Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

baska29
5. mar 2015

@sunnyday28 dakujem velmi pekne,pred osmimi rokmi som rodila a presne k nej som chodila 😊 pamätam si ju podla mena

sunnyday28
23. mar 2015

Chrípka v poslednom čase obchádza Sereď, každú chvíľu niekto kýcha, tak máme malé zmeny v programe - dúfam, že nám to odpustíte 🙂

Zajtrajšie fit lopty sa neuskutočnia, keďže aj detičky lektorky Martinky sú choré, ale vynahradíme si to aspoň v piatkovom kurze pre bábätká = cvičiť budeme od 13:00 🙂

Lektorka Simonka sa drží, bacily sa jej boja a tak si s ňou zaspievame na zajtrajšom (utorokovom) kurze Yamahy ako obyčajne o 16:00 a aj o 17:00 a tiež v stredu o 16:00 na kurze pre deti od 4 rokov, huráááá :D

Aj naša tvorivá Silvia sa úspešne bacilom ubránila a čaká Vás v stredu o 16:00 na kreatívnych dielničkách pre deti s Veľkonočnou tématikou - budeme vyrábať košíček a vajíčka. Príďte nám pomôcť vyzdobiť MAMA klub k Veľkej Noci!

Vo štvrtok sa už na Vás teší Lucka, ráno o 10:00 si pre nás pripravila besedu o jemnej motorike, kde si zodpovieme otázky o dôležitosti rozvoja jemnej motoriky, ako na to, a Lucka nám aj ukáže ako si doma lacno vyrobiť jednoduché a účelné pomôcky.

Popoludní sme si pre Vás pripravili rozprávku Trojruža - generálkové vystúpenie divadielka pre deti o 17:00 (zmena!) a samozrejme sebaobranu pre ženy, lebo vedieť sa brániť je dôležité! 🙂

A v sobotu o 15:30 sa tešíme na Vás mamičky, máme kreatívne dielničky a spoločnými silami sa pripravíme na Veľkú Noc. Budeme zdobiť kraslice voskovaním, falošným patchworkom a tiež sa naučíme jednoduché modelované cukrové ozdoby na koláčiky pre šibačov 🙂

Prajeme Vám hlavne veľa zdravia a pozitívnej energie, keď k nám už aj to slniečko konečne nakúka viac :D

Tešíme sa na Vás!

elinka27
8. apr 2015

AHojte, teraz v sobotu pre vsetky tehulky

hviezda9
13. apr 2015

MAMA Klub Sereď organizuje burzu detského oblečenia, hračiek a športových potrieb. Burza sa uskutoční 18.4.2015 od 9 do 12 hodiny na Námestí slobody. Ak chcete predávať, stačí sa zaregistrovať na emailovej adrese mamaklub.sk@gmail.com. Poplatok pre predávajúcich je 1 euro a ak budete mať záujem aj Vám požičiame stoly na predaj. 🙂

michala11111
20. apr 2015

Ahojte baby, prosim viete mi niekto poradit lacnu krajcirku v seredi??

taja22
12. aug 2015

Ahojte zienky...chodi niekomu z vás dietatko do skolky v Sintave? Prepasli sme DOD a chcela by som synovi uz začať kupovať nejaké veci, len neviem co. Hlavne ma zaujima, ci musia mať detičky vlastne vankuse a paplony (niekde to tak je) alebo stacia len obliecky. A ak len obliecky, tak ci veľkosť ako na postieľku alebo velku posteľ. Inak asi len pyzamka, hygienické potreby a vytvarne potreby, nie? Ďakujem za pomoc a zelam príjemný deň 🙂

baska29
12. aug 2015

@taja22 ahoj moja mala chodila,sice su to uz 3roky ale postelene a vsetko mali len nam ich davali domov prat.Na farbicky,papiere sme sa skladali raz za pol roka sa mi zda,taktiez na hygienicke potreby.Skusim sa popytat kamosky,myslim ze jej mala tam teraz chodi

taja22
13. aug 2015

@baska29 veľká vďaka ;)

petra92
20. aug 2015

kočky prosím vás je tu niekto? potrebovala by som poradiť-je v Seredi nejaký DETSKÝ gynekológ?

mexx
20. aug 2015

@petra92 Neviem, ci je nejaky aj priamo detsky, ale v pripade potreby by mohol vysetrit asi kazdy, si myslim. Raz som o tom hovorila s Janickom a mal vybavenie aj na detske vysetrenie , ale teda nechcem tvrdit naisto, ze by vysetril, treba overit. 😕

petra92
21. aug 2015

@mexx dakujem no skúsim skočiť za zastupujúcou lekárkou našou či by nevedela niekoho poradiť 🙂

katarina_04
30. nov 2015

ahojte maminy, prosím Vás potrebujem ísť s malou (5) na alergiológiu. Poraďte mi prosím a ešte máme ísť aj vyberať mandle kde? do TT alebo NR alebo nejakú jednodňovú ???? Ďakujem moc K.

evus
4. jan 2016

@mexx
@elinka27
@lunika
@kala
Dievcata...neuveritelne citat tuto temu po niekolkych rokoch 🙂

mexx
4. jan 2016

@evus Veru. 😀 😀 😀
Ako sa mavate? Ked pozeram do pasu na vek tvojich deti, tak neveriiiim... 😀

baska29
4. jan 2016

@mexx teba si pametam,dali sme stretko v parku raz 😊

mexx
4. jan 2016

@baska29 Jo jo. 😎 Ale teba dobre odfuklo, az do Britanie. 😀

evus
5. jan 2016

@mexx servus moja...ty sa cudujes nad vekom ja nad tvojim poctom v pase 😉. Dobre sa mame,s odstupom casu som aj rada,ze sme odisli zo Serede a sme v dome. Sice hypoteka na krku na 30rokov ale ten klud je na nezaplatenie. Detiska vyrastli,Karin je stvrtacka,uz ju len tak lahko neodfukne a Michal prvak kedze mu zle vychadzali roky ale ma niekedy viac rozumu ako my doma vsetci dokopy. A vy ako?

evus
5. jan 2016

Takto nejako aktualne vyzerame

mexx
5. jan 2016

@evus Tss, no vidis, a to som to v tom pase zredukovala len na tie aktualne kusy, donedavna som tam mala vsetkych 11. 😀
My stale viacmenej rovnako, o dome stale snivam, zatial to zvladame aj tu. Vilko zacal chodit do skoly a niekedy mame ozaj veselo, hlavne s tou nevymachanou hubou. 😀

mexx
5. jan 2016

@evus Odpadla som, ja si pamatam Karin z cias ked ledva chodila a Misko poriadne v plane nebol. 😀

evus
5. jan 2016

@mexx fuuuu taha ta to k zalozeniu sukromnej skolky? Mas moj obdiv. Veru leti ten cas a vidime to hlavne na tych detoch. Ja si tiez Vilka pamatam takeho drobca s nadhernym usmevom.

daphne13
27. jan 2016

Ahojte mamicky seredanky. Zahlasujte aj Vy za detske ihrisko Zihadielko. Vcera sme este viedli pred Starou Lubovnou , dnes nas vsak predbehli . Rozdiel nieje velky zalezi len na nas ci sa budu tesit z ihriska deti v Lubovni alebo tie nase.

https://zihadielko.lidl.sk/

zuzana668
6. feb 2016

Ahojte, neviete baby náhodou, či sa ešte cvičí aqua aerobic v Seredi?

hviezda9
1. mar 2016

RC MAMA Klub usporiadava burzu detskeho satstva, hraciek a sportovych veci. Ak mate chut nakupovat alebo predavat tak pridte 5.3.2016 do Estradnej saly Domu kultury v Seredi. Blizsie info na www.mamaklub.sk

simonecko555
2. máj 2016

Zdravím, dcéra pôjde na 1. sv.prijímanie 15.mája a hľadám pre ňu šikovnú kaderníčku, ktorá jej upraví vlasy. Zatiaľ som bola v dvoch kaderníctvach, ale babám sa nechce pracovať v nedelu. Viete mi niekoho poradiť? Vopred ďakujem! 🙂

baska29
2. máj 2016

@simonecko555 pisem ti IP mam jednu kamaratku

baska29
14. júl 2016

ahojte,
chodi niektora do mamakubu?viete mi presnejsie vysvetlit kde sa nachadza?Jesenskeho,stara skolka,dakujem

sunflower201280
15. júl 2016

@baska29 ako je kruháč pri ZS Komenského škole. smerom na stanicu. Tam sú také tri malé činžiaky a za nimi je nízka budova. Sú tam aj mestský policajti. L

baska29
15. júl 2016

@sunflower201280 dnes po hodine bludenia v Seredi som to nasla 🙂 a nikto tam nebol :(
pondelok skusim zas,priestory velmi pekne na hranie pre deti

lubica221
15. júl 2016

@baska29 myslim ze cez leto su mamicky skor vonku aj ked teraz je blby cas ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre