Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
12. jún 2007

eli,supeeeeeeeer,tak to vidim,ze konecne zacnem zit tak ako sa ma.Idem ja uz vazne,lebo sa odtialto nedostanem nikdy,ked tu budem na vsetko reagovat 😀 .

sisstin
12. jún 2007

tak já půjdu asi taky..jsem docela unavená..tak zítra večer kočky..papa 😉

elinka27
12. jún 2007

oki, caute zajtra a pekne sa vyspinkajte ja sa pokusim uz tiez ist spat

evus
13. jún 2007

no baby,pozeram,ze ste tiez uz moc nevydrzali a isli ste spat...eli,trpis uz nespavostou????Ja som obcas bola hore aj do rana do tretej,potom som zaspala a o siestej som uz bola hore...

csikike
13. jún 2007

Ahojte, neviete mi poradit kde sa daju pozriet v seredi kociky? Ideme tam dnes na otocku, tak som chcela nieco pokukat. Dakujem

evus
13. jún 2007

ahoj csikike,ja ti moc neporadim,este tam nebyvam,stahujeme sa az v juli a neviem ci tu okrem mna niekto je,kto by ti poradil.Preco prave do &serede ides kupovat?

csikike
13. jún 2007

evus, nechcem prave tam kupovat, len tam ideme a ked uz tam budeme tak chceme pokukat, lebo niektore veci maju ovela lepsie v seredi ako u nas v SA alebo GA

evus
13. jún 2007

jasne,treba pokukat vsade,co je kde lepsie,baby co su zo Serede by ti urcite poradili,skus este cez google natukat sered-predajne a podla toho mozno nieco zistis 😉

csikike
13. jún 2007

dakujem...sice moc sered nepoznam, ale asi pojdeme len tak sa potarat a mozno najdeme nieco 😉
dufam, ze sa vam bude v seredi pacit 😉

evus
13. jún 2007

to dufam aj ja,ze hej...baby mi ju tu opisali v celkom dobrom svetle,tak dufam,ze to tak aj bude...v piatok sa tam idem prvy krat pozriet.

csikike
13. jún 2007

ja tam zabludim tak 2-3x do roka, ale nemozem nic zle povedat, a uz je iste ze tam idete?

evus
13. jún 2007

ano,uz mame kupeny byt,len cakame kedy sa majitel odstahuje a prvy julovy vikend tam uz budeme byvat hadam.

csikike
13. jún 2007

super, takze novy bytik...planujete aj nove dietatko?

evus
13. jún 2007

🙂 uvidime ako to vsetko financne zvaldneme,byt sme kupovali na uver,ak vsetko bude v pohode tak urcite bude aj druhe babo,ale skor ako bude mat nasa mala dva rocky asi nie...a co ty?este asi neviete co budete mat.

csikike
13. jún 2007

este nie,
pekne plany mate, tak prajem, nech sa najrychlejsie plnia...
preco prave sered?

evus
13. jún 2007

pretoze byty su tam omnoho lacnejsie ako v inde v okoli blavy a muz to bude mat do prace po dialnici a sered jednoznacne vyhrala nad galantou a sladkovicovom,lebo aj tam sme rozmyslali ze pojdeme a nakoniec sme sa rozhodli pre sered,tak dufam,ze svoje rozhodnutie neolutujeme a nasla som si uz aj kamosky,zatial len virtualne,ale od jula sa uz hadam aj stretavat budeme. 🙂

csikike
13. jún 2007

hej, je pravda, ze sered je krajsia ako GA a v sladkovicovej je dost hm...akoby som to povedala...dost sa rychlo stmieva

evus
13. jún 2007

mali sme aj v sladkovice vybraty byt,ale ked sme videli mesto,tak radsej sme odtial rychlo zduchli....ako sa povie,zdochol tam pes 😀 ,vy byvate sami????

csikike
13. jún 2007

ano, uz hej, nastastie, predtym sme byvali 2 roky tiez sami ale v garsonke co maju nasi o poschodie vyssie, takze neviem ci sa to da nazvat, ze sme dovtedy byvali samy. Ale nastastie pred rokom sa nam podarilo kupit bytik a prerobit ho, takze uz je klud a zostava uz len 24 rokov splacania 😀

evus
13. jún 2007

tak my sme sa tiez zadlzili na 30ROKOV 😲 .Ale inak sa to nedalo,ja byvam u rodicov a manzel dochadza kazde dva tyzdne za nami,a uz nam to takto lezie krkom,takze konecne budeme spolu.Uz mas aj nieco pre miminko nakupene?

csikike
13. jún 2007

evus, nevadi, hlavne ze uz budete pekne spolu ako rodinka a zial bez hypo sa dnes neda byvat, tak nam zostava len dufat, ze to budeme vediet splacat
este nemam nic kupene, ved mam este dost casu, ale uz pokukavam, len nechcem toho moc nakupit, lebo som pocula, ze potom to mrnuskovia ani poraidne nevynosia lebo rastu ako divy

evus
13. jún 2007

dobre si pocula,ja som tiez nakupila plno malickych veci a polovicu z toho mala nemala ani oblecene,z tych malinkych cisel ti staci zopar.teraz uz toho kupujem viacej,mala rastie z tyzdna na tyzden,co jej bolo minuly tyzden dobre,dnes jej je uz male.Rano som jej obliekala body,co mala oblecene cez vikend a uz som jej ich nezapla 😀 ,strasne rychlo ti drobci rastu.

evus
13. jún 2007

idem ja uz,mala sa zobudila,ideme obedovat,papa a prijemne tehulkovanie prajem a zas sa niekedy ozvi.

csikike
13. jún 2007

ahoj evus 😉 a dobru chut

evus
13. jún 2007

haloooooooooooo baby,ste tuuuu?

elinka27
13. jún 2007

cauko,je tu dnes vecer niekto?

evus
13. jún 2007

jaaaaaaaaaa 🙂 ,ahoj eli,ako?

elinka27
13. jún 2007

celkom dobre,dnes som mala taky pohodovy den na co ty?

evus
13. jún 2007

aj u mna sa celkom dalo,malej konecne vysli ocne zubky,tak dnes bola po case dobra...

elinka27
13. jún 2007

ja som vcera bola este do jednej hore,sa mi nechcelo spat,tak som citala knihu.Tak som si dnes dlhsie pospala.Poobede ma potom drahy zobral vyvencit k Vahu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre