Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
13. mar 2008

aha,no neviem,ja som najprv zacala so zeleninou a az po nejakom tyzdni,ked si brusko zvyklo na troska tuhsiu stravu,tak som jej kupila tu kasu...ale vsak vyskusaj a uvidis

elinka27
13. mar 2008

no tato kasa ma vyhodu,ze hustotu si volis sama.A maly uz sa v noci budi 2-3x tak uz mu mlieko nestaci.
No nic idem ho kupat za chvilu tak to idem nachystat.pa zatial

evus
13. mar 2008

jaj,vsak on je na umelom mlieku...vsak uvidis od ktoreho mesiaca sa moze davat ta kasa,u nekojenych deti to je vzdy posunute o mesiac skor,takze ju aj budes moct hadam davat.

elinka27
13. mar 2008

no je tam pisane ze od ukonceneho 4 mesiaca, a to by som mohla uz aj prikrmy,ale zasa riesim dilemu ci sa mam riadit skutocnym vekom,alebo korigovanym ked je predcasny 😒 musim asi zavolat lekarke.

mexx
14. mar 2008

Fiha, tu sa riesia problemy... 😕 Zatial som mimo... 😅 Ale sak raz budem aj ja mudrak... 😉

sisstin
14. mar 2008

eli: bej tebou, tak kaši nedávám..páč též Jakubko trpí na bříško..já dávám už i maso a ovoce..to je v poho..ale na kaši připravenej neni 😒

elinka27
14. mar 2008

no ja som sa v mudrej brozurke docitala ze najprv tie prikrmy a potom kasa, ale aj tak sa radsej poradim s lekarkov pre predcasne narodene detiska 😉 a inak on pije stale mlieka z rady Nutrilon ale stale ma 1, a teraz uz od 4 mesiaca by mal dostavat mlieko c. 2, tak to by malo podla mna zatial stacit a zasytit ho, takze musim to mlieko kupit od 4m +

mexx
15. mar 2008

Caute babeny, uz som doma, a Konik ide, takze sa tesim a som natesenska... 😀

elinka27
15. mar 2008

mexx a co tak skoro rano si dorazila?

mexx
15. mar 2008

Som nemohla spat a bolo mi nejak nanic, tak som dosla mrknut, co je tu nove...

sisstin
15. mar 2008

eli: já dávám furt 1...stačí až do 8.měsíců..pokud není hlad..což u nás nehrozí...po 2comfort měl zas nehorázný prdy 😠

elinka27
15. mar 2008

mexx to bol kto co som ta s nou stretla? 🙂 segra?

mexx
16. mar 2008

Cau Eli, no jo, segra... 🙂 Akoze sa podobame, ked si to vydedukovala? 😀

mexx
16. mar 2008

A vlastne vsetky caute, nielen Elinka... 😉 Sa mavate? Mna tak boli hlava, ze nechapem...uz v noci ma to postihlo, a od rana ma to durdi...achjo...

elinka27
16. mar 2008

jeee mexx, nova fotka?to si ty? ano sa mi podobala na teba tak preto sa pytam 😉 inak mna boli hlava uz vcera, v noci som si musela dat tabletku a potom na chvilu bol klud a poobede dnes ma zacala boliet znovu.Ale boli sme u svokrovcov dnes tak mozno to bude tym 😝

mexx
17. mar 2008

Jasne, Eli, svokrovci zvyknu mat negativne vplyvy, ze jo... 😉 😀

elinka27
18. mar 2008

taak, my sme boli vcera aj s drahym na masazi na bankach, tak sme flakaty ako chameleoni 😀 moja mama zatial strazila maleho, a dnes manzelik kupe a uspava, ja idem vecer konecne cvicit 😝

mexx
18. mar 2008

Banky? To je taka ta bolava, nie? 😕 Teda aspon to vzdy tak bolavo vyzeralo, ked som to videla niekde... Ja by som si aj zasla na masaz, ale ked ja mam taky prah bolesti, ze dovidenia...ma este len trosku niekto pritlaci, uz idem zdochnut, paradoxne ma vsetko boli viac po masazi ako pred nou...no a kedze masaze su hlavne o tom, jajaj... 😠

elinka27
18. mar 2008

no neboli to,to len tak vypada.A mozno ta to boli prave preto ze nechodis na masaz 😉 mas to stuhnute,treba zatnut zuby a vydrzat to. 😀 Ja som sice flakata teraz od tych baniek,ale to za chvilku prejde a mozem povedat,ze sa mi cele svalstvo uvlonilo.

mexx
18. mar 2008

No ved som uz nad tym rozmyslala, ze by som sa mala prekonat a nechat sa dobre vymasirovat, aby mi vsetky neduhy povolili...len neviem, aku masaz si vybrat a ako to prezit... 😀

evus
18. mar 2008

caute,no citam,ze niekomu je tu hej,si chodi po masazach...

mexx
18. mar 2008

Ale achoj, Evus, ta nebolo tusim nejak vidiet... Ako sa mavate? 🙂

evus
18. mar 2008

ale som furt to,to sa ti iba zda...mavame sa dobre,akurat robim velkonocne poriadky,co ty?

mexx
18. mar 2008

Po starom, da sa to prezit, ale tak mohlo by byt aj lepsie, ze jo... 🙂
Ako sa Karinke paci bicykel? Keby bolo trochen krajsie pocasie, aj by sa mohla viac vyblaznit vonku...

evus
18. mar 2008

mexx.bicykel je teraz odlozeny,treba nafukat kolieska a doma pumpu nemame a mne sa zda na bicykel este chladno a to s nou bude musiet ist prvy krat manzel,naucit ju bicyklovat,lebo bicykel je dost tazky a nechcem to nejako moc prehanat s natahovanim sa.

mexx
18. mar 2008

Jaaaj...tha este tolko roboty okolo toho... 😅 Ale to je pravda, to slniecko vonku strasne klame, ked sa pozriem z okna, nedbala by som vybehnut aj v tricku, a potom idem vyvesat pradlo na balkon a idem zmrznut... 🙄 A vetrisko na figu, by sa mala tak nahltala, ze hned by bol kaslisko...
Uz sa tesite na Velku noc? Budu aj nejaki "kupaci", ci ako sa to spravne hovori?

evus
18. mar 2008

mexx...pridu k nam na tri dni kmotrovci aj s krsnatami,tak sa nudit nebudem,ale inak ja velku noc vobec nemusim...

mexx
18. mar 2008

No tak to sme dve... 😉 Pre mna dost nepochopitelne sviatky, najma teda co sa tyka tychto polievacskych tradicii, vyvarania milion druhov jedla a strkania penazi niekomu, kto ta vymlati korbacom a nasmradi nejakou vonavkou... 😔

elinka27
18. mar 2008

spapali sme mrkvuuuuuu 😀

evus
18. mar 2008

ei,congratulation 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre