Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

civavava
5. jan 2010

fiiha a tebe sa xce ist na SK? ja by som do toho kocurkova nesla....myslis, ze tam vam bude lepsie?
drzim palceky, nech ti vyjde nejaky job v BE, aby ste mohli byt vsetci spolu.... 😔

famfrla
autor
5. jan 2010

no nechce ale ked nebude ina moznost....

henikav1
5. jan 2010

civavka, krasne fotocky
famfrla, ty uz zas depkujes, ale chapem ta, my mame tu istu situaciu, mozno este horsiu, ja tu a Mirko na sk, pretoze tu prenho nie je praca a ani to nevidim ruzovo 😖 mozno budeme navzdy takto, ked si na to pomyslim, az mi je zle
V praci tvojho manzela by sa nieco nenaslo??? teda neviem kde pracuje. U nas je zas ten problem, ze praca aj bola ale moj sef nechcel, aby sme ako manzelia pracovali v tom istom servise 😖

famfrla
autor
6. jan 2010

ahoj heni no u nas to vyzera tak ze mm ma novu pracu robi sefa produkcie v jednej firme v lux ale tiez chce zdvihnut kotvy no tam by sa urcite nic pre mna nenaslo :( no uvidime musim pockat este mesiac a nechame sa prekvapit nasla som celkom dobru pracovnu ponuku v luxe na enviro ing. co som vystudovala ale zas je tam hacik s tou blbou anglinou no ale uvidim skusim to tam poslat 😖

Tak to je skoda ze tvoj sef vam to nepovodlil mohli ste byvat konecne spolu... a ty by si chcela aby pracoval v tom istom servise ako ty? neprekazalo by ti to?

henikav1
6. jan 2010

ahojki, prave som ti poslala jednu ponuku do Wawre, ak by ta to zaujalo, ja som tam prave volala pre mm, ale on nehovori vobec francuzsky, iba anglicky, ak ty hovoris, tak tam skus zavolat

no a samozrejme posli aj do luxu, nikdy nevies, oni si vzdy vyziadaju milion veci a tomu nikto nemoze na 100% vyhoviet, tak si vyberu toho kandidata, ktory sa im bude najviac pozdavat

a bola by som rada, keby tu mm pracoval so mnou, nemyslim ze by mi to vadilo a ak ano, jednoducho by som sa dala preradit do inej budovy, to na komisii nie je problem

famfrla
autor
6. jan 2010

tak to je skoda ze sa ten sefko nedal presvedcit 😖 kuknem ja uz som ten web zo vsetkych stran 🙂

famfrla
autor
6. jan 2010

heni mne sa tam zobrazilo len kriteria na vyhladavanie pracovnych ponuk

henikav1
6. jan 2010

famfrli, skus, posli im CV, normalne na drzovku sa im natlac, povedz im ak budu pytat skusenosti, lebo chcu aspon 5 rokov, ze aj ked nemas si velmi ucenliva a cielavedoma, presvec ich o tom, ze chcu prave teba, drzim ti palce.

famfrla
autor
6. jan 2010

heni len to co si mi poslala tak tam sa ziadna ponuka nezobrazuje zobrazi sa len stranka kde si mozes vyplnit kriteria na hladanie pracovnej ponuky

henikav1
6. jan 2010

aha, tak si len daj do kriterii slovencina a cestina a vyjde ti ta ponuka vo wawre

famfrla
autor
6. jan 2010

mne tam naslo len dve ponuky liege a eupen 🙂 ale nie wawre 😒

henikav1
6. jan 2010

posli mi mail skopirujem ti to

henikav1
6. jan 2010

poslala som, daj vediet ci prislo

famfrla
autor
6. jan 2010

Kukla som heni dakujem skusim nasla som aj nieco ine kde chcu slovencinu a fr 🙂 tak to vsetko spisem a poslem🙂 este raz dakujem 🙂 😵 😵

henikav1
6. jan 2010

famfrli, este radu, volaj im tam a ked ti povedia, ze ti daju vediet zavolaj o dva dni zas, necakaj na nich. Musia vidiet ze mas ozaj zaujem

heny007
6. jan 2010

halo je tu niekto?

henikav1
6. jan 2010

jasne, vzdy sem vsetky nakukame 😉

heny007
6. jan 2010

ahoj, skusala som vlozit foto ale je obrovske, musm to zmenit

henikav1
6. jan 2010

vies to zmensit normalne v paint -malovani
Inac co nove?

heny007
6. jan 2010

mas sa?pracues? ja somunavena, mala sa zacala budit v noci, aj 3krat sa zobudi, neviem co ju trapi, mozno zubky

heny007
6. jan 2010

vim len som zabudla ako, prave to hladam

heny007
6. jan 2010

idem pozrie malu uz je vyspata, cert jeden, tak za chvilu

henikav1
6. jan 2010

ja pojdem za chvilu pre maleho k autobusu, dnes boli na vylete v cokoladovniach Cote d'or 😀 tak dufam ze si spomenul aj na maminku 😵

rybca
6. jan 2010

Ahojte, teraz som nasla tuto temu, je tu niekto z Holandska - Spijkenisse?

henikav1
6. jan 2010

myslim ze nie, ale vitaj medzi nami, ved aj holandsko je benelux 😉

rybca
6. jan 2010

ano a mame aj vlastnu temu...🙂

henikav1
6. jan 2010

ja viem, videla som temu Holandsko. Je aj tema Belgicko, ale kedze nas tu asi nie je vela preto sme ozivili radsej tuto Benelux, takto sa nas mozno najde viac na pisanie. Predsa len v cudzom svete cloveku dobre padne popisat v rodnom jazyku

rybca
6. jan 2010

to mas pravdu

henikav1
6. jan 2010

Mas nadherne babatko, taky malinky zlaty drobcek 😉
Ako dlho si v Holandsku a co tu robis, ako sa ti paci??... ja som vzdy taka zvedava a vzdy sa tesim ked sa k nam niekto pripoji

rybca
6. jan 2010

Dakujem, ja som tu len od novembra, ale partner tu je uz rok, celkom to tu ujde, paci sa mi krajina, reci nerozumiem vobec, ale to sa hadam co najskor zmeni..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre