsko aj lekara a pre deti je tu dosť pieskovísk aj priamo pod barákom

evus
7. jún 2007

tak sa uz teraz naozaj tesim,mala je zvyknuta na to ze sme stale vonku,lebo tu ne dedine je to inak ako v meste,ale zvykneme si.A Ivanko je aky?

sisstin
7. jún 2007

jééé..holky..vy se máte...já stále vůbec nevím...kdy to bude 😕 ...evi..jinak mně se Sereď vůbec nelíbí..nejsem zvyklá na moc cikánů a feťáku...a tam je toho teda dost 😒

evus
7. jún 2007

ahoj sisstin...ani ja nie som na to zvyknuta,ale co uz....netreba si to len vsimat a nejako to pojde...A budeme ta tam cakat,aby si aj ty mala s kym kocikovat maleho.

lunika
7. jún 2007

ahoj evka trošku chcem opraviť sisstin áno má pravdu že je tu vela cikánou ale tu na cukrovarskéj nebývajú ony bývajú v inéj lokalite a o tých fetákoch - každý rozpráva o feťákoch že sú tu ale ja tu bývam rokn a ešte som tu niakého nevidela a môj manžel tu býva 7 rokov a tieš ešte nevidel možno sú tu ale sú schovaný majú svoje miesto. Ivanko je tiež zvyknutý na von .

lunika
7. jún 2007

baby ste tuuuuuu!!!!!!

evus
7. jún 2007

ahoj Monci....ja si tiez myslim,ze to s tymi ciganmi a fetakmi nebude az take hrozne(Sered urcite nema na LunikIX 😉 ).Aj muzovi kolegovia vraveli-Jezismaria,to kam ides byvat??????????Ja si z toho nic nerobim,som prisposobivy typa viem ze to tam take strasne nie je a ty si ma v tom uz len utvrdila.Inak Monci,ak tu budes tak vecer do tej desiatej(potom uz spim),tak mi len prezvon a ja dobehnem.

sisstin
7. jún 2007

holky..já nevím..pro mě je i síla..že půjdu z velkého města do takový prdele světa...kde nic není..já tam nechci, a budu se snažit přítele ukecat...abysme tam nemuseli..ale nevím, jestli mi to vyjde 😒

evus
7. jún 2007

a tvoj priatel je odtial????a kde teraz pracuje?

sisstin
7. jún 2007

evus: on je ze Seredi, ale je bankový policajt v NBS v Blave 😉

evus
7. jún 2007

a ako to potom chces riesit????to by doachadzal do blavy?

sisstin
7. jún 2007

evus: však on dojíždí 😉 ale má i jiné dvě zaměstnání..takže je většinou v Blave stále..a domů jezdí tak jednou za týden 😉

evus
7. jún 2007

jeminenku...no my sme s muzom tak zili doteraz a uz ma to vazne prstalo bavit.Ani ja som sa nechcela stahovat,ale jemu chybame obe a rodina by mala byt spolu.Necitila som to tak,pokym mala nebola na svete,ale ked ju vidi raz za tyzden,tak vidim,ze to absolutne nema vyznam,tak som uz aj ja ustupila.

sisstin
7. jún 2007

evus: no právě..máme vztah na dálku...jenže ono se to moc nezmění..když on je stále v robote 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre