• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Beneluxu?

18. novembra 2016 
autor
boli sme u dedka :slight_smile: ja sa na vianoce neprzieram zasadne :slight_smile: u nas v nasej casti slovenska sa drzal vzdy post :slight_smile: ale ani sa nie je coho prezrat slimaky a take potvorky nemusim :slight_smile: jezisko nadelil kazdemu podla zasluh :slight_smile: ale vsetci boli spokojny :slight_smile: neviem ci mam kupit malej snehule uz som ich hladala v 4 obchodoch a stale nic :( som mala privliect zasoby zo slovenska :slight_smile:
28. dec 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
famfrla, aj u nas sa drzi post 24.12, ale potom sa uz vyjeda vo velkom, salatik, masko, kapustnicka a samozrejme kolaciky, k tomu ak dokombinujes tieto belgicke dobroty ako fois gras, priserky (mimochodom ja ich zboznujem, okrem kraba zjem vsetko)
snehule neviem ci sa ti oplati kupovat ak zostavate v belgicku, tu uz vela snehu asi nebude a o rok budu male, ja som tiez prve roky poctivo kupovala a potom sme ich vzdy skoro nove likvidovali, ale ak planujete niekde za snehom tak sa to vyplati
28. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no prave nad tym premyslam ci este bude sneh lebo ked zasnezilo malu poriadne smykalo v cizmach tak neviem :slight_smile: asi sa nechame prekvapit :slight_smile:

a tebe heni co priniesol jezisko? manzelik je este s vami? inak prajem pekne ranko
29. dec 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky :wink: Verim, ze ste prezili krasne Vianoce plne lasky a vsetkym prajem aj taky cely dalsi rok :dizzy_face: Nech sa kazdej splni to po com tajne tuzi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

PS: Henik dakujem, aj tebe specialne :wink:
31. dec 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, prajem Vam prenadherny rok 2010, plny stastia, lasky a dobreho zdravia, nech sa Vam splnia vase vysnivane sny :wink:
31. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, ako ste prezili prvy dnik v Novom roku?? :slight_smile:
1. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tu je Henrieta, mozem sa k vam pridat? Zijem na Be a Lux hranici, metecko sa vola Athus. Zatial nemam foto, ale coskoro bude
1. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj medzi nami tiez Heni :grinning:
1. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heny007 napis nam nieco o sebe, co tu robis? Mas deti?? som zvedava, vsak?? :wink:
1. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam 37 rokov a 5mesacnu Evku
1. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zlate take babo, :dizzy_face: ak budes chciet, mozes si vlozit neskor do albumu nejake fotky
1. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heny 007 tak to sme sme susedky :slight_smile: skoro :slight_smile:
2. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halllloooo :grinning:
3. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fnuk, ja tu cele dni makam na domacich ulohach, prave som jednu poslala, este mam dve rozpracovane a jednu ani nezacatu :frowning2: a to makam kazdy den od rana do vecera
No a novinka, zajtra sa mi straaaaaaaaaaaaasne nechce do prace
3. jan 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj heni to ti verim po dovolenke :slight_smile:
4. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny dnik babulky, tak ja uz zarezavam. Co vy??
4. jan 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja depkujem :(
4. jan 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani sa ti necudujem, po navrate z sk a po sviatkoch uz ta tma, zima, vlhko a hnus nema ziadne caro.
Ale nedepkuj, my sme tu :wink:
4. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale tak to na mna raz ca cas dolahne :unamused: a este k tomu migrena :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je kombinacia
4. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, aj to prejde, vyspi sa, zajtra ti uz bude lepsie
4. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:
5. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ja uz zas zarezavam a zas sa mi nechce pre zmenu :grinning:
famfrla co mas nove okolo prace? nieco vo vyhlade??
Kde sa nam stratili ostatne babulky??
5. jan 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nic nove heni... uz ma to znepokojuje zacinam pokukovat po niecom v Bruseli kedze chceme odist odtialto :slight_smile: ale zatial som nic nenasla... asi budem v upratovacej sluzbe.... a civvavka sa kde stratila?
5. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavka este asi dovolenkuje, aj noe, ale ved dufam, ze sa coskoro ozvu.
A najst nieco v Bruseli, to je fajn napad, aspon budes blizsie, budeme sa moct stretavat :wink: Noe je tiez taka mladucka ako aj ty, iste by ste si tiez rozumeli
A dnes mam depku zas ja a to ma ani hlava neboli, len by som revala a neviem preco :confounded:
5. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no je to dobry napad ale nic som zatial nenasla... v mojom obore urcite pracu nenajdem a neviem kam sa zaradit :unamused:

jooj heni asi by sme potrebovali slniecko na tie nase nalady niekde sa vyvalit na slniecko na dva dni k moru :slight_smile:
5. jan 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenkyyyy,

v prvom rade zelam vam aj vasim rodinkam stastny a uspesny Novy rok, nech ste zdrave, stastne a v pohode!

ja som uz od vcera v praci, do Luxu sme dosli v sobotu vecer, cesta bola OK, len strasne vela aut bolo, tak sme sli 12hodin namiesto 9ich a uz ma mrle zrali :slight_smile:)

sviatky sme mali pekne, take v pohode, lebo od 23.12 som bola chora /nachladnutie, hrdlo, sopel, nastastie bez teúoltz/, tak sme len boli domka, samozrejme navstivili oboch rodicov..a inak pohoda a oddych...

s manzelom sme si dali netradiccny vianocny darcek -fotenie v atelieri s bruskom, kuk do mojho albumiku, fotografka mi zopar poslala mailom, ale uz sa nevieme dockat vyslednej prace :slight_smile:)

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3651530&vReferer=%2Fphotos%2Fcivavava

a este sme boli 21/12 na 3D :slight_smile:)) to boli nase xmas presenty :slight_smile:)

buducu sobotu uz zacinam treti trimester, nech to uz odsypa a maly nech je medzi nami :dizzy_face:

pekny dnik zatial!
5. jan 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej heny007, vitaj medzi nami, Athus poznam, ked som este byvala v Messancy, tak sme tam obcas zasli
:slight_smile:))),ale teraz som uz v Luxembursku :slight_smile:
5. jan 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
civi krasne fotecky:slight_smile: krasna maminka :grinning:
5. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem famfrli :slight_smile:

chystas sa odist z Arlonu?
5. jan 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano ale este nevieme na ktoru stranu:slight_smile: mozno ze sa to dopadne tak na koniec ze ja sa vratim na sk s malou a mm bude tu :unamused:
5. jan 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok