Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

maela
14. apr 2012

Zial uz nebyvam vSEredi,rada by som v tom pripade sla s vami na kavu ;) ak pojdem vsak na vikend domv,tak by som na nejake to stretko pristala ;) mame 3 -rocnu slecnu a dalsi prirastok v septembri jupii 🙂

mexx
16. apr 2012

Babule, pridte zajtra do toho materskeho centra, pozriet sa na nasu @elinka27 Elinku. 😵 Sa tam mozme stretnut viacere, mozno to bude rychlejsie nez nejake neurcite dohadovanie. 😉
@fialka821 Nechce sa ti prist? By sme sa mohli zoznamit teda vsetky... 🙂 😉

fialka821
16. apr 2012

@mexx dakujem ti za pozvanie ale poslednom case sa necitim dobre asom rada ze idem pre maleho do skoly a rychlo domou....snad uz bude lepsie pocasie a bude aj moznost sa niekde stretnut.....

mexx
16. apr 2012

@fialka821 OK, tak sa budem tesit niekedy nabuduce. 😉 A snad ti bude lepsie... 🙂

fialka821
16. apr 2012

@mexx dobre moja,dakujem pekne...ja dufam a verim ze sa stebou raz stretnem....

elinka27
16. apr 2012

@fialka821 ak budes potrebovat poradit ohladom dojcenia a nosenia, tak ja mozem potom aj osobne k tebe prist, ak sa ozves 😉

fialka821
17. apr 2012

@elinka27 dakujem pekne.....akniecobudempotrebovat urcite sa ozvem...si zlata...dik....

cudzinka
17. apr 2012

Ahojte mainly! Ak by ste Mali este zaujem o dense pouzitych oblecenie, tak ho mam kopu. Pisala som pred casom, par s a vas vyjadrilo, ze by malo zaujem. Mam tu so sebou dievcenske tak do 12 mesiacov a chlapcenske napodobne. Dakujem

erikababula
3. jún 2012

Ahojte,som mamina zo Serede rada sa zoznamim s maminou alebou s babou ktora je v pohode na kavicku a prechadzky pokec🙂 ak by stemali zaujem poprosim mail na erikanagy9@gmail.com majte sa 🙂

maca_p
12. jún 2012

davam vam do pozornosti,
kazdy pondelok a v stredu o 17.30 v cajovni mantra lasky byva POWER JOGA S GABIKOU. je to super na odburanie kazdodennych starosti a namahy, formovanie figury. prineste si len osusku, resp. protismykovu podlozku a dobru naladu 😀

ani_sama_neviem
26. jún 2012

iahojte najde sa tu nejaka mamina v mojom veku co by obcas zbehla niekam aj s malymi? 🙂) ak hej kludne napis IP byvma tu iba tyzden a tak tu nikoho nepoznam 🙂 snad aspon touto cestou niekoho spoznam 🙂

ani_sama_neviem
26. jún 2012

@erikababula ahoj ked chces napis mi na FB do IP/ ti napisem nick ak chces 🙂 mohli bys me ist von nekedy

erikababula
27. jún 2012

@ani_sama _neviem.
Ahoj vies co tu je moje cislo a ak budes mat cas zavolaj a mozme ist spolu von 0908056749 pa pa zatial🙂

glascat
29. jún 2012

Ahoj, dievčatá, chcela by som dať malej nastreliť náušničky. Neviete mi poradiť, kto také niečo v Seredi robí?

lenkaleg
27. júl 2012

Ahoje baby. Byvam v seredi len kratko a potrebovala by som poradit detskeho lekara pre moje este zatial nenarodene babo a taktiez aj pre mna nejakeho obvodneho lekara pre dospeleho. Viete mi poradit v tychto dvoch veciach?
Dakujem pekne

mexx
27. júl 2012

@lenkaleg Pre dieta mozem odporucat MUDr. Fodorovu, pozname ju roky, chodim k nej teraz s detmi tiez, a som velmi spokojna. (Aj sestricka je velmi fajn.) 🙂 Lekara pre dospelych neviem, skusenosti nemam, kedze chodim inde. Ale kedysi som chodila k MUDr. Galetovej, ona je taka vesela fajn kopa, ale ma trosku taky laxny pristup. 😅 Mne to nevadilo, kedze takmer nebyvam chora a chodila som k nej minimalne, ale tak nie kazdemu to tak vyhovuje...

lenkaleg
27. júl 2012

Super dakujem ti pekne. Predpokladam, ze p. Fodorova ordinuje na poliklinike. Nahodou kontakt na nu? A Galetova je na cepenskej ulici? Ja tiez chodim lekarovi max. raz do roka.

lenkasop
27. júl 2012

@lenkaleg ahoj ja chodím s malou k Molnárovej a ja k Jendrišákovej, som spokojná 🙂

lenkaleg
27. júl 2012

Takze dalsi nazor, dakujem pekne, teraz sa uz len rozhodnut 🙂

mexx
27. júl 2012

@lenkaleg Dr. Fodorova ordinuje na poliklinike (tam, kde aj ostatne pediatricky). 🙂 Cislo priamo do ordinacie je 0317838829.
Dr. Galetova ma ordinaciu mimo polikliniky, nie som si ista nazvom ulice, mari sa mi, ze je to Dlha, ale mozem sa aj mylit. 😅

lenkaleg
27. júl 2012

Super dakujem. Nakoniec som cislo nasla aj na internete. Ano Galetova je na Dlhej ulici pri kruhaci. No ved uvidim ako sa rozhodnem...ale v kazdom pripade dik🙂

aaalenaaa
30. júl 2012

maminky najde sa tu nejaka mamina ktora by sa pridala....chcela by som chodit do posilovne ale sama sa tam neviem ako si dokopat 🙂

siss_sz
31. júl 2012

a baby, neviete, ci sa uz AKTUALNE cvici tehu cvicenie? vraj sa stahovali do novych priestorov, len neviem, ci uz sa cvici, alebo este nie...

lenkasop
1. aug 2012

@siss_sz tak toto potrebujem vedieť aj ja 🙂 nevieš kto to precvičuje a kde prdetým sa cvičilo, viem,že kedysi na Garbiarskej (autoškola professionál),tam som chodila pri Kike ale teraz neviem ☹ Ak budeš o niečom vedieť,dajmi prosímťa info. Vďaka 🙂

siss_sz
1. aug 2012

@lenkasop viem,mam aj cislo na tu pani, len sa mi nechce ju stale otravovat, lebo slubila, ze sa ozve... dam ti jej cislo do IP? a zavolas? a das mi potom prosim vediet? diky...

lenkaleg
11. aug 2012

Ahojte, viete mi nieco povedat este k pani doktorke Istokovej? Lekarka pre dospelych. Ma s nou niekto skusenosti? Lebo sa rozhodujem medzi pani doktorku Jendrisakovou a Istokovou. Dakujem

lenkaleg
12. aug 2012

Stahuju sa na Jesenskeho ulicu, myslim ze dobre pisem. Tam ako je skolka ako sa ide na zeleznicnu stanicu. Budu tam aj mestsky prestahovany. No cvicenie sa zacne az v septebri kedze v auguste sa stahuju do novych priestorov. Kontakt je p. Nádaska 0903466311

sunflower201280
20. aug 2012

Ahojte, momentálne naozaj prebieha sťahovanie materského centra. Čo sa týka p. Nádaskej - t.č. sú aj na stránke MAMA klubu, sú tam dve myslím. Ja som k nej chodila pred 4 rokmi cvičiť. Spokojná som bola, aj keď mi to pri pôrode bolo na dve veci 😉 , ale to je o inom.

siss_sz
30. aug 2012

tak cvicenie zacina v PONDELOK 3.9. o 13.00 HOD... uz na spominanej Jesenskeho ulici

lucinka83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre