Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
28. mar 2008

sak to....

mexx
28. mar 2008

Nuz treba aby ste ozili, zenusky... 😉 😀

elinka27
28. mar 2008

a ty sa kde flakas cele dni mexx?ha?mne prave maly zaspal tak sa idem konecne najest, pocitam,ze este takych 20min bude spat 😀

mexx
28. mar 2008

Ja sa flakam vsade mozne, ale tu sa tazko flaka, ked sa tu mam sama so sebou rozpravat... 😉

elinka27
29. mar 2008

mexx a kedy sa ku mne pridas cvicit? 🙂

mexx
30. mar 2008

No to by som tiez rada vedela. 😀 Musim to nejak poriesit s casom, v posledne dni som bola viac v TT ako doma, tak uvidim, ako to pojde dalej... 🙂

elinka27
30. mar 2008

no tak cim skor tym lepsie 😉

barborenka
9. apr 2008

Aj ja som Seredanka ale tu je fakt nejak mrtvo.Halooooooooooooooooooooooooo baby!

elinka27
10. apr 2008

ahoj barborenka vitaj

mexx
10. apr 2008

No caute babule... 🙂 Jeeeeej, nova tvar...mozno zase trochu ozijeme... 🙂
Barborenka, ty byvas priamo v Seredi?

elinka27
10. apr 2008

no veru, evus uz na nas kasle a lunika tiez 😝

mexx
10. apr 2008

Namyslene su... 😠 😉 🙂 Ani sa nedozvieme, ci uz Evus podrastlo bruseno...teda ja som ju nevidela, tak neviem... 😅

evus
10. apr 2008

ale jasne ze podrastlo,uz nenosim svoje nic,vsetko mam uz tehu.

elinka27
10. apr 2008

veru ani ja som ju uz dlho nevidela, no nic idem maleho zobudit chuda musime ist doktorke na ockovanie a akurat ked tak kraaasne spi 😝

mexx
10. apr 2008

No podivaj sa, ako hned ozila, len co sme ju zacali ohovarat... 😀
Evus, tak podrastlo, vravis? A co na to Karinka? Ci zatial jej to je este jedno? 🙂

evus
10. apr 2008

eli ja som ta videla,ale nevsimla si si ma...
mexx,veruze podrastlo...Karinka ta len brusko hladka a vravi babika v brusku,ale asi aj tak nevie vo co go. 😝

barborenka
10. apr 2008

Ahojte ja byvam teraz v sintave ale skoro kazdy den som v seredi aj teraz sa akurat chystam idem s malou do poradne

evus
10. apr 2008

ahoj barborenka,vitaj...ku komu chodis do poradne?

barborenka
10. apr 2008

ja k Dr.Fodorovej

mexx
10. apr 2008

K Fodorovej som chodila sama so sebou celych 19 rokov, dobra zenuska to vzdy byvala... 😉

Evus, no zrejme nevie "vo co gou", ale tak aspon sa tesi...horsie keby uz teraz vyrabala sceny, to by bolo ine rososo... 😀

barborenka
10. apr 2008

O.K. musim ist ja sa este ozvem dnes papa 🙂 🙂

evus
10. apr 2008

mexx,no hadam sceny nebude varabat ani ked sa drobec narodi,ale si myslim,ze ani moc nebude mat kedy,ked pojde do skolky.

mexx
10. apr 2008

Uz ju supnete do skolky? 🙂 No ved ked sa pyta na zachod a ma rada deti, tak je to asi najlepsie riesenie... 🙂
A co s tym dievcenskym menom? 😕 🙂

evus
10. apr 2008

mexx,jasne,ide do skolky,co by pri mne doma robila?len by sa nudila a deti ma strasne rada...dievcenske nemame ziadne,lebo aj tak pochybujem ze to bude dievca.

mexx
10. apr 2008

A kam sa podela ta teoria, ktoru si spominala, ked sme boli u vas - ze tento rok to budu hlavne dievcata? 😀 Aj budete chciet vediet, co to je alebo sa nechate prekvapit?

elinka27
10. apr 2008

barborenka, tak to sme sa dnes tesne minuli, my chodime tiez k Fodorovej a boli sme tam dnes o 13.30 a odchadzali sme asi o takej 14tej 🙂

elinka27
10. apr 2008

evus a kedy to bolo?co si na mna nezakricala?inak Monika sa dnes u mna stavila isla doobeda tiez s malym k doktorke,a zajtra ma skusky v autoskole

barborenka
10. apr 2008

Ahojte,Elinka tak to sme sa vazne minuli o vlasok my sme dofrcali az okolo 13.45 potom sme behali po meste a teraz sme prisli domov

mexx
10. apr 2008

Tak Monike budeme drzat paluchy, nech nas potom moze vozit kade tade... 😉

evus
10. apr 2008

mexx,jasne,ze chcem vediet co to bude...no u mna plati ta teoria,ze kedze ja uz dievcatko mam,tak toho roku som uz vyradena 😀
ali,isla si so Simonou,boli ste zarecnene,tak som nechcela kricat...
ja som tiez dnes bola s Moncou,ma stres z tych skusok...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre