Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
2. júl 2007

tak zatial ahoj

evus
2. júl 2007

pa

lunika
2. júl 2007

baby ste tuuuuuuu

evus
2. júl 2007

ja som tu,cau Monci,so robkas?

lunika
2. júl 2007

ale dnes bol malý moc zlý tak som ho dala hajat už o 19:30 a na moje prekvapenie zaspal tak si to teraz vychutnávam

evus
2. júl 2007

tak to je super,ze tak skoto zaspal,ale to by si si z muzickom mala uzivat a nie tu sa vykecavat s nami 😀

lunika
2. júl 2007

on pozerá dokumenty a kašle na mna ked bude hladný si spomenie

lunika
2. júl 2007

a kedy budeš v seredi ? do stredy ešte asi nie že?

evus
2. júl 2007

jezismaria ti chlapi to je hroza...ja sa v poslednom case nervacim na tom mojom,lebo na nete nasiel akusi hru,co hra polka slovenska,tak nic nerobi,len pri pocitaci sedi a stavia furt akesi dediny a bojovnikov...

v seredi budem az v piatok,ides ku tej svokre?

lunika
2. júl 2007

ano ja idem ku svokre takže spolu možeme do mesta až v pondelok cez víkend sa venuj mužíčkovi

evus
2. júl 2007

cez vikend sa budem venovat stetcom a valcekom na farby,lebo budeme malovat,ale v pondelok mozme urobit prechadzku po seredi,ved cislo na mna mas,tak len prezvon,ja zavolam spat,mam cely den zadara.

lunika
2. júl 2007

ok už sa tešíííííííííííííím moc moc

evus
2. júl 2007

aj ja sa uzvelmi tesim...Ozvala sa ti Kala?Lebo Dianke vraj odpisala.

lunika
2. júl 2007

mne nie ale ved ked sa spojí diankou tak dufam že mi dá vediet a pripoja sa aj kumne

lunika
3. júl 2007

ste tuuuuu

elinka27
3. júl 2007

ahoj akurat som ti pisala

lunika
3. júl 2007

dianka neviem či si to prečítaš ale ja dnes von nemožeme ideme ešte niečo vybavit ja ti napísat nemožem lebo nemám kredit

lunika
3. júl 2007

a pojde stebou aj kala ?

elinka27
3. júl 2007

oki, neva tak pojdeme uz potom aj spolu s evkou buduci tyzden,lebo mne zasa pride zajtra navsteva

elinka27
3. júl 2007

neviem,este sa mi dnes neozvala,ale pisala vcera ze by chcela ist tak okolo 15-tej,ale som jej napisala ,ze ja mozem od 14 do 16.30,tak sa zatial neozvala,uvidime

sisstin
3. júl 2007

už to konečně jde ten kůň..v poslední době je to hrozný 😠 dneska mi přivezli fusak do kočárku..a ještě jdu na poštu 😀

elinka27
3. júl 2007

no hovorim, ty mas tlaciaren na peniaze 😀 ozaj aj mas predstavu kolko si dala do vybavicky?aby som sa aj ja vedela pripravit 😒

sisstin
3. júl 2007

eli: netušim vůbec 😕 ale tak 12tis.Kč to bude.. 😉 už mám skoro všechno..až na kočárek..a to bude investice od 10 000-18000 Kč 😉

elinka27
3. júl 2007

no,ale esteze mas aj sponzora 😀 ja zatial nenakupujem moc vo velkom,lebo mam este cas a som poverciva,a okrem toho teraz nam pojdu peniaze na svadbu,ale po nej uz zacnem aj ja s nakupami 😀

sisstin
3. júl 2007

eli: no mám sponzora..ale zatím všechno, co mám, jsem si koupila za svoje vydělané peníze 😉 na něm asi nechám jenom ten kočárek..mně teď skončilo stavební spoření..a to je asi cca 80 tis. Kč 😉

elinka27
3. júl 2007

no dobre,ale on sa ani neponukol,ze to zaplati?ja by som mu dala 😀

lunika
3. júl 2007

jááááj baby vám je ale dobre ked ste tehotné možete vykecávat a ja som vstala o 8:00 a ešte som sa nezastavila malý malý a stale malý jak vám zavidím

elinka27
3. júl 2007

lunika ja tebe, lebo uz ho mas, mas za sebou porod,vies je zdravy a mozes si chodit kedy chces na prechadzky,ale ja som vazen vo vlastnom byte ☹

lunika
3. júl 2007

ale aj tak by som si to stebou vymenila a aj tan porod premna je to malina a tebe to ubehne ani nebudeš vediet ako

elinka27
3. júl 2007

ja viem,ale mna deprimuju tie posrate vychadzky, ked uz to musim tak blbo povedat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre