Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

civavava
2. dec 2009

jeeej ze diskman.....no to som uz dlho nevidela v obchode....vytlacil ich z trhu iPod a ine MP3...😀 😝

inak aj ja mam doma v BA jeden, ale nepouzivam ho.....oproti iPodu je to take hovado nemotorne velke 😉

henikav1
2. dec 2009

civavka, ty si sikulka, ty uz mas nakupene darceky?
a uz mate 27 cm? no vy ste uz velky 😉

civavava
2. dec 2009

henika, no,aj doki varvel ze velke babo 🙂)))

jo, darceky som poriesila dnes cestou od ortopeda, je tu outlet Villeroy-Boch, tak mama so svokrou boli rychlo vybavene 🙂 😝 ostatni maju knihy, kozmetiku, obecenie, alkohol a sladke 🙂))))), vsetko som nasla pod jednou strechou tak som happy

vy ako, pre Mikea uz mate darceky? 🙂

henikav1
2. dec 2009

no ja mam este len Mikulasove darceky pre Mika
ale zas som si kupila krasne taniere cely servis a prestieranie, uz som to aj umyla a prestieranie vyprala a teraz tomu budem musiet najst miesto kam to odlozim, to uz bude tazsie 😀

civavava
2. dec 2009

henika 😀

idem ja uz do postele, tak dobru nocku prajem a diki este raz za infosky 😉

henikav1
2. dec 2009

dobru nocku

famfrla
autor
3. dec 2009

dobre ranko 🙂 u nas tma ako v rohu 🙂 a my uz mame baliacu horucku domov 🙂 civi no tak to bude asi model ked je taky velky 🙂

civavava
3. dec 2009

dobre ranko kocky,

jej famfrli a ty kedy ides na SK? aj ja by som uz isla...ale my vyrazame az 18.12 skoro rano..a mozno prehovorim draheho, nech ideme uz 17ho v noci 🙂)

famfrla
autor
3. dec 2009

v sobotu ideme🙂 a kedy sa vraciate spat? som zabudla idete autom slepa som 🙂 😀 😎

civavava
3. dec 2009

vraciame sa 2.1., a vy?

famfrla
autor
3. dec 2009

uz o dva tyzdne 19 ☹ 😖 🙄 tak to bude tazka cesta po novom roku pre vas 🙂 😀

civavava
3. dec 2009

jeej a co tak nakratko? vianoce ste nexceli stravit doma?

inak my sa na buduci rok ked uz budeme mat maleho tiez nechystame cez sviatky domov, pojdeme bud v novembri, alebo potom az po novom roku .... 🙂

famfrla
autor
3. dec 2009

ja idem totiz len s malou nas tatino pracuje... a nechcem ho nechat doma sameho ☹ tak sa vratime pred sviatkami..

civavava
3. dec 2009

ahaa jasne, tak to potom chaaapem 🙂

henikav1
3. dec 2009

ahojte babulky, nejako nestiham

civavka, nedohodli sa 😖 takze sa chystame strajkovat, dufam ze sa pridate 😖

civavava
3. dec 2009

henika 😠 to si pis ze ano..takze je to uz 100% iste, ze z toho nebude nic??? 😒

famfrla
autor
3. dec 2009

sa chystate strajkovat? 😕

henikav1
3. dec 2009

no na buduci tyzden v stredu zasadne cor2 a musi sa to podpisat, lebo vo stvrtok zacina sumit, ak nie tak to pojde uz len sudnou cestou a to potom pocitaj minimalne 10 mesiacov 😖 Ale za tym padom by sme boli o rok na vianoce strasne bohate 😀 😀 😀

famfrla, chystame, zial vyzera to tak, ze to podobrotky nepojde, ved aj ty by si strajkovala, keby ti nepravom siahli na plat

civavava
3. dec 2009

do r..i.....

a kde je istota, ze sud to priklepne Komisii... ☹ to je bordeeeel.... nech siahnu na platy tym, co proti nam broja! maju ich ovela vacsie!!!

idem si radsej lahnut, jak som sa rozculila zas....

henikav1
3. dec 2009

to ma mrzi, ze si sa rozculila, aj mna to stve, no ale co uz musime cakat, do stredy sa uz nic nove nedozvieme.

Mimochodom slovensko je tiez medzi tymi, co sa postavili proti, napriek tomu, ze tym porusuju davno stanovene pravidla

civavava
3. dec 2009

jaaaj aj Slovensko - Kocurkovo???? ze sa nehanbia!!!! oni by mali medzi prvymi drzat hubu a byt ticho so stiahnutym chvostom, ved co sa tam deje, nie je normalne!!!! sama korupcia, klamstva, financne cachre na ukor obyvatelstva....ach boze....grcaaam 😲

henikav1
3. dec 2009

ved prave civavka, ale podavaju to ludom skreslene, akoze my si tu dvihame platy do neba a uz aj tak mame strasne vela, to ze je to priemer normalnej inflacie vsetkych clenskych statov, to uz nepovedia.
Ale ved ani na slovensku ludia nezarabaju to iste co pred 20timi rokmi??? Tak potom preco sa oni nevratia na tu sumu co dostavali pred rokmi??
ale to vies, ludi velmi lahko oblbnes, ked im das skreslene a prifarbene informacie
mimochodom, nie je to len slovensko, aby som zas nebola zla, su to vsetky nove clenske staty a tri stare. Niektore s tych novych sa cudujem, ze ich vobec vzali, ked vidis, ake problemy maju poniektory, statne dlhy, nezamestnanost....

henikav1
3. dec 2009

tak a uz nie je 15 statov proti nam ale 20, ako rychlo sa len prenasa sprostost, rychlejsie ako chripka 😀

civavava
3. dec 2009

tak este 7 ostava 🙂)))) podla mna je to uz passe, ved next week je vyplata, tak neverim, ze to tam bude....
co uz....dufam, ze za chvilu nam zrusia detske pridavky, preplacanie lekarov v JSIS, a potom mozem ist rovno nazad do Blavy 🙄

vecer mam este luxemburcinu, tak sa ozvem ked sa vratim 🙂

henikav1
3. dec 2009

ok, tak dobre ucenie, ved aj ja si po veceri sadnem k domacim uloham 😀
tak ci tak by sme to dostali zvlast, nie s platom, pretoze vyplaty su uz viacmenej uzavrete a vyplaca sa to zvlast, ale vyzera to skor tak, ze s tym netreba pocitat

henikav1
4. dec 2009

baby huraaaaaa, dnes je uz konecne piatooooooooook
krasny dnik vam prajem

civavava
4. dec 2009

ahoj kocky, aj ja prajem krasny vikend! Mne pride dnes vecer najlepsia kamoska z Bruselu - tiez tehu, caka dvojicky v juni 😵 takze temu na kecanie mame danu 😀

henikav1
4. dec 2009

no tak si to uzite civavka, ku mne zas dnes pride konecne noe, teda aspon dufam 😉
a v nedelu ideme do kina s deckami na Artura 😀 ani sa nepamatam, kedy som bola v kine na dospelacky film, zato rozpravky mam vsetky odpozerane
tak ma napadlo, nasmeruje sem na konika aj kamosku, ved cim nas bude viac tym to bude lepsie

civavava
4. dec 2009

henika videla si flash od odborov? Vraj bude strajk v Council-e...snad sa zobudia teda..si to neviem predstavit , aky bordel by bol.....
kamoske odkazem 🙂)

henikav1
4. dec 2009

no ano, vravela som ti ze chystame strajk, spolupracujeme s odbormi, mame tam jedneho sefa, tak mame vzdy info z prvej ruky
ale nevyzera to ruzovo ☹
ja som inac prechladnuta, sedim v rolaku a je mi zima, mne je vzdy teplo, aj v lete nosievam len lahke bluzky, tento vikend asi prelezim v postielke, uz som zrusila aj doucko z matiky

famfrla, Julka, yasmine, kde ste vsetky??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre