Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

mexx
14. júl 2009

Johnie, no mozme dat stretko po tej tvojej poradni, sak hadam sa nejak dopravime. 😎

bocianka
14. júl 2009

caute caute, dakujem pekne za odporucania 🙂

elinka27
15. júl 2009

aj ja mam Fodorovu a da sa povedat ze som v celku spokojna, nechodime casto tak to je super 😀
no a to stretko by sa dalo aj skor ci nie?Bo ja prave toho 28asi nebudem moct.

mexx
15. júl 2009

Mne osobne je jedno, staci dat vediet dopredu, a dojdeme. Takze sa prisposobime. 😉

barborenka
15. júl 2009

aj my,sa prisposobime,hodte nejaky datum...

elinka27
16. júl 2009

oki, a co takto hned v pondelok?lebo potom sa chystame od utorka prec,tak ten pondelok by bol fajn

mexx
16. júl 2009

To je toho 27.? 😕 To by sme mohli, aspon zatial neviem, zeby sme tam neviemco mali...

barborenka
17. júl 2009

nie 27 je az nabuduci pondelok,nie??eli ty si myslela tento pondelko,nie?to bude 20.7,nam to vyhovuje

johnie
19. júl 2009

my tento tyzden nemozeme, lebo budem robit poobede...
ale nevadi, sak vy sa dohodnite 😉

barborenka
20. júl 2009

no tak co baby?kedy mozte?

elinka27
20. júl 2009

tak to teda nechajme na toho 27ho,ja som myslela dnes,ale ked johnie nemoze,ani mexx tak teda co uz.Ja idem zajtra na az do piatku k nasim.Rada by som vas videla vsetky tak sa teda dohodnime 27.7. na 150%

mexx
20. júl 2009

U mna zatial moze byt 27., tak si znacim do diara. Predbezne. 😉

barborenka
20. júl 2009

tak ok,aj nam to vyhovuje a co kam pojdeme ked tak?do afrycoly?

barborenka
20. júl 2009

afrycola je s tvrdym y alebo makkym i,normalne neviem tak sorry ak je to zle 😀

johnie
21. júl 2009

ok my pridemeeee na 150% do afreee okolo pol druhej... 😎

elinka27
21. júl 2009

tak my prideme neskor, pretoze Kubko bude este o 13.30 spat alebo papat, mne vyhovuje tak okolo 15tej

mexx
21. júl 2009

Nam je to uplne jedno, moje dieta si robi kazdy den iny rezim a spava minimalne cez den, alebo sa vychrape aj v kociku. Prisposobivy jedinec. 😀

No ale mohlo by nas dojst co najviac, nech vidime aj nove tvare... Co takto Jahoda? 😉 Ozaj, alebo aj Evus, som ich tiez dlho nevidela... 🙂

Barborky, vas som dnes videla v Seredi na namesti, ste sli cez prechod a ja s tatkom v aute. Herecky vyfintene ste boli... 😉

barborenka
21. júl 2009

tak nam je to tiez jedno my sa tiez lahko prisposobime,mne mala uz nespava vobec cez den...
mexx,mala si zatrubit aspon,raz za cas sa aj vyfintit musime,ked ideme do toho nasho velkomesta,nie??

evus
21. júl 2009

mexx...si dlho nevidela,lebo sme u nasich na prazdninach do konca augusta 😉 ...

inak vas vsetky zdravim...potajme vas stale citam 😉

mexx
22. júl 2009

Jaaaj, Evus, vam je dobre na cerstvom oravskom vzduchu, co? 😉

evus
22. júl 2009

mexx,veru,veru...ja oddychujem a vnucata si uzivaju dedka a babku 🙂

barborenka
25. júl 2009

no co baby?co s tym pondelkom?

johnie
26. júl 2009

mno tak asi ma zabijete ale my neprideme, muz ma ladvinove kamene, musime ist do nemocky... 😖 je mi to hrozne luto, lebo kvoli nam sa to prekladalo... prepacte 😒

mexx
26. júl 2009

Ja sa asi pripojim s tym nepridenim, neplanovane... 😒 Ale ma asi skosila nejaka angina alebo co to je, mam hrdlo ubolene, ze mi az slzy tecu, ked mam prehltnut, a citim sa zosrotovana. Ak bude lepsie zajtra, tak dojdeme, ale slubovat nic moc nebudem... 😔

sisstin
27. júl 2009

mexx: ty máš dítě? 😲 Jak to, že jsem nepostřehla vůbec, že jsi těhu 😕

elinka27
27. júl 2009

tak akurat som sem nakukla ze sa pozriem ako to vyzera so stretkom a myslela som ze ma zabijete ale ako vidim niesom jedina ktora nepride, takze nic 😀 maly mal anginu a vysoke teploty dnes sme boli prvy krat vonku a tak nechcem aby niekde este lietal,tak s nim pojdem von le tuto kusok na piesok, alebo len povozit ho na trojkolke.

sisstin
27. júl 2009

já jsem nakoukla asi po roce 😅 😅 😅 😅

mexx
27. júl 2009

Siss, to bude tym, ze zatial som tehu ani nebola. 😀 😉

elinka27
29. júl 2009

no vidis mexx kazdy si to vie zariadit po svojom 😀 ja by som zasa uz aj chcela a furt ništ 😀

mexx
29. júl 2009

Eli, tak nechci. 😀 Ono to je vacsinou tak, ze tie co chcu, nie a nie, a na tie, co nechcu, sa to aj same nalepi. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre