Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

barborenka
2. jún 2009

no dobre ranko,konecne sa vycasuje,dufam ze sem konecne niekto nakukne lebo je to tu strasne baby 😀

mexx
2. jún 2009

Ja nakukujem, ale dlho sa neohrievam. 😅 Vypadol mi net na notebooku, tak kym nie som poriadne doma a nemam cas zapinat velky PC, tak som mimo. Kua, ja, taky zavislak... 😅

kaltia
2. jún 2009

ahojte, ja som zo Serede a ako pozerám posledný príspevok je od roku 2006? chodí ešte niekto na túto stránku zo Serede ?

mexx
2. jún 2009

Kaltia, to ti ukazal vyhladavac, co? 😀 Funguje im to tu fajnovo... 🙄

Nezije to tu sice uplne extremne, ale aspon dakedy sem chodime. 😉

barborenka
2. jún 2009

jasnacka ze to tu zije,vitaj,aj ked to tu nikedy stoji aj tyzden ale vzdy sa najde niekto kto sem prispeje aspon niecim ja som tu napriklad kazdy den ale ked vidim ze tu nikto nic nepise tak som ticho

elinka27
2. jún 2009

babule no to pocasie je strasne, ale aj tak sa mozeme stretnut co vy na to?ja som bola s bubatinkom minuly tyzden vonku, teraz mam sice doma muza,tak sa tulame spolu ale hodte termin a prisposobim sa.Ved bolo fajn ci nie? 😉

barborenka
2. jún 2009

ja som za,ja mozem hociked okrem piatka,idem do Senca na vystavu psov,takze nechavam to na vas a tesim sa

barborenka
4. jún 2009

mna z vas šišne,kde ste?????

elinka27
4. jún 2009

ja som tu 🙂

barborenka
7. jún 2009

jeminenku,vy co???ja som nebola od piatka doma a ze dojdem sem bude to tu zapisane a nic???baby co je s vami???

elinka27
8. jún 2009

no neviem co sa zasa deje kam sa vsetky podeli

barborenka
11. jún 2009

caute,tak ja to tu idem trosku ozivit,mexx s tebu co je sak ty si tu byvala najviac,Eli co tak stretko?vlastne vsetky,kto ako tu kedy bude piste

mexx
11. jún 2009

Caveste, mne by stretko tak buduci tyzden by vyhovovalo. 😕 Tento mam toho este dost, budem rada, ked to zmaknem do konca tyzdna tak, jak chcem...ale potom pohoda. 🙂
Aktualne sa okrem ineho vylizujem z depresie, a najhorsie je, ze si ju musim riesit upratovanim, pri ktorom mam pocit, ze aj tak nevidiet ziadne vysledky. Jaaaaaaaaaaj, Boze, dajte ma utratit... 😅 😔

barborenka
12. jún 2009

Mexx ty a depresia??to mi nejde do hlavy,sak ty si tak optymisticky naladeny clovek,ze si ta v depke nevem ani predstavit,ja mam cas nabuduci piatok vsetky dni okrem piatka,takze sa tesim....

jahodas01
12. jún 2009

mexx - nahodou som sem mrkla, ale ked ta to potesí tak som na tom rovnako a ja som sa rozhodla, že neupratujem... ja vas tu obcas cítam... 😎

barborenka
12. jún 2009

jezis to co som napisala,jaky preklep, 😀 ja mam cas nabuduci piatok,vsetky dni okrem piatka 😀 asi mi uz prepina tak ja piatok nemozem,ale ostatne dni v pohode tak sa pridajte

mexx
12. jún 2009

My nemozme ani v pondelok, nam volali z domova, ze nech skocime na kozne, nemusime potom v lete, tak pojdeme, a to bude prcek cely den potom nervny. A v piatok ideme zas neurologiu do domova, takze ani ten. Ale okrem tych dvoch asi mozme hocikedy. 🙂

Jahoda, sak kludne niekedy aj prispej, nemusis len citat. 😉 Odkial si ty? 😕 Vidim, ze z okresu Trnava, to je len na skok...

barborenka
12. jún 2009

OK,tak si to dajme na utorok?co vz na to?
je jahodas ja som obdivovala tvoj sportovy kocik v jednej teme

jahodas01
12. jún 2009

barborenka - dik, myslím, ze coskoro bude rovnaky aj v seredi... 😉 jedna kocka si ho chce kupit v USA, mi písala...

mexx- ja ta poznam osobne a tvojho mm uplne naj... 🙂 ale zas az nie tak naj, aby si si nemyslela... 😉 🙂

barborenka
13. jún 2009

jaaj keby moja mala neni uz taka velka uz ho mame doma ja som sa hned do neho zamilovala,je suprovy,no to som zvedava kto ho v Seredi bude mat,budem ziarlit....

mexx
13. jún 2009

Jahoda, sakra, a ty kto si? 😕 Normalne teraz rozmyslam, kto mozes byt... 😅 😀 Jaaaaaaaaaaaaaaj...uz mi asi doplo. 😉 Ale som ta identifikovala asi len podla domu. Inac by som ta nepoznala. 😅 😉

To sa tu bavite o tom ruzovom kociku? 😕 Ci nejaky iny? 😕

barborenka
13. jún 2009

ano o nom ale podla mna je fialovy,ze je pekny????

mexx
13. jún 2009

Tak fialovy, na foto to skresluje. 🙂 Taky som este v Seredi nevidela, tak by si asi bola prva, Barbor... 😉

jahodas01
13. jún 2009

ale ja obcas chodím do serede.... 😀

mexx - ty ma poznas podla domu???? 😀 😀

jahodas01
13. jún 2009

barborenka - dakujem 😉 je fialovy 🙂

mexx
14. jún 2009

Jahoda, no jo, tak nejak. 😀 Som rozmyslala, kto z kamaratov MM by mohol mat take dieta ako mas ty v albume, s takym menom...a potom mi v jednej chvili zaplo, ze ako by to mohlo byt...a ked som potom pozrela ostatne fotky, tak som ta ozaj podla domu spoznala. 😀 Som ho obdivovala uz davnejsie, ked sme isli okolo. 😉

Barbor, a ty si so svojim kocikom neni spokojna? 😕 Vyzeral byt v pohode... Ja by som bola najradsej, keby ten nas prcko uz poriadne sedel, a rozmyslam, zeby sme tiez zadovazili nejaky sportovy (iny ako mame ku klasika kociku). Ale neviem aky...

barborenka
14. jún 2009

ja mam tento uz druhy,keby mozem tak mam uz aj treti ale nas tato by to asi nepredychal,ja som s tymto co mam Jane spokojna,je super ale zisiel by sa mi aj taky mensi a jahodkin mi padol hned do oka,hovorim keby je Baska mensia uz ho mam,teraz je mi uz na nic,sak bude mat pomaly 3roky a v kociku uz nebude,no co s tym stretkom???

jahodas01
15. jún 2009

barborenka - ked budes mat druhe si zaobstarás... 😉 ty si mi nejaka povedoma

elinka27
16. jún 2009

no je na prd pocasie dnes teda a vraj hlasili prsat cely tyzden 😒 teraz sice vykuklo slnko,ale zasa je mokro,tak ja dnes ostavam s malym iba pred cinziakom

barborenka
16. jún 2009

my sme dosli akurat z Nitry,tak asi tento tyzden nebude z toho nic,nevadi,sak mame kopec casu?
jahodka ja?mozno si ma niekde videla,ty si presne odkial??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre