Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

famfrla
autor
28. dec 2009

boli sme u dedka 🙂 ja sa na vianoce neprzieram zasadne 🙂 u nas v nasej casti slovenska sa drzal vzdy post 🙂 ale ani sa nie je coho prezrat slimaky a take potvorky nemusim 🙂 jezisko nadelil kazdemu podla zasluh 🙂 ale vsetci boli spokojny 🙂 neviem ci mam kupit malej snehule uz som ich hladala v 4 obchodoch a stale nic :( som mala privliect zasoby zo slovenska 🙂

henikav1
28. dec 2009

famfrla, aj u nas sa drzi post 24.12, ale potom sa uz vyjeda vo velkom, salatik, masko, kapustnicka a samozrejme kolaciky, k tomu ak dokombinujes tieto belgicke dobroty ako fois gras, priserky (mimochodom ja ich zboznujem, okrem kraba zjem vsetko)
snehule neviem ci sa ti oplati kupovat ak zostavate v belgicku, tu uz vela snehu asi nebude a o rok budu male, ja som tiez prve roky poctivo kupovala a potom sme ich vzdy skoro nove likvidovali, ale ak planujete niekde za snehom tak sa to vyplati

famfrla
autor
29. dec 2009

no prave nad tym premyslam ci este bude sneh lebo ked zasnezilo malu poriadne smykalo v cizmach tak neviem 🙂 asi sa nechame prekvapit 🙂

a tebe heni co priniesol jezisko? manzelik je este s vami? inak prajem pekne ranko

noe
31. dec 2009

Ahojte bambulky 😉 Verim, ze ste prezili krasne Vianoce plne lasky a vsetkym prajem aj taky cely dalsi rok 😵 Nech sa kazdej splni to po com tajne tuzi 😵 😵 😵

PS: Henik dakujem, aj tebe specialne 😉

henikav1
31. dec 2009

babulky, prajem Vam prenadherny rok 2010, plny stastia, lasky a dobreho zdravia, nech sa Vam splnia vase vysnivane sny 😉

henikav1
1. jan 2010

Babulky, ako ste prezili prvy dnik v Novom roku?? 🙂

heny007
1. jan 2010

Ahojte, tu je Henrieta, mozem sa k vam pridat? Zijem na Be a Lux hranici, metecko sa vola Athus. Zatial nemam foto, ale coskoro bude

henikav1
1. jan 2010

Vitaj medzi nami tiez Heni 😀

henikav1
1. jan 2010

Heny007 napis nam nieco o sebe, co tu robis? Mas deti?? som zvedava, vsak?? 😉

heny007
1. jan 2010

Mam 37 rokov a 5mesacnu Evku

henikav1
1. jan 2010

to je zlate take babo, 😵 ak budes chciet, mozes si vlozit neskor do albumu nejake fotky

famfrla
autor
2. jan 2010

heny 007 tak to sme sme susedky 🙂 skoro 🙂

famfrla
autor
3. jan 2010

halllloooo 😀

henikav1
3. jan 2010

no fnuk, ja tu cele dni makam na domacich ulohach, prave som jednu poslala, este mam dve rozpracovane a jednu ani nezacatu ☹ a to makam kazdy den od rana do vecera
No a novinka, zajtra sa mi straaaaaaaaaaaaasne nechce do prace

famfrla
autor
4. jan 2010

ahoj heni to ti verim po dovolenke 🙂

henikav1
4. jan 2010

krasny dnik babulky, tak ja uz zarezavam. Co vy??

famfrla
autor
4. jan 2010

ja depkujem :(

henikav1
4. jan 2010

ani sa ti necudujem, po navrate z sk a po sviatkoch uz ta tma, zima, vlhko a hnus nema ziadne caro.
Ale nedepkuj, my sme tu 😉

famfrla
autor
4. jan 2010

ale tak to na mna raz ca cas dolahne 😒 a este k tomu migrena 😝 to je kombinacia

henikav1
4. jan 2010

neboj, aj to prejde, vyspi sa, zajtra ti uz bude lepsie

famfrla
autor
5. jan 2010

dobre ranko 🙂

henikav1
5. jan 2010

dobre ranko, ja uz zas zarezavam a zas sa mi nechce pre zmenu 😀
famfrla co mas nove okolo prace? nieco vo vyhlade??
Kde sa nam stratili ostatne babulky??

famfrla
autor
5. jan 2010

nic nove heni... uz ma to znepokojuje zacinam pokukovat po niecom v Bruseli kedze chceme odist odtialto 🙂 ale zatial som nic nenasla... asi budem v upratovacej sluzbe.... a civvavka sa kde stratila?

henikav1
5. jan 2010

civavka este asi dovolenkuje, aj noe, ale ved dufam, ze sa coskoro ozvu.
A najst nieco v Bruseli, to je fajn napad, aspon budes blizsie, budeme sa moct stretavat 😉 Noe je tiez taka mladucka ako aj ty, iste by ste si tiez rozumeli
A dnes mam depku zas ja a to ma ani hlava neboli, len by som revala a neviem preco 😖

famfrla
autor
5. jan 2010

no je to dobry napad ale nic som zatial nenasla... v mojom obore urcite pracu nenajdem a neviem kam sa zaradit 😒

jooj heni asi by sme potrebovali slniecko na tie nase nalady niekde sa vyvalit na slniecko na dva dni k moru 🙂

civavava
5. jan 2010

ahojte babenkyyyy,

v prvom rade zelam vam aj vasim rodinkam stastny a uspesny Novy rok, nech ste zdrave, stastne a v pohode!

ja som uz od vcera v praci, do Luxu sme dosli v sobotu vecer, cesta bola OK, len strasne vela aut bolo, tak sme sli 12hodin namiesto 9ich a uz ma mrle zrali 🙂)

sviatky sme mali pekne, take v pohode, lebo od 23.12 som bola chora /nachladnutie, hrdlo, sopel, nastastie bez teúoltz/, tak sme len boli domka, samozrejme navstivili oboch rodicov..a inak pohoda a oddych...

s manzelom sme si dali netradiccny vianocny darcek -fotenie v atelieri s bruskom, kuk do mojho albumiku, fotografka mi zopar poslala mailom, ale uz sa nevieme dockat vyslednej prace 🙂)

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a este sme boli 21/12 na 3D 🙂)) to boli nase xmas presenty 🙂)

buducu sobotu uz zacinam treti trimester, nech to uz odsypa a maly nech je medzi nami 😵

pekny dnik zatial!

civavava
5. jan 2010

jeej heny007, vitaj medzi nami, Athus poznam, ked som este byvala v Messancy, tak sme tam obcas zasli
🙂))),ale teraz som uz v Luxembursku 🙂

famfrla
autor
5. jan 2010

civi krasne fotecky🙂 krasna maminka 😀

civavava
5. jan 2010

dakujem famfrli 🙂

chystas sa odist z Arlonu?

famfrla
autor
5. jan 2010

ano ale este nevieme na ktoru stranu🙂 mozno ze sa to dopadne tak na koniec ze ja sa vratim na sk s malou a mm bude tu 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre