Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

palvinka
13. feb 2007

Hanka mala 3900g a 52cm, takže dosť veľké babo. Ináč nestretli sme sa dnes?

dufman
13. feb 2007

Co ja viem? Kde si bola?

palvinka
13. feb 2007

ja som dnes kočíkovala okolo bytoviek a z prvej vyšla jedna tehulka a vyniesla smeti a potom išla asi na autobus. A bolo to nejako poobede.

dufman
14. feb 2007

No, to som bola ja. Len som isla do lekarni, lebo muzik je trochu prechladnuty. Mas taky zelenkavy kocar, ze? Tak sa nabuduce pristavim. Ked clovek nikdy nevie. 🙂

palvinka
14. feb 2007

veď ani ja som nevedela že si to Ty, a vieš čo je sranda, že sme sa pozdravili "dobrý deň" 😀

dufman
15. feb 2007

Slusnost kaze!!! Ja tak zdravim vsetkych v Trakoviciach, lebo tu poznam zatial len hrstku ludi. Ale ked budeme kocikovat, tak hadam spoznam viacerych! 🙂 😀

palvinka
15. feb 2007

ja dieťa z mesta, keď sme sem prišli bývať tak som zdravila len tých čo som poznala 😅 (pravých a lavých susedov), ale teraz už zdravým všetkých 😀

dufman
16. feb 2007

Ja som na zastavke par ludi spoznala. Len ked z videnia. Takze dobry den! 🙂
Dnes mam divny pocit. Asi pred hodinou ma bolelo dost pri vajecnikoch, aj v krizoch. Ako ked som mala menstruaciu. Ale uz to trochu preslo.
Ty si mala ake priznaky? 🙂

palvinka
17. feb 2007

to si mala asi tých poslíčkou. Ja som nič také nemala. Preto som bola dosť nervozna, lebo som nemala žiadne príznaky a bála som sa či budem vedieť, že to už na mňa prišlo. Ale keď prišla prvá kontrakcia tak som to vedela na sto precent, že už to začalo 😀 .

dufman
18. feb 2007

dufam, ze aj ja to vycitim. Teraz som kazdu noc v strehu. Lebo mame nejaku mykozu, ci ako sa to vola a to si niekedy pripadam ako pocikana. Takze mam niekedy az strach, ze uz tecie plodova voda. Ale to bude asi iny pocit. Ved uvidime.Zajtra mame poradnu,tak sa spytam, ci to mam ocakavat skor, alebo sa mozem pridrzat terminu. 🙂

palvinka
18. feb 2007

mne praskla plod. voda ešte doma a ja som pri tom cítila vnútri ako keby mi tam niečo puklo. A pokiaľ máš mykozu, tak to povedz na poradni, niečo Ti na to dajú. Aj ja som to mala pred pôrodom, a je dobré to preliečiť aby bábo nedostalo nejakú infekciu 😉 .

dufman
18. feb 2007

Ja som im to vravela. Len Stefanikova mi povedala, ze ked to mam opakovane, tak ze to sa aj tak toho nezbavime. Uz som mala niekolko cipkov a vydrzalo mi to max dva dni. 😖 Ale povedala, ze sa to porodom spravi, ze krv to vyplavi. To ze sa mi zmenilo ph a tak. Ved uvidime zajtra.

palvinka
18. feb 2007

veď im to ešte povedz a uvidíš, držím palce 😉

melory
18. feb 2007

mne ked praskla plodova voda to vyzeralo akoby sa podomnou vylialo pol litra vody, dokonca, ked som utekala na zachod, bolo co utierat, ozaj sa to zomna "lialo" ale neviem ako to mali ostatne, ci to ide aj cicerkom, u mna sa to lialo.

susy
18. feb 2007

dievcence,vy ste zo Serede priamo?

dufman
19. feb 2007

ahoj susy!
Ja som vyrastala takmer 23rokov v Seredi. Len teraz byvam rok a pol v Trakoviciach, to je pri HC. Ty si tusim z Vinohradov,nie?

sisstin
19. feb 2007

Kočky, tak já bych se měla po porodu do Seredi asi stěhovat 😉

dufman
19. feb 2007

sisstin: mas strach? Uz je to tam krajsie. Mne sa dedine byva mozno trosku horsie, lebo neni kam ist. V meste mozte aspon do vykladov pozerat. 🙂

sisstin
19. feb 2007

dufman: já tam byla naposledy v létě 😉 no..mně se to tam nezamlouvá, jsem z města..a nejradši bych šla do BA 😖

danona
19. feb 2007

sisstin- já pocházím z Nového Jičína, bydlím v Galantě - taky menší městečko, ale zvykla jsem si... 🙂 nejhorší jsou začátky-platila jsem horibilní sumy za telefony... 😝 no postupně jsem si našla známé a už bych neměnila... 😀 takže hledej kámošky... 😉 přeju hodně štěstí..

sisstin
19. feb 2007

danona: Galantu znám 😉 to je na pohodu..no, ale Sereď..zatím mi to bylo prezentováno, jako město feťáku 🙄

danona
19. feb 2007

hmm, to jo, ale najdeš tam taky kopu normálních lidí, neboooooooooooj 😵

kala
autor
19. feb 2007

susy ja som priamo zo serede, teda bývam tu vyše roka, inak som bývala v trnave aj manžel je odtiaľ, len tu bolo lacnejšie kúpiť byť ako v trnave, lae zvykla som si aj keď zatiaľ stále som vonku len sama s malou

sisstin
19. feb 2007

kala: a podnájmy tam jdou na kolik asi? Nevíš? Stačila by garsonka zatím 😕

kala
autor
19. feb 2007

sisstin tak to je tu tiež rôzne ale čo viem tu vedľa v baráku prenajímali 3 izbový byt prerobený za 12 000 sk aj s energiami a 1 izbové okolo 6- 8 000 sk tiež asi záleží od lokality, ja bývam vedľa hotela v opravenej bytovke tiež máme všetko poprerábané a inak som spokojná hlavne že tu nieje žiaden cigán (nie som rasistka) ale niektorý sú fakt strašný a celkovo tuna kde bývame my nieje žiadna cigi rodina na blízuku a aj susedia sú tu super

dufman
19. feb 2007

tych fetakov je tam dost, ale uz ani nie priamo seredanov, ale dost tam chodia z Nitry a Novych zamkov. Takych ludi sa treba stranit a mas vyhrate. Neboj zvykla by si si. Inak je to vsade. Mesto nie je sice velmi velke ale je tam takmer vsetko. Ked si najdes znamych tak sa da vsade byvat. Len zaciatky su vsade tazke. Drzim prsteky!

sisstin
19. feb 2007

kala: já to tam moc neznám, přítel bydlí kousek od autobusáku..to sídliště..a tam je teda cikánů dost 🙄

kala
autor
20. feb 2007

sisstin tak tam ich je naozaj požehnane, tu kde bývam ja je to na druhom konci tak tu nieje naozaj žiaden sú tu síce staršie byty ale je tu aj pekná zeleň a hlavne nieje tu toľko ľudí v činžiaku čo teda mne vyhovuje viac u nás v baráku je 8 rodín a super až na jedného individua ale v pohode aj ten mi pomôže s kočíkom vždy, a ak tu budeš tak sa mi ozvy aspoň by som s kým mala chodiť na prechádzky a ozaj je tu nové materské censtrum že je super my sa chistáme s malou len bola chorá tak ešte chvíľku počkám a ešrte sa tu dá v lete a na jar super prechádzať popri váhu a tak už aby si tu bývala aspoň budem mať s kým klebetiť, a ozaj prečo prídete sem na slovensko a nezoistaneš v čr

sisstin
20. feb 2007

kala: moja, jelikož přítel pracuje v NBS 😉 a má i jiné závazky, tak pokud nechci tady v Pardubicích zůstat sama..tak musím na SK 😀

sisstin
20. feb 2007

kala: jinak..mamina se na moje těhotenství netváří nijak nadšeně, spíš naopak..tak možná to stěhování i uspíším..uvidíme, jak to bude v práci a tak 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre