Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
26. nov 2009

ahojte baby, zdravim vas z panskeho, ako sa vam vcera biflovalo?? 😀 😀 😀
Vcera vecer som bola uplne sama, Mirko je na sk, Mike bol u kamosa pozerat futbal, tak ja som sa bola trosku flakat, aby mi nebolo doma samej smutno. Obzerala som vsetky tie vianocne ozdoby, ale nic som nekupila, mame ich uz tolko ze by som mohla ozdobit aj 4 stromceky 😀 (dalsia moja uchylka)
Ale mam rada tu predvianocnu atmosferu
Co vy? Kedy budete zdobit stromcek??

famfrla
autor
26. nov 2009

ahoj heni 🙂 my budeme zdobit stromcek az ked sa vratime 20 dec 🙂 ani nebudem asi piest len van. rozky a este nieco vymyslim a to je vsetko je totiz mozne ze mm bude pracovat na vianoce takze ziadna slava :(

henikav1
26. nov 2009

hm, to aj ja pracujem cez sviatky, beriem si sluzby, ale moji chlapi budu domka a ja budem odbiehat ako budem stihat. Chceli sme sa ist povodne lyzovat, ale ked vidim, kolko mam ucenia, tak si vravim, ze najblizsich 5 rokov lyzovacka nebude

famfrla
autor
26. nov 2009

a asi ani snieziku nebude.... :(

civavava
26. nov 2009

ahojte, len vas rychlo pozdravim bo idem na obed a potom na nemcinu, my tiez budeme zdobit stromcek az po navrate na SK, konkretne 20.12 a TESIIM sa 🙂)

piect nebudem nic, dostaneme od nasich 🙂))

aky mate dnik? Tu v Luixe je hrozny vietor, ale zatial neprsi 😝

pa pa

famfrla
autor
26. nov 2009

aj tu je hrozny vietor a dost zima... a uz aj prsi :( civavka a odkial letite?

henikav1
26. nov 2009

v Brusseli uz poprchava, ale je menej sivo ako vcera.
U nas bude piect asi moj drahy, ja nebudem stihat a on sa mi tak strasne rad motka po kuchyni
No a stromcek budeme zdobit uz asi o tyzden, aby uz bol na Mikulasa, aby sme si ho uzili, len som este nestihla pozbierat muskatiky z terasy, takze to asi tento vikend

civavava
26. nov 2009

famfrli autom ideme 🙂

pekny vecer, bezim na luxemburcinu..stvrtky 'milujem" 😠

henikav1
26. nov 2009

civavava, aj ja milujem kurzy, nikdy sa mi nechce a aj tak sa vzdy vsade prihlasim 😀
ja by som mala od marca pokracovat anglictinu, teraz mam totiz polroka nutenu pauzu

famfrla
autor
26. nov 2009

mna porazi mala je chora.... tiez by som ucitelkam napraskala prsi fuka a oni vytiahnu deti von.... hlavne ze oni su schovane.... asi budem strielat 🙄

henikav1
26. nov 2009

poslem ti brokovnicu??
ja som dnes rano uz strielala cez telefon, az ma triaslo od zlosti
len daj vediet kde sa bude strielat, aby som tam nebola 😀

no ale teraz vazne, ma aj horucku? dufam ze nechytila nejaku chripku, len ju nadopuj vitaminmi, cajikom a uvidis rano, ci bude lepsie. Drzim palce, aby bolo lepsie

famfrla
autor
26. nov 2009

dik heni chcelo by to nieco ucinnejsie a vacsie 🙂 nemas v zasobe? ma laryngitidu uz som bola s nou aj u lekara.... no skoda hovorit niekedy mam pocit ako by tie ucitelky nemali nic v hlave u nas v zapadakova.... cest vynimkam 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
a teba co nahnevalo dnes?

henikav1
26. nov 2009

mne poslali exekutora za fakturu z leta, ked ma sanitka odviezla, oni to totiz posielali na staru adresu, takze ja som nic nedostala, ale exekutor si uz nasiel moju novu adresu.
Tak som sa rozculila, totiz, ja som bola v bezvedomi, kolegyna im dala moj obciansky a ja mam este ten papierovy. Na prednej strane je stara adresa a na zadnej je korekcia, ze som sa prestahovala a nova adresa. No a zapisovatelka si nevsimla ze tam je zmena. Takze ja som podla mna ziadnu chybu neurobila, tak som sa s nimi hadala o tie exekutorske trovy. Nesuhlasim z principu, ze ja mam platit za nieco, co som nesposobila. Ked som im volala, ze som este nedostala fakturu, tak si to ani nepreverili, ci ju poslali, len mi povedali, ze to moze trvat par mesiacov, tak som dalej nehladala. No a teraz toto. Jasne ze som si to vyhadala, ale bola som velmi neprijemna, podotykam, velmi slusna, len neprijemna, pretoze niektore veci su neprijemne pocuvat, ked vies ze je chyba na tvojej strane. Aj mi povedali, ze ma niekam prepoja, dali hudbu a po minute zavesili telefon. Tak ma islo rozhodit. Zavolala som znova a zacala tym, ze mi okamzite da meno osoba s ktorou hovorim, dalej meno na jej sefa a potom sa mozme zacat rozpravat. Vybavila som to, len som skoro chytila dalsi infarkt 😖 Este teraz mi stupa tlak ked si na to spomeniem

henikav1
26. nov 2009

Dufam, ze Julka nebude mat problemy s mandlami, ako Mike, my teraz berieme na tri mesiace broncho-vaxum, ale dnes som pozerala mandle a stale su trosku opuchnute, asi mu ich budu musiet vybrat

famfrla
autor
27. nov 2009

tak to je sila heni..... bez komentara 😠 Heni hlavne sa setri.... bole tolko blbecov beha po svete clovek sa ani nestaci cudovat 😒

U nas zasa prsi asi ma porazi...

henikav1
27. nov 2009

ahojki, no ako sa ma Julka, spali ste vobec v noci??

famfrla
autor
27. nov 2009

julik sa ma celkom fajn sme to objavili v zaciatkoch takze to nie je az take hrozne 😉 dnes sa mi chce tak spat aj na stojaka by som zaspala 😀 😎 a vy heni co planujete cez vik?

henikav1
27. nov 2009

tak je dobre, ze je Julke celkom fajn, ked ta taha na spanie, lahni si a oddychni si, aj s malou, urobi vam to dobre
Ja budem cez vikend na striedacku upratovat a biflovat. Uz 5 vikendov som nebola doma, vzdy bolo nieco, takze ma caka velke upratovanie, kedze ja vzdy upratujem len cez vikend. Cez tyzden len vecera, riady, ulohy s malym a nejake drobnosti, ale viac nevladzem.
Biflovat aj tak neviem v jednom kuse, takze v prestavke bud utriem prach, alebo povysavam 😀 proste zaujimavy vikend na obzore. No a Mirko mi konecne vezie moje auticko, v noci by mal dojst, lebo ja som uz druhy tyzden na mojej historickej skodovecke.
A co vy??

famfrla
autor
27. nov 2009

aaa tak biflovanie nebude 🙂 bude manzelik 🙂 my asi budeme trcat doma ked mala je chora a blbe pocasie 😝

henikav1
27. nov 2009

biflovanie bude, neboj, Mirko nadranom pride a uz doobedu ho veziem na letisko ☹ sluzobne zalezitosti
Takze dlho sa z neho nebudem vytesovat

civavava
28. nov 2009

dobre ranko kocky,

ako sa mate? vcera som moc nepisala, nebol cas....

tu je HNUSNEE pocasie, zima, vietor a prehanky ....a to sa chystame dnes na vianocne trhy... 😠

famfrli, dufam, ze dcerke sa uz polepsilo!

idem upratat, pekny dnik zelam zatial, henika dufam, ze manzel stastne dorazil v noci,

paaa zatial

famfrla
autor
28. nov 2009

civi a kam idete na vianocne trhy? u nas je tiez hnusne a to mal chodit dnes mikulas v meste ☹ budeme trcat doma.... malej je uz lepsie vdaka za opytanie... heni tak to si ho velmi neuzijes chuda bude unaveny... 😖 😕

henikav1
28. nov 2009

no ahojte, tak uz som si aj douzivala mojho muzicka, prisiel o 3tej a rano o 9tej som ho odviezla na letisko 😖
Potom sa nam kazdy cuduje, ze sa nehadame, ale ked my sa nemame kedy pohadat 😀
Cestou z letiska som vyuzila, ze maly nebol so mnou a tak som bola nakupovat Mikulasa 😖 Tak to teraz poskryvam a idem pre maleho

famfrla
autor
28. nov 2009

🙂 a co si mu dobre kupila 🙂

henikav1
28. nov 2009

tento rok nebude vela hraciek, mame ich tolko ze by som mala kupit dalsi dom, aby sme ich mohli poukladat.
Kupila som mu skor oblecenie, sveter, mikinu, ponozky, dve vajicka s pokemonom a s transformerom, aby nepovedal a playmobil mobilhome. No a par sladkosti.
Mirko mu tiez priniesol salku na kakavko taku mikulasovsku a v nej je cokoladovy Mikulas a ani neviem, nejake ine cokoladky, ani som nestihla popozerat a teraz je uz maly tu, tak uz tam ani nejdem hrabat, lebo potom zacne hladat darceky on. Teraz si mysli, ze som este nestihla pokupit( ved on vie, ze Mikulas som ja) tak ani nehlada 😀

famfrla
autor
28. nov 2009

tak u vas je mikulas uz prezradeny 🙂 u nas julik sa boji mikulasa boli sme minuly tyzden v nakupnom centre a bol tam mikulas a ona ani za svet nejde lebo sa ho boji... 😖

henikav1
28. nov 2009

aj Mike sa bal ked bol malicky, ale teraz uz vie ze su to len atrapy a ze skutocny Mikulas som ja, aj Jezisko. Ale tvarime sa ze o tom nevie, tak nenapadne mi povie, aby som odkazala Mikulasovi, ze chce mobilhome playmobile 😀

famfrla
autor
28. nov 2009

🙂 tak to ma dobre zariadene 🙂

henikav1
28. nov 2009

no a Mikulas nie je prezradeny, maly nechodi konikovat 😀 a to ze si nieco odkaze, tiez vie, ze to neznamena, ze to aj dostane

civavava
28. nov 2009

ahojte babenky,

tak nakoniec som nesla na trhy, lebo je tu uplne nemozne pocasie, v kuse leje a fuka vietor...ani so psikmi som nemohla ist vecer na prechadzku..neznasaju dazd...

famfrli, len do centra Luxu sme chceli ist...no nic, nabuduce, ked bude vonku krajsie ....

boli sme len v Luxexpo na International Bazaar-e, bolo tam super, stanky z takmer celeho sveta, sice som kupila len morske riasy u Korejcov pre mm, on lubi take veci..ale dali by sa tam minut ine prachy 🙂)

idem si konecne lahnut na gauc a zrelaxovat a pustim malemu nejaku dobru hudbu a ja si oddychnem 🙂

pekny vecer prajem, paaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre