Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

lunika
26. feb 2010

no čaute babenky takže potvrdené istí to 4.november mooooooc sa tešííím

elinka27
26. feb 2010

barbor my sme doma uz od utorka,maly mal strasny kasel, aj vracal chudak hlieny co ich nevedel vykaslat.Ale skor si myslim,ze to bolo aj od sirupov co dostal,tie mu nejak nesadli na zaludok.Dnes rano sme mali ist na kontrolu,uz som sa tesila ze je vsetko ok,krasne sa vcera napapal, aj kasel trosku ustupil a bum vcera vecer teplota 39,2, celu nis som mu ju nemohla zrazit,tak sme dnes boli u lekarky nech ho pozrie,brala mu krv a zapal nema ziadny,takze podla vysledkov mu nic nieje.Este aj vysledky od imunologa mame nadherne,tak by ma zaujimalo co mu akoze je.A ja mam zajtra oslavu 30-ky,tesila som sa na "after party" so svagrinami,no nakoniec spravim teda len posedenie co uz.

lunika,nebudem gratulovat,to sa vraj ma az ked sa babo narodi ale drzim paste!

mexx
26. feb 2010

Ahojte,

Luni, gratulujem. 😵 Nejak sa to tu rozbehlo... 🙂

Bocianka, v tom kaderku som este nebola, ale tu babu poznam z videnia, kamosky k nej chodili a chvalili si. Potom daj vediet, ako si dopadla, mozno sa k nej prestahujem aj ja. 😉

Eli, no fuha... 😒 Niekedy maju decka vazne napady...ale zas na druhej strane sa nedivim, je to velky stres, ked zacina sipit, ze uz nebude jediny milacik... 😅 Tazke to je asi vzdy. Teraz je maly a bude ziarlit, ale budu vekovo celkom blizko seba, tak sa to snad zlepsi. Moja segra sa narodila, ked ja som mala necelych sest rokov, a poviem ti, najradsej by som sa jej zbavila. 😅 Ziarlila som ako kazde ine decko, ale zaroven som mala pocit, ze mi je velmi velmi na pritaz... 😔

Barbor, som ta dlho nevidela na Koni... Zase je Baska chora? 😕 Rychlo sa vyzdravte...

A dnes je zas tak skaredo, fuj... Ale aj tak pojdeme na chvilu von, chcem skocit so segrou do kniznice, a rano sme sa uz chvilu prechadzali, boli sme na Mestskom urade...

eviitka
27. feb 2010

ja este termin potvrdeny nemam,lebo hoci presne viem,kedy som otehotnela,moj uzasny gynekolog MUDr.Pikna ma poslal prec,ze nech dojdem 22.3.!!!a to je to uvarene od 3.2....inka bocianka-ja,moja segra,mama sme oktobrove,svokor novembrovy...takze az taka vytesena z toho nie som,ze vsetko naraz zas bude..este aj male.co uz..

elinka27
28. feb 2010

evitka, ja som bola u lekara az vtedy ked mi meskal menzes 14dni,tak mi povedala aj sestricka ked som sa objednavala.Predpokladam ze v 6tt uz by to malo byt 14dni co ti meska.Ale zasa na druhej strane konik pripocitava vzdy 2tyzdne.Takze mozno ze si estelen v 4tt.Ale neboj ak to ma byt tak to bude ak nie tak ti nepomoze ani to ze pojdes skor na sono.Viem mozno odomna blbe ale je to tak.Ja som prisla v 6tt k doktorovi na sono a ten zistil ze tam nic nieje vidno ani ziadny plod, tak som skoncila v nemocnici na pozorovani,a vidis o tyzden neskor uz bolo plod vidiet aj so srdieckom, lekar mi vtedy v nemocnici vysvetlit,ze to ze kedy bol sex neznamena ze som vtedy aj otehotnela, zalezi ako bola ovulacia.

Inak dnes sa citim totalne pod psa, mam aj trochu zvysenu teplotu a boli ma hlava a nemozem si nic dat.Tak sa modlim aby to preslo a nebola to chripka 😒 To som asi chytila do maleho ten mal od stvrtku vysoke teploty, a este sme aj v cakarni cakali medzi chorymi,krajsi darcek k dnesnej tridsiatke som fakt dostat nemohla 😝

barborenka
28. feb 2010

no ale ste tu toho popisali ale to ma tesi,konecne sa preberame k zivotu 🙂 🙂 🙂
takze idem postupne 🙂 Bociaka zdrave uz sme tak sme si uzili vykend trosku,myslis to kadernictvo Lucia co je oproti kostolu?ja chodim uz vyse šrokov do Nafe a som spokojna tam
Eviitke aj Luni gratulujem a drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo 😉
Elinka tebe vsetko najlepsie k narodeninam,hlevne nech si zdravucka a nech ta Jakubko poslucha a aj drobcek v brusku,akurat 30tka to by sa patrilo riadne oslavit 🙂 ale choroba je choroba
Mexx kuknem tak na kona 3krat do tyzdna ale ked sa to to nehybalo som ani nepisala,ja ficim na fb 🙂
no som zvedava ako to bude s pocasickom a dame si to stretko 😀

elinka27
1. mar 2010

barbor,praveze som v sobotu oslavovala a pozri ako som dopadla, tak ma hlava bolela ze keby som sa opila tak zle mi teda nieje 😀 ale ked porodim a dokojim tak si to vynahradim 😝
ja tiez som skoro stale na FB ale sem chodim tiez len tak nakuknut

mexx
3. mar 2010

Ahojte,
my sme dva dni behali kade-tade, tak teraz zas pre zmenu budeme doma aspon dnes, bolo by treba upratat a vsetko mozne, ale jaksik sa nam nechce... 😅 K vikendu sa ma zas ochladit, tak nic moc na behanie po vonku, ale vraj uz naposledy a definitivne bude jar, toz som zvedava... 🙂

Babule, chodite teraz niektora do toho materskeho centra? 😕 Som tam doteraz nebola ani raz, ale rozmyslam, ze niekedy by som s malym aj zasla, jemu sa paci, ked moze byt s inymi deckami a vela hraciek a podobne, tak by sme skusili. Ale vobec neviem, co mam cakat, ze ake to tam je... 😕

barborenka
3. mar 2010

dobre ranko,
no aj my dnes asi budeme doma 🙂 treba aj nam trosku dat byt do poriadku,sice sa mi nechce ale neajak sa k tomu hadam dokopem,Mexx ja som do centra niekedy chodila s Basku,ale potom ju to tam zaclo nejak nudit,minule som aj premylsal ekd ta prsalo ci by som tam s nou zas neskocila popozerat ale neisla som nakoniec,neviem teda ako to tam teraz je,ved sa mozme niekedy dohodnut a ist tam spolu 😉 podla mna lepise ako sama 🙂

mexx
3. mar 2010

No to ja tiez som taka, ze radsej s niekym ako sama. 😅 Aspon na zaciatok urcite, kym to tak okukneme... No dakedy mozme. 😉

Inac Evus sa tu uz dobre dlho neukazala, zije vobec? 😕 😅 🙂

barborenka
3. mar 2010

ved mozme,hocikedy,pozeram si akurat stranku mamaklubu,takze by sme mohli ist aj nabuduci tyzden,keby chces

mexx
3. mar 2010

Mas link? Viem, ze som to uz niekedy pozerala, ale nemam to zalozene, by som tiez mrkla... 🙂

elinka27
3. mar 2010

ja som prave dnes tiez pozerala program na marec, a davam prednost ist radsej do herne,ako na nejaku seansu 😀 mna volala kamaratka vcera,ale sme este obaja prechladnuty a berieme lieky tak som tam moc nechcela niekoho nakazit.
Mexx nieje to tam zle,ale tie hracky by mohli castejsie umyt to je ale moj nazor.Sama by som tam nesla lebo niektore mamicky tam vytvoria skupinky a ja som sa tam citila blbo,ale ked s niekym tak ok.

mexx
3. mar 2010

No dobre, tak niekedy vytvorime superkonikovsku skupinu a pojdeme si to tam uzit. 😀 😉

barborenka
3. mar 2010

Mexx ja som si dala len do vyhaldavaca ze mamklubsered a hned mi to vyhodilo,je tam cely program vsetko,ved sa dohdoneme a pojdeme teda vsetky spolu,ja som tam chodila s jednou kamaratkou ale ja som prestala a ona ja tam stale varena-pecena,dnes som si s nou pisala

mexx
7. mar 2010

Sakra, zas je dobra zima... 🙄 Som v piatok prisla do Serede, ze vybehnem s malym aj trochu von, svietilo slniecko, pohoda. A v Seredi vetrisko a o chvilu aj snezenie, no koniec. Som bola jak zmrzlina cely cas... 😅

mexx
8. mar 2010

Dnes chcem ist zas do Serede, aspon obchody nejake poobzerat, co som chcela...no ale neviem, ci nezmrznem. 🙄 To kam sa zas podela ta jar? 😕

elinka27
8. mar 2010

mexx ale ved jar este neprisla,ta ma prist az okolo 20.marca 🙂 aj ja na nu ledva cakam jak na zazrak.A co teda s tym MC pojdeme aj tento tyzden ci nechame to na buduci?Maly uz potrebuje nejaku zmenu

mexx
9. mar 2010

No ale uz par dni bola, zbytocne mi chute narobila... 😀
My by sme mohli tento tyzden asi zajtra poobede, stvrtok nemozeme. A buduci neviem este, okrem stredy sme zatial volni. 🙂

elinka27
9. mar 2010

aj my zajtra poobede, stvrtok doobeda mame zubara a potom poobede idem do TT kupit si novu kuchynu hura 😀

barborenka
10. mar 2010

cautemno ja som bola s Bašurku vcera doobeda,bolo divadielko o š prasiatkach a potom sa hrala,som ju nemohla dostat domov,dnes ideme tiez poobede,tak dajte vediet ci idete,my na 100% 🙂

elinka27
15. mar 2010

jaj,uz chodim k tej nasej doktorke ako na klavir, dnes sme boli a zajta opat.Maly kasle uz 8 tyzdnov a stale nic nezabera.Uz sa radsej k tym nasim lekarom nevyjadrujem 😠

bubatinko
16. mar 2010

Eli, koho ty mas dr?? Fodorovu si mi tusim spominala, nemoze to mat ako prejav nejakej alergie??

mexx
19. mar 2010

No vitajte v novej verzii Modre Kona. 😉

barborenka
19. mar 2010

no akurat sa rozkukavam 🙂

mexx
22. mar 2010

Ja sa budem tusim dlho rozkukavat. Som jaksik stratena takto supom... 😀

elinka27
1. apr 2010

caute,no ja kym som to tu nasla teda...bola som 1,5tyzdna u nasich,lebo sme prerabali kuchynu,tak sme sa s malym museli zdekovat 🙂 no vidim,ze to tu moc nezije teda.

bubatinko,maly nema ziadnu alergiu,nic sa nepotvrdilo,ale uz je dobre po 8 tyzdnoch konecne nekasle,ale sme na inhalatoroch,tak ziadna vyhra

elinka27
24. apr 2010

no vidim ze to tu pomrelo 😒

mexx
25. apr 2010

Pomrelo, pomrelo...ja furt kukam sem, kazdy den, ci ste nahodou neozili, a ked nikto nic, tak sa mi nesce pisat. 😀

elinka27
30. apr 2010

mexx dame konecne to stretko lebo hlasili zasa prsat buduci tyzden,tak neviem teda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre