Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

yasminne
4. okt 2009

Ahojte tak ake bolo stretko? Ja som tento tyzden bola v jednej rodine na skusku a od pondelka teda zacinam, je to v Etterbegu 10min od metra Schuman...Budem mat na starost dve deturence 1,5r. a 4r. tak sa zabavim 🙂)))
Manzel sa mi vratil zo sluzobky z FR akysi chorlavy tak ho idem liecit 😀. Krasnu nedelu vam prajem

famfrla
autor
4. okt 2009

yasminne🙂 tak by si sa mohla k nam pridat niekedy na obed my sme na sumann🙂 ak budes mat volno 🙂

henikav1
5. okt 2009

dobry napad famfrla, len neviem ci sa yasmine dostane od deti, ale bolo by to fajn

yasmine, to je dobra sprava, ze si nasla pracu, tesim sa, dnes je velmi tazko najst pracu, dufam, ze tam budes spokojna

henikav1
5. okt 2009

tak ako baby, ako ste sa dnes dostali cez tu horu policajtov?? 😀
ja som prisla skor, ale nie som si ista, ze aj odidem

henikav1
5. okt 2009

yasminka, tak ako si dopadla prvy den v praci??

famfrla, no kedy sa ozves?

famfrla
autor
7. okt 2009

ahoj heni🙂 buduci tyzden 🙂 mozme dat randicko🙂 no mna islo porazit komisiu som za jeden den musela objehat do okola asi 100 krat som uplne k.o. a este vcera meskali vlaky 30 minut som stastna ze som doma🙂 inak heni krasna torticka kde si zohnala farbiva? a ako dopadla oslava?

henikav1
7. okt 2009

famfrla, ok, daj vediet aspon den dva vopred ak mozes, budem rada ked sa stretneme, ja som pre istotu zmizla z prace skor, ale domov som aj tak dosla neskoro, mali sme futbalovy zapas.
Torticka bola podla mna krasna, fotka nebola kvalitna, kedze som fotila v noci vtedy ked som ju dokoncila a rano bolo este hrozne sivo, tak som zas nevedela odfotit pri dennom svetle. Ale bola dobra, zostalo par kuskov, take omrvinky, tak som mohla ochutnat a to bolo len do skoly. Oslava u nas doma bude v sobotu, planovala som futbalovy zapas, ale hlasia dazd, pomooooooooc. Neviem ako ich udrzim v byte, asi 12 chalanov. Dnes idem zbalit vsetko co by sa mohlo ocitnut v ohrozeni 😀 😀 😀

Yasminka sa nam nejako nehlasi
Julka viem, ze ma vela prace, ale hadam niekedy si da pauzu 😉
no a noe sa zabudla vratit, tak jej je dobre

famfrla
autor
7. okt 2009

heni a kde si kupila farbiva?

henikav1
7. okt 2009

famfrla, praveze este nemam ziadne specialne farbiva, nejako nestiham, kupila som len tie obycajne tri zakladne tekute v miniflastickach co maju vsade, je tam cervena, modra a zlta. Maju ich v carrefoure, aj v core, stoja okolo 1.80, neviem uz celkom presne

julie6
8. okt 2009

ahojte,ja si velmi rada dam pauzu,len dajte vediet kde a kedy,akurat mne maly spi do 3,40-4,00 poobede takze ak cez tyzden najskor o tej 5,00 pokial by som sa dotrepala do Bruselu, a to uz asi Vy pojdete varit veceru ze??? takze pre mna je lepsi weekend, a Heny, zatial sa nestahujeme,to bo bolo kolo 800 to bolo v otrasnom stave, stare,mokre,....takze zatial nam uz aj posielaju ponuky a pockame do leta,aby sme nemuseli tu platit penale,,,ved ten cas tak beziiiiiiiiiiiiiii.....

henikav1
8. okt 2009

Jasne Julka, netreba to unahlit, ved aj stahovanie nieco stoji a ten vas bytik je celkom prijemny, tak sa nemusite ponahlat. A mne to nevadi, ked prides aj po piatej, aj tak nechodim pred piatou domov, ked to viem dopredu, viem sa zariadit, len v utorok chodievam domov neskor, to mame futbal. Tak ked mas tulave topanky, brnkni a mozes dobehnut

famfrla
autor
8. okt 2009

heni co by si povedala na ten obed v stredu? este zistim ako a co 🙂

henikav1
8. okt 2009

famfrla, akurat na stredu som si dnes dohodla nieco na 13tu, zalezi od toho o kolkej mozes prist. Ak na 12stu, tak v pohode, alebo hociktory iny den

famfrla
autor
8. okt 2009

hmm tak mozme o tyzden potom to je jedno🙂 v pondelok ani v utorok nemozem :( chcela som o dvanastej ale to nevadi ked uz mas nieco🙂 ved neumierame 🙂

henikav1
10. okt 2009

preco tu musi stale prsat 😖

yasminne
10. okt 2009

Ahojteeee 🙂 ja viem ja som tu len tak sporadicky, no co uz ked nemam kedy sa dsotat k pc...bola som aj chora ale uz sa to lepsi. V praci je to OK, zatial sa mi paci len casovo trosku namahavejsie lebo robim denne od 10hod do 19hod a to este cesta do Leuvenu takze o osmej som doma a mam toho dost 🙂)) teraz si to s manzelom asi vymenime v domacnosti 🙂))) ale aspon mam co robit, deti su fajn a aj domaci rozpocet sa hlavne navysi :-P
Buducu nedelu 18.10. myslim som sama,lebo manzel Radko odchadza do Pariza na sluzobku tak ak by ste nahoudou planovali nejake to tretko dajte vediet. Inak v ten den co bol ten strajk to bolo celkom zaujimave musela som vecer hladat zastavku Malbeek lebo shuman bol zavrety, tak dufam ze tam nemavate casto taketo strajky 🙂)) inak s tym obedom neviem neviem, mam cez den malu Lucku, Oskar je skolke no tak neviem akoby som to zvladla s obedom ale mozno nieco vymyslim tak by som ozvala Henike na mobil...
oki my musime ist na poriadny nakup, lebo nemam z coho ani len navarit obed ale stale prsi a tiez mi to kazi plany... tak pekny vikendik papa

henikav1
11. okt 2009

ahojte, krasnu nedelu
Oslavu mame za sebou, vsetci prezili 😵 😵 😵
Do albumu som hodila par foto z oslavy, ak chcete kuk
Yasmine, Lucka ma kolko??? Ak nie ste daleko a mala vydrzi v kociku, mozte kludne prist, nieco jej kupime, alebo dame nejaku suchu korku oblizovat 😵 😀 kym sa mi naobedujeme

henikav1
13. okt 2009

halo, nikde nikto?

henikav1
16. okt 2009

😖

famfrla
autor
16. okt 2009

ale heni nemrac sa staci ked sa pocasie mraci na nas 😉

a mna bolia ladviny ☹

heni musim ti pochvalit tortu pekna velmi 🙂

henikav1
16. okt 2009

z toho si nic nerob famfrla, to ja len takto 😖 vydieram, aby mi niekto napisal 😀 😀 😀

na ladviny pi vela caju, ak mas urologicky, ak nie tak aj obycajny, mozno si len prechladla, obal sa do nejakeho salu, hadam sa to zlepsi. Co malicka? Oslavili ste narodky?? 😵

A dakujem za pochvalu, snazila som sa, tato torta bola dost jednoducha, zato decka mi dali zabrat 😵 😵 😵

Inac hlasia zlepsenie pocasia 😵

henikav1
17. okt 2009

baby, mame slniecko, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

henikav1
20. okt 2009

😵 😵 😵

famfrla
autor
21. okt 2009

my mame anginu 😒

henikav1
21. okt 2009

no nic moc angina, aj moj maly mal a nepresla mu ani s antibiotikami, tak teraz berieme broncho vaxum, mame to na tri mesiace, dufam, ze to bude potom lepsie a nebudeme musiet aj vybrat mandle 😉
dufam ze sa skoro uzdravite

famfrla
autor
21. okt 2009

no to aj ja dufam:(

to mate na tri mesiace? boze tak dlho?

henikav1
22. okt 2009

ano famfrla, ale to je normalna davka, nie nejako zvysena, pretoze to sa par dni berie a potom je par dni pauza a tak dookola pocas troch mesiacov.
Ani si nenapisala ako sa ti dari v praci.....
Ja dnes idem do Prahy, vratim sa az v nedelu, ale vraj hotel ma net, tak sa mozno ukazem.
Buduci tyzden by sme si mohli naplanovat ten obed, uvidime co yasmine

Julka este pises? 😉

famfrla
autor
22. okt 2009

ahoj heni🙂 no mozme vsak sa dohodneme ja by som to videla tak na utorok 😎

henikav1
22. okt 2009

dobre famfrla, ja sa do pondelka vratim z prahy a v utorok sa mozme stretnut
yasmine, pripojis sa???

famfrla
autor
22. okt 2009

idess osobne do prahy ci pracovne?

zienky nemate nahodou anglictinu niektora Headway?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre