Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
12. jan 2010

bubatinko,zajtra sa vsetko uvidi,bude to asi najhorsia noc v mojom zivote.Zajtra na sone ak nic neuvidia idem na kyretaz

barborenka
12. jan 2010

ahojte,
elinka tak ale este nejaka ta nadej tam je,budem aj ja na teba zajtra mysliet
my s basku sme stale doma,teraz je aj navyse chora trosku,tak sa liecime ale potom by sme sa mohli stretnut aj ked tak u nas,sak vonku je strasne pocasie

mexx
13. jan 2010

Eli, myslim na vas...

Veru, vonku je strasne pocasie. Niekedy je sice fakt pekne, zeby som isla von hned, ale niekedy je to naprd. Minule som bola v Seredi, ze vezmem maleho do kocika a tak ideme k nasim, a sa mu nepacilo vobec, sa furt vrtel. Ked je skarede pocko, tak jemu sa normalne nechce von. Asi je po mne. 😅

barborenka
13. jan 2010

mexx ani nehovor,sak ja ani z domu nevyleziem,len co sa supneme s Basku do auta a aj ten kusok pisti,neznasa zimu
🙂 🙂 🙂

elinka27
13. jan 2010

ahojte,tak som v 7/2tt a je vsetko v poriadku,babo bolo vidiet a aj mu bije srdiecko 🙂

bubatinko
13. jan 2010

eli to je super velmi sa tesim ze to takto dopadlo :oD bude to babo pod stastnou hviezdou narodene :oD ...........

mexx
13. jan 2010

Eli, ja sa tak tesiiiiiiiim... 😵 😵 😵

mexx
13. jan 2010

A ze tipujem dievcatko. 😀 😉

mexx
13. jan 2010

Alebo potom chlapcek. 😀 😀 😀

elinka27
13. jan 2010

jezis ani neviete ako sa mi ulavilo,dufam,ze uz to bude vsetko ok, a nebudu ziadne problemy a do nemocnice pojdem najblizsie az ked budem rodit a nacas 😀 Mam teraz setrny rezim,nemam sa moc namahat,ale tak take stretko uz teraz hadam pride do uvahy,juj keby som mohla tak sa opijem 😀 dnes v noci sa konecne vyspim.

mexx
13. jan 2010

Eli, si viem predstavit tu euforiu... 😀

barborenka
13. jan 2010

no vidíš elinka,tak predsa to super dopadlo,tak hlavne nech sa to udrzi vsetko v poriadku do konca a mohla by to byt nejaka krasna princeznicka do paru 😀 tesim sa s tebou
tkl mozme planovat stretko 😀 😀 😀

elinka27
13. jan 2010

som za stretko,ale pod jednou podmienkou,ze sa k nam prida aj bubatinko konecne 😀

barborenka
13. jan 2010

tak to je jasne ze ked stretko tak jedine uz vsetky 😀
len Bašura je este chora,tak pockate na mna?Eli ja som myslela ze si ma uz ani nespoznala ked sme sa stretli na poliklinike v pondelok ale vtedy si bola si myslienkami niekde uplne inde

mexx
14. jan 2010

My sa tesime, dufam, ze do toho nic nepride, dofrcime a stretneme sa.

Inac baby, je vobec v Seredi nejaka kaviaren alebo restika alebo volaco, kde sa da ist takto s detmi? Teda ze keby bola kosa, aby sme nemrzli niekde vonku moc, mozme si dat nejaku kavu/cajik, ale aby sa dalo aj s malymi... 😕 Ale jako mozme aj mrznut, nevadi nam, to len keby nahodou... 😉

barborenka
14. jan 2010

dobre ranko,no ja onicom neviem,jedine tak v cajovni je taky detsky kutik maly,takze jedine tam by sme mohli ist alebo potom k nam,keby chcete 🙂

mexx
14. jan 2010

Barbor, a nevravela si ty nahodou, ze byvate v garsonke? 😕 😀 Teda neviem, ci si to dobre pamatam...ze teda ako by sme sa vosli tolke naraz aj s deckami... 😅
Keby sme mali dokonceny byt, tak poviem, ze u nas. Ale sak aj to bude, som vytrvala a ucim sa trpezlivosti. 😅

barborenka
14. jan 2010

ne my mame 2 izbovy byt,u nas sa zmesti veeeeeela ludi 😀 😀 😀

elinka27
14. jan 2010

no ja som zasa za nejaku zmenu,bo sme boli chory a maleho uz doma slak triafa,uz ho ani jeho hracky nebavia,co uz ich ma okukane,a to od Vianoc ani nepreslo vela 😝 mozeme aj tu cajovnu skusit,ale aj tak pochybujem,ze si "posedime a pokecame" teda ja pri mojom urcite nie 🙂

mexx
14. jan 2010

Eli, proti nam mas kludasa. 🙄 😀
No dobre, tak sa mozme dohodnut, ked Baska vyzdravie, avizuj, Barbor... 😉

bubatinko
14. jan 2010

baby stretko fajn ale ja s mojimi dvoma do cajovne eeee 😀 to by bola pohroma pre okolie xixixi ale na nejaku fajn prechadzku sa pridame 😉 😀

elinka27
15. jan 2010

tak potom jedine ta prechadzka,ked nebude -10 tak suhlasim 🙂 ale ja mojho do kocika nedostanem ani omylom 😀

bubatinko
16. jan 2010

eli ved sa mozme stretnut v tom parku pri kastieli nie tam mozu behat kolko chcu 😉 😀

elinka27
18. jan 2010

ved oki,ale budete mi pomahat ho nahanat 😀

bubatinko
20. jan 2010

jasne neboj

inak baby poculi ste uz o tom, ze gynekologicku Cimovu jedna zena zaluje za zanedbanie starostlivosti.... vraj mala 2 roky problemy a bolesti a ona ju vzdy odbila ze to nemoze mat ze si to namysla a teraz ma ta zena rakovinu a asi sa z toho nedostane :o(

mexx
20. jan 2010

Uff, trosku drsne... 😕 Ja som k nej nechodila, tak neviem...

elinka27
20. jan 2010

nepocula,ja ani neviem ktora to je,pretoze ja chodim do TT na gyndu 🙂

bubatinko
21. jan 2010

ved ani ja k nej nechodim ale je to desne co si jedna doktorka dovoli..... a ta zena ma teraz na male vraj je len mala sanca ze by sa vyliecila uz jej manzel musi pichat morfium co ma take bolesti a metastazy ma uz vsade po organoch ..... ☹ velmi ju lutujem.....

mexx
21. jan 2010

Ja teda Cimovu nepoznam osobne, mam len kamaratky, co k nej chodia, niektore hovoria, ze v pohode, niektore zas, ze je taka "necitliva" - neviem, ci je to spravne slovo zrovna...proste sa nejak s vami nepiple, no... 😅 Ale inac neviem.

Eli, komu chodis do TT?
Bubatinko, a ty chodis komu? 😕

lunika
21. jan 2010

caute babenky konečne mám zasa cas sa tu ukazovať ako sa máte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre