Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

mexx
3. feb 2011

@katarina_04 Bambula dobre, len teda trosku choro aj ona, sice teplotu mala len v nedelu trosku zvysenu, zato chrchlavy kasel ju drzi viac. 😒 Ale zatial nic horibilne, tak dufam, ze to pomaly aj prejde (alebo aj rychlejsie to moze prejst). 🙂
A tak celkove by som bola rada, keby sa jej uz nasli novi rodicia, nech moze ist do svojej vlastnej rodiny a pekne si tam rast. 🙂

katarina_04
3. feb 2011

@mexx ....a koľko ju už máte doma? no asi by bolo pre ňu najlepšie, nech si zvykne a zostane len v rodine, u ktorej bude vyrastať..... 🙂

mexx
3. feb 2011

@katarina_04 Ak dobre ratam, tak 3 a pol mesiaca. 🙂 Tesime sa z toho, ze je u nas a nemusi trpiet v domove, ale predsa len by jej bolo najlepsie v rodine nastalo. Pri Emke nam to islo rychlo, ona u nas bola len dva mesiace, takze mne sa to teraz zda uz dlho. Pritom priemerne byvaju deti v profirodinach tak polroka (tie casovo lepsie a sikovnejsie deti nam vylepsuju priemer, niektore su aj rok a viac). 😔

mexx
16. mar 2011

A v Seredi to co, vymrelo? 😅

katarina_04
16. mar 2011

@mexx ahoj, no my sme boli si boli v nemocnici pre malú princezničku 🙂 a už sme doma a vytešujeme sa jej
ale inak neviem čo je v seredi...a ako sa mávate vy?

mexx
16. mar 2011

@katarina_04 Tak vy uz ste stastni rodicia? 😵 Gratulujeme, a vela zdravicka zelame, a rychlo si na seba zvyknite... 😉

U nas nove nic moc, vsetko po starom, jedno dieta ako dive vajco, druhe dobrucke...a vsetci v pohode. 🙂

katarina_04
18. mar 2011

@mexx ďakujeme 😀 snažíme sa si spraviť nejaký ten režim....ale inak je všetko OK....
no vy tom máte tak aj aj 😀

mexx
19. mar 2011

@katarina_04 Len si to uzivajte, cas strasne rychlo leti, sa nenazdas a bude to velke dieta. 😉

yanou
21. apr 2011

zdravim vas seredanky ;) tusim je to tu nejake vymrete 🙂 chcem sa spytat, chodi niektora z vas s deturencami do materskeho centra?

mexx
22. apr 2011

@yanou Ja sa tam tak milion rokov chystam, este sme neboli ani raz. 😀

yanou
26. apr 2011

mexx tak to sa pekne cita 😀 tak ked sa dostahujem spat do seredi, tak sa mozeme vychystat spolu 😉 😀 som zvedava ako to tam funguje a ci maju aj nejake kruzky pre deturence...

yanou
5. máj 2011

halooo mamicky seredanky...to je tam az take vymrete??? to nebudem mat ani s kym vybehnut von ked tam pridem? 😕 😖

katarina_04
5. máj 2011

ahojte sereďanky, ja sem chodím len sem tam - mám také milé povinnosti, naša mála Sofia, a nedokážem sem zabehnúť častejšie..... a čo je nové?

siss_sz
14. máj 2011

@katarina_04 cau..som ta videla raz kocikovat😀 (z auta) ..uz ste boli s emily? ako rastiete? kolko uz ma mala?

katarina_04
14. máj 2011

@siss_sz ahoj....fakt? hej boli sme kočíkovať spolu a chystáme sa ešte ale nejako nám to nevychádza sa dohodnúť, stále niečo máme. no už máme 4 kg a v stredu ideme na poradňu tak som zvedavá, že ako ideme ďalej.... a čo vy? Danielko už musí byť veľký chlapisko 😉

siss_sz
14. máj 2011

@katarina_04 no veru..my uz 4780...ale tak sa dobre rozbehla, malaaa 😉
zavolajte aj mna kocikovat, dobehnem z GA 😉

katarina_04
14. máj 2011

ok, keď sa dohodneme tak zavoláme....a dáš číslo?

siss_sz
14. máj 2011

@katarina_04 dobry napad😀

elinka27
16. máj 2011

@yanou ja sa hlaaaaasim, nuda vonku samej mi je, aj s mexx som par krat bola, aj bolo fajn,ale jej krpec otlka furt toho mojho 😀 😀

lenja01
30. máj 2011

ahojte dievcata, neviete mi poradit v seredi kde su nejake cvicenia pre tehotne? od dnes som na materskej a rada by som nieco robila, nudim sa doma 🙂 dakujem

yanou
31. máj 2011

elinka27 a kam chodite von? Ja ohehnem par krat centrum serede ;) a potom skoncime bude na ihrisku alebo v parku s malou...tak sa mozeme niekedy stretnut 🙂

lenja01 cvicenia pre tehotne by mali organizovat v mama klube.... - si myslim...ale kedy to tam konkretne byva, tak to ti veru nepoviem...ale mam to za rohom, tak ak pojdem okolo mozem precitat ci o tom nieco nepisu 🙂

mexx vidim to tak, ze ani ja sa tam nevychystam 😉 a von kam chodis s deturencami? Nebyvas ti nahodou niekde pri autobusovych zastavkach? Ja ta tusim poznam 😀 teda aspon z videnia urcite 😉

mexx
31. máj 2011

@yanou Volakedy som byvala na Namesti, teraz uz byvame za Progresom. 😉 Tak je mozne, ze ma poznas, niekedy mam pocit, ze ma pozna tolko ludi, o ktorych ja netusim... 😅 😀 😉
My chodime bud k nam pred barak na to ihrisko (ale to vacsinou uz ked je muz doma, tam ma decko volako vela podnetov a nestiham ho chytat), alebo sa presmrdkame do parku a tam moze lietat. 🙂

elinka27
2. jún 2011

@yanou my chodievame tiez tak okolo Serede, centrum, park, ihrisko, pieskovisko, mozeme dat stretko a moze sa aj @mexx pridat, ak sa nase ratolesti zasa nepobiju 😀

mexx
2. jún 2011

@elinka27 Sak dam tu svoju ratolest na retaz asi. 😀

yanou
3. jún 2011

...tusim tu maju vsetky maminy jednu trasu :D ...ale najzaujimavejsie je na tom to, ze malo kedy nejaku stretnem 😀 tak baby dohodnite sa, ked sa vy teda poznate a dajte vediet, kedy by ste mohli prist, dajme tomu do toho parku, alebo niekde na ihrisko...ved mne je to v podstate jedno 😉 ja sa k vam velmi rada pridam, spoznam tu novych ludi a moja dcerusa si najde aspon novych kamaratov 😉

elinka27
3. jún 2011

@yanou a kde ti vlastne byvas?lebo mi s @mexx kusok od seba da sa povedat

yanou
9. jún 2011

elinka27 ja byvam za namestim pri hradzi, takze da sa povedat, ze na opacnom konci :D inak riadne sa nam pocasie pokazilo vrrr

elinka27
9. jún 2011

@yanou to sa veru pokazilo, normalne im dam bundy von prechodne, aby sme nezmrzli.Si pripadam akoby bol oktober a nie jun :-/

mexx
12. jún 2011
siss_sz
17. jún 2011

viete mi poradit nejaku dobru a lacnejšiu zubarku? na porovnanie cien - u mojej zubarky platim za velku bielu blombu 30-40€, pri mrtvom zube 1koreňová výplň 30€ a napr. kovovo-keramická korunka aj s čapon 210€ ... má niekto niečo lacnejšie?
GA, Sereď... Ďakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre