Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

civavava
9. dec 2009

ahoj noe,

tehulkovanie zatial OK, vsetko je v poriadku, ale tie stresiky tam su, takze sa tak naozaj ukludnim az po porode, ked mi doki potvrdi, ze mimco je zdrave 🙂)

inak tu mam uplne perfketneho lekara, tak mu na 100percent verim, nie ako u nas....ja som totiz min.rok v BA potratila kvoli chybe toho debila lekara ..... 😔 si akoze "nevsimol" z krvnych testov, ze mam hypotyreozu
😠 😖

jasne ze izbicku nafotime, v janurai ked sa vratime z BA ju manzel posklada a potom cvaknem 🙂)) ale ja som ju uz v reale videla, v obchode kde sme to objednavali a je fakt kraaaaasna 🙂)

ty si bola predtym v anglicku?

noe
10. dec 2009

po 15min som konecne nasla tuto temnu. Nejaka je neviditelna, v tom mnozstve inych 😀 😀 😀

Civava, tesim sa, ze sa ma babatko OK 😉 asi kazda mamina sa boji, nie to este ked mas za sebou taku neprijemnu skusenost. Musis verit, ze uz bude vsetko OK, ved ste za polovicou. Za chvilu mas malicke v naruci 🙂

No my sme este tak na polovicu v UK a v BE. Predtym sme boli dlho v BE, potom sa manzelovi zaziadalo zmeny, tak sme isli do UK a prisla s nami aj kriza. Takze po roku sme zase naspat v BE, s tym, ze este mame byvanie a nejake zavazky aj v UK.
Tak behame hore dole, aby sme sa nenudili 😀 😀 😀 "bavi" nas cestovat 😀 😠 😀

noe
10. dec 2009

Henik, ako prebiehaju prerabky??? 😉

henikav1
10. dec 2009

noe, neuveris, uz skoncili a dokoncili uplne vsetko

noe
10. dec 2009

Teda, vazne belgicki robotnici? 😨 a spokojna? spravili to dobre?

henikav1
10. dec 2009

ano belgicka firma a vyzera byt vsetko ok
ani neviem kedy to vsetko stihol, vsetko som skontrolovala este kym bol tu, lebo sa mi nezdalo, ze tak rychlo, dokonca ani velmi nenaspinil
aj odniesol, vsetko na vyhodenie, stare wcko, stare kohutiky...

noe
10. dec 2009

No som prekvapena, par znamych tu maju dost neprijemne skusenosti s robotnikmi. Preto sa pytam 😉

Tak super, urobil, upratal si po sebe. Skvele 🙂

henikav1
10. dec 2009

no mozno preto som spokojna, lebo som bola pripravena na to ze za sebou zanecha spust 😀 😀 😀

co ty?? ofinka podstrihnuta??? Ja sa pojdem pomaly chystat na vecer, vobec sa mi sice nechce z domu, no ale co uz narobim, ked musim

civavava
10. dec 2009

ahooj kocky 🙂

henika, any news? bo len chodia maily ale ziaden statement, ci sa to schvalilo, neschvalio,nic....ale asi nie, ze?
😒

ja bezim na luxemburcinu, ozvem sa po tom, alebo zajtra, zatial pa pa

henikav1
10. dec 2009

civavka, nedohodli sa, ale aspon to uplne nezamietli, tak musime cakat dalej 😖

civavava
11. dec 2009

babenky, krasny vikendik vam prajem tam na "sever" 😝

henika dikes za spravu, ved uvidime, ako to dopadne ....verim, ze DOBRE!

😉 pa pa

henikav1
11. dec 2009

hihi, vraj na sever 😀
civavka, po vsetkych tych jednaniach to vyzera tak ze peniazky dostaneme, aj ked este stale robia drahoty, ale neopravnene, skor sa bojim co bude ked skonci tato dohoda v 2012, potom si nas asi podaju 😀 😀 😀

noe kde sa flakas, ze sa vobec neozyvas???

famfrla, uzivaj si to doma aj za nas, viem ze sem teraz nekuknes, len aby si vedela ze sme na teba nezabudli

no a ostatne baby??? kde ste??

henikav1
12. dec 2009

huraaaaaaaaaaa, vikendik sa zacal, krasne si ho uzite

famfrla
autor
12. dec 2009

Ahojte dievcatka som tu len na skok 😉 cely tyzden prslo samozrejme a dnes snezi :0 tak si uzivame cerstvy vzduch :0 o tyzden budeme uz doma 😕 musim este kupit vianocne oblatky a dve kila muky 😀

henikav1
12. dec 2009

jej famfrla, ty si zlata ze si na nas nezabudla aj ked si domka, poriadne si to tam uzite, postavte aj snehuliaka ak bude dost snehu a potom nezabudni fotky 😉

noe
13. dec 2009

Ahojte bambulky 😉

Henik, niesom ostrihana, lebo kamoska nemala cas, mozno tento tyzden... Vcera sme boli na kapustnici so znamymi, priatelmi, tak to bolo velmi mile 🙂 🙂 🙂 Tesim sa, moje kolace velmi chutili, tak mozem zacat piect aj na Vianoce 😉
Dokonca sme zistili, ze jedni znami co tam boli, maju rodicov, ktory byvaju v tom istom panelaku ako svokrovci, dokonca poznaju nasho kocura, ked sa obcas tula po schodoch 😀 Aky je svet maly, chodievame uz par rokov domov za rodicmi do toho isteho baraku a doteraz sme o tom nevedeli 🙂
Tak musim rychlo nakupit nejake darceky pre rodicov, aby sme im mohli poslat, ked mame odvoz az do bytu. To bude velike prekvapko 😉

civavava
13. dec 2009

pekny vecer babulky,

henika, tak super...ja verim, ze aj po 2012 najdu sposob, ako vykompenzovat platy 🙂

ako vikend u vas? snezilo? tu v luxe padali vlocky, ale aj sa roztopili, aj ked sa citelne ochladilo 😠
dufam, ze buduci piatok budu dobre cesty, ideme autom do BA .....

famfrli, pekne si uzivaj pobyt na rodnej hrude 🙂

noe tak teda svet je fakt maly 😉

pekny vecer este, pa pa

henikav1
13. dec 2009

no ahojte, tak uz som konecne zalezena v posteli, to bol zase den 😀
robila som nejake zmeny v byte, tak som prevlacovala nabytok a poobede som mala doucko z matiky, chudak doucovatel, vraj chapes?? nie, tak vysvetlil znova a po hodine vyzvetlovania zas "chapes" a ja zase ze nie 😀 😀 😀
tak si asi pomyslel ze som sa mala narodit ako blondyna

noe, mnam kapustnica, uz sa tesim, na vianoce si spravime

civavava, zajtra rano od deviatej strajkujeme

ozaj a tu nesnezilo 😖 ale zima je riadna, uz som konecne pozbierala muskaty z terasy

henikav1
14. dec 2009

civavka, ako? boli sme manifestovat? ja som sa prave vratila vymrznuta a hladna, bezim na obed

noe
14. dec 2009

dobruuuuuuuuuuuu chut 😵

kapustnicka bola mnam, ale najlepsi bol domaci slovensky chlebik 😝 😝 😝 to mi tu strasne chyba aj ked stale belgicky chleba je neporovnatelne lepsie ako anglicke zuvacky. Tam kupit aspom trosku chutny chleba je umenie. Este, ze mame poliakov 😀

henikav1
14. dec 2009

noe a skusala si kupit chlieb boucheron v GB alebo v carrefoure?? A nenakrajaj ho na stroji, ale doma nozom, podla mna je chutny a dost sa podoba na ten nas
a kapustnicka mnaaaaam, uz aby boli vianoce a urobime si 😉

civavava
14. dec 2009

ahoj babenky,

henika, ja som zial doma s crevnou virozou, to co som zazila vcera v noci, neprajem ani najvacsiemu nepriatelovi ☹(((

ako ste dopadli? malo to aspon nejaky efekt? viem, ze moji kolegovia boli, aj kamosi....

henikav1
14. dec 2009

neviem ci sme nieco dosiahli, planuje sa dalsi strajk v stredu, tak uvidime

ty sa teraz hlavne liec doma v teple a pi vela tekutin

noe
15. dec 2009

Ano aj v core a j v carrefoure obcas jandeme mnam mnam chlebik 😵

Civava rychlo sa vyliec, nech si mozes uzivat tehulkovanie 🙂

Babulky ja mam dnes hrozne nervy 😒 😠 vecer ideme na kliniku, prve sedenie tu v Belgicku, tak uvidime co sa dozvieme, drzte palce, aby cesta za babatkom uz nebola dlha 🙂

henikav1
15. dec 2009

ahojte babule

noe na ktoru kliniku idete?? jasne ze vam budem drzat palce

a vy zase mne v piatok, mame nejake testy z matiky a som uplne tupa, neviem nic, to bude katastrofa, ale nejaky zazrak by ma mozno zachranil 😀 😀

V core mi inak nechuti ziaden chlieb 😖 aspon zatial som na nejaky dobry nenatrafila. Kupujem len ten boucheron, alebo si peciem doma

noe
15. dec 2009

Ideme do Brugg. Je to trosku od ruky, ale ideme za konkretnou doktorkou, na ktoru mame dobre referncie. Uvidime 😕

Neboj matiku zvladnes, ved si mala doucovanie 😉

henikav1
15. dec 2009

to hej, mala, jednu hodinu 😀 😀 😀 z toho som taka mudra ako nikto

co sa lekarky tyka, preto som sa pytala mam tu tiez velmi dobreho lekara na sukromnej klinike v Brusseli, je to sice drahsie, ale aj pristup iny, ale ked uz mate vyhliadnutu, tak asi mate dobre referencie

civavava
15. dec 2009

ahojte babule,

noe, ty si tehu teraz? drzim palce, nech na klinike vsetko dobre dopadne!

mne je dnes uz lepsie, ale zato -2kg su fuc, takze som v 6.mesiaci len +4kg,snad je krpec OK ..uvidime, zajtra mam poradnu u gyn.....

inak ja som neskutocne spokojna s lekarmi tunak, mam vyborneho gynekologa aj vseobecnu lekarku....neda sa porovnat s pristupom na SK.... 😉

famfrla
autor
15. dec 2009

ahoj devcence :é u nas bolo dnes minus desat 😀 konecne sa mi dobre dycha to je fajn pocasicko snezik poletuje ani sa mi nechce vratit 😒 heni vcera vas tiez ukazovali v TV ale som ta nevidela 😀 😎 civavka vy sa uz tiez chystate na slovensko nie?

henikav1
15. dec 2009

famfrla, tak si hadam aj ja uzijem nasej zimy, cez vikend som v prahe, ani sa ti necudujem, ze sa ti nechce vratit

a vcera som tam bola, asi uprostred saly, dobre sme vymrzli, neviem si predstavit, ako by sme zmrzli, keby to nebolo aspon zasklene.

Civavka, noe este nie je tehulka, ale uz coskoro bude. Inac aj ja som tu rodila a bola som spokojna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre