Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

marfigirl
7. dec 2010

Ahojte,
ja som chodila ku Kralovi a ten pristup sa mi nepacil. Clovek sa ho nieco spytal, a on sa vyjadril v takom style, ze som si myslela, ze som uplna hlupana a vlastne aj vsetci ostatni lekari su hlupi, len on je ten naj....A to nebolo raz. To som bola tehotna. A ked prislo euro a on este zdrazel, som si povedala dost a isla som prec. Keby za tu cenu ponukal aj adekvatne sluzby,nic nepoviem. Teraz chodim do TT k Ilavskemu a je to uplne ine kafe. Vidno, ze jemu aj zalezi na tych zenach...

elinka27
7. dec 2010

@marfigirl ja som zasa odisla od Ilavskeho nebudem presne rozvadzat preco,ale dosral mi sprepacenim nieco a dost dlho som sa z toho dostavala,to je uz jedno,ja mam teraz Mudr.Eliasa a keby sa odstahoval do Kosic tak som ochotna za nim dochadzat🙂

mexx
7. dec 2010

Ja som tiez nejaku dobu velmi chcela ist k Ilavskemu, a potom som z toho upustila. Jednak viem, ze ma strasne vela pacientiek, druhak ma potom tiez par bab odhovorilo. Ale tak to je asi jedno, sto ludi, sto chuti, asi u kazdeho doktora sa najde nejaka nespokojna pacientka. Eliasa mi napriklad tolko bab vychvalilo, ze som sa k nemu tiez chcela dobijat, ale ma fakt beznadejne plno a ako bezna pacientka sa k nemu nedostanem. 😒 Nevadi, dockam ja teda na toho Fera... 😀

marfigirl
8. dec 2010

Elinka, to mi je luto. Ale ja zatial fakt na neho nedopustim. Mozno preto, ze po Kralovi je kazda zmena k pozitivnemu 😀 Ale nie, ja tam naozaj zatial citim odborny a poctivy pristup. A mexx ma pravdu, zatial som asi nepocula, ze by na nejakeho doktora boli len pozitiva, nemyslim len gynekologov...a preto je dobre, ze si mozme vybrat 🙂

elinka27
8. dec 2010

@mexx to je pravda k nemu sa nedostanes ako obycajna radova pacientka,ale ako zamestnankyna banky kde je on tvoj klient sa to da 😀

helen1007
30. dec 2010

ahojte dievčence, môžem sa pripojiť do vášho fóra? Som zo Serede a tiež hľadám kamošky aj na prechádzky alebo posedenie pri kávičke, či čajíku 😀

eviitka
30. dec 2010

@helen1007 a kdeze byvas Heli?

mexx
31. dec 2010

Aj ja sa potesim spolocnosti. 😉 Takze tiez som zvedava, ze kde Helen byva. 🙂

helen1007
31. dec 2010

@eviitka ahoj ja bývam na Trnavskej, no na prechádzky chodím do mesta 🙂, a ty kde bývaš?
@mexx to by bolo super...pozerám, že aj deti máme rovnako "veľké" 🙂 a ty kde bývaš ?

mexx
31. dec 2010

Na Pažitnej, to je ta za Progresom pri krizovatke. 🙂

eviitka
31. dec 2010

@helen1007 ja na Garbiarskej vo vyskovom pri Vahu

helen1007
3. jan 2011

@mexx dobré ránko ako sa dnes máme?

mexx
3. jan 2011

@helen1007 Noo, celkom dobre. 😉 A co u vas? 🙂

helen1007
3. jan 2011

My sme tiež v pohode, trošku ťažšie sa nám dýcha, snáď to prejde od pondelka začíname chodiť na plávanie 🙂

mexx
3. jan 2011

A kam budete chodit plavat? Tu v Seredi? 😕

helen1007
3. jan 2011

Do Trnavy, do Kvapky.

secret
6. jan 2011

ahojte,chcela by som sa spýtať, či tu nie je niektorá z Vás Avonlady?potrebovala by som niečo objednať z katalógu..vždy som si zvykla objednávať u kamošky,ale tá už s tým skončila ☹ ..ďakuje vopred

mexx
6. jan 2011

To by aj mna zaujimalo, robite tu niekto s Avonom? 😅 Ja objednavam z Oriflamu dost casto, z Avonu nie, tiez som brala od kamosky, ale ta uz nic... Som minule rozmyslala, ze sa zaregistrujem sama, nech si mozem sama objednavat, tak jak aj cez Oriflame ked chcem, nemusim nikoho hladat. 😕

elinka27
6. jan 2011

@secret co konkretne potrebujes?skoda ze som neprecitala skor,prave isla objednavka.Ja robim Oriflame ale segra je Avonacka a objednavame spolu vzdy,ja dost beriem aj odtial aj odtial.Z ktorej kampane potrebujes?

elinka27
6. jan 2011

@mexx nehladaj ak potrebujes mas mna, segra mi robi Avon ja Oriflame, doplname sa navzajom,mam doma aj Avon katalogy 🙂

mexx
6. jan 2011

@elinka27 No podiiivaj sa, jako dobre obidem este. 😀 😉

elinka27
6. jan 2011

@mexx uz sa iba rozhybat a dost na tu kavu konecne,ak ked teda teraz mame bojove pole kedze sa balime a stahujeme ale tak cas sa nejako najde

mexx
6. jan 2011

@elinka27 Sak ono mne to neponahla, to ja len ked ma chyti kozmetickonakupovacia mania, tak budem chciet poriesit nejake fajnovotinky z katalogov. 😉 Teraz musim nakupit vela inych veci, tak nemozem hned celu vyplatu otrepat na krasun (aj ked nehovorim, ze by sa nezislo). 😀

elinka27
6. jan 2011

@mexx jaaj, kua ja kym pobalim to co mam doma z kozmetiky 😀 budem asi vyhadzovat von oknom,tak sa zastav 😝

mexx
6. jan 2011

Mozes to nalozit do kocara a pomaly prevazat, sak daleko to nemas. Aj Romaci tak chodia s nakupmi v kociku, budes in. 😀 😀 😀

elinka27
7. jan 2011

@mexx no ja som modernejsia mame privesny vozik🙂

mexx
7. jan 2011

@elinka27 Sa nezdas, jaka panicka. 😀

elinka27
7. jan 2011

@mexx najsamlepsia na svete 😀

secret
7. jan 2011

elinka27...jééj,ďakujem Ti veľmi pekne za odpoveď,ale už som si "pomohla" 😅 ,fakt mohla som sa tu skúsiť spýtať skorej,ale nabudúce budem múdrejšia 😉 ..Ja som potrebovala upokojujúci makeup a rúž, tieto dve veci,som si vždy po minutí zvykla objednávať,plus niečo čo mi vždy mi padlo do oka 😉 cez kamošku,ale tá už s Avonom skončila ,nevedala som sa teda prepátrať na niekoho k s tým robí,tak som si kúpila nakoniec,makeup a rúž,dnes v drogerke 😖 ..Ale roky som mala dobré skúsenosti práve s týmto upokojúcim makeupom, nakoľko mám citlivú pokožku,takže som sa bála meniť,ale ták snáď mi zmena neuškodí 😅 ..ďakujem ešte raz veľmi pekne,tak snáď do budúcna... 🙂

elinka27
8. jan 2011

@secret no ved skus a uvidis, ked potrebujes tak ti potom cez IP dam cislo a dohodneme sa donesiem ti katalog 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre