Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
8. jan 2010

dobry vecer
🙂

famfrla
autor
8. jan 2010

mne sa asi dnes zblaznil pocitac 🙂

henikav1
8. jan 2010

nic si z toho nerob, aj moj sa dnes blazni, asi maju blaznive dni, uz som ho trikrat restartovala, odinstalovala antivir, nainstalovala druhy...

famfrla
autor
8. jan 2010

no ani mi nehovor blika sviti vsetkymi farbami 🙂 ja uz som z neho cela oziarena 🙂 davam tyzden pauzu v hladani prace🙂 co planujete heni cez viik?

henikav1
8. jan 2010

zajtra musim upratovat, chcem rozobrat stromcek a potom pride k nam na vikend Mikov spoluziak, nemozem ich odmietnut, pretoze aj Mike chodi k nim ked ho nemam kam dat. Takze deti sa budu hrat a ja sa budem ucit. Pripadne ich vyzeniem sem dole na tenisovy kurt, aby postavili snehuliaka. No a urcite sa pojdeme sankovat. Sanky navlacujem stale v aute, lebo cestou zo skoly sa vzdy stavime na polhodinku a smykneme sa parkrat v parku vo Woluwe. No a este nakupy a asi budem hladat nejaku pracovnu, lebo moja pracka vypustila dusu a novu nemam cas zhanat

famfrla
autor
8. jan 2010

mate pekny program u nas nie je vobec sneh ale ma prist dnes 🙂 pojdeme malej kupit boby tak dufamm ze ich nevyuzijeme len raz 🙂 to mate fajn ze si takto varujete deti ja by som sa tiez julie rada niekedy zbavila tak na dve hodky 🙂

henikav1
8. jan 2010

My sme kupili boby dva dni pred Vianocami, uplne nahodou sme na ne natrafili a hned sme sa sli aj smykat a odvtedy chodime kazdy den. Maly sice ma sanky aj boby na sk, ale nikdy sme ich sem netahali, pretoze tu nie je takmer nikdy sneh
No a to ze mi ona postrazi maleho obcas je fajn, ale ona mi za jedno postrazenie sem hodi toho svojho aj 6 krat po sebe a vzdy na cely vikend. Nevadi mi tu sice maly, lebo sa pekne s Mikom pohraju, cez leto sa chodia bicyklovat, teraz sa budu sankovat, alebo chodime do kina.... len ma hneva, ked niekto az priliz zneuziva moju dobrotu. Keby ste byvali blizsie, aj ty by si tu mohla kludne nechat malu kym si skocis nakupit a tak...

famfrla
autor
8. jan 2010

jee to je mile dalsia dobrra motivacia na stahovanie 😀 😀 😀 😎

henikav1
8. jan 2010

tak uz podte blizsie, ja by som bola fakt rada
mala som kamosku, co sa obcas len tak dovalila po praci ku mne, nakukla do hrncov, co prave varim na veceru, zjedli sme co sme nasli, dali poharik vinka a sla domov, ale pacila sa mi ta spontannost. Teraz sa vydala byva daleko, tak sa uz takmer vobec nevidame ☹
No a teraz som tu viacmenej sama, vacsinou su tu naladovane kadejake deti na vikend, aj to je zabava, ale nejaka kamoska na blizku by sa tiez zisla

famfrla
autor
9. jan 2010

dobre ranko 🙂 uz len najst heni pracu tam niekde 🙂 a som tam o mesiac 😀 😀 u nas snezi ale akosi fuka tak asi bobovat nepojdeme :( idem robit makove rohliky mam chut na mak 🙂

henikav1
9. jan 2010

dobre ranko famfrla, my sme si dnes pekne prispali a tiez snezi, takze dnes budeme stavat toho snehuliaka a potom hura na boby.
Makovy zavin som mala ja vcera, mnam, ja mozno budem piect orechove rozteky v nedelu, ak budem stihat, leb domace ulohy tlacia a zacina mi horiet za patami 😀

famfrla
autor
9. jan 2010

si piekla? ja by som sa tiez sla rada vysantit vonku 🙂 lenze u nas je cca. 1cm snehu 🙂 takze ani boby asi nekupime 🙂 po obede ti napisem recept na ten spekulosovy chlebik bol mnam mnam len ja osobne by som tam pridala trosku viac cukru 🙂

A ake mas ulohy? Ak by som ti mohla pomoct nieco vypracovat rada pomozem aspon by som bola trosku uzitocna 😎

henikav1
9. jan 2010

si zlata, ale prave na tuto ulohu potrebujem tie knihy z podnikania co nemam, vytvaram slovnik s vysvetleniami a kazde slovicko musi byt minimalne z 3 zdrojov. Nie je to tazke, len strasna piplacka a niektore veci takmer nenachadzam, napriklad Inovace, nasla som asi 3 riadky dokopy v 6tich knihach, nic moc, keby som mohla tak si to tam napisem podla svojho, ale tu sa fakt jedna o sproste vyhladavanie a potom o syntezu
Makovy zavin som ja nepiekla, to mi upiekol drahy pred odchodom, aby sme od hladu neumreli, on vzdy navari kopce jedla, potom mi namrazi a pozavara do poharov, akoby som ja nevedela varit 😀 😀 😀
Ale zajtra asi budem piect tie rozteky orechove, tie som robila na vianoce a boli mnam mnam, zmizli ako prve a esste mozno o tyzden spravim uliky, aj tie boli super, orechove, plnene bananovym kremom

famfrla
autor
9. jan 2010
famfrla
autor
9. jan 2010

heni daj si toto do google.cz neda sa mi to ulozit chcela som ti to poslat 😒 objavi sa ti tam pdf 🙂

POJETÍ INOVACÍ V EKONOMICKÉ TEORII
THE CONCEPTS OF INNOVATION IN ECONOMIC THEORY
Alexandr Soukup

famfrla
autor
9. jan 2010

http://www.futuretro.cz/ischool/podnikova ekono... toto je z nejakych skript neviem ci sa ti to hodi mozno najdes z ktorych to je

famfrla
autor
9. jan 2010

http://www.najmo.estranky.cz/stranka/podnikavos...

na konci mas uvedenu literaturu kde by si to mohla najst

famfrla
autor
9. jan 2010

http://www.seminarky.cz/Inovace-vypracovane-ota...

Tu by si mohla najst tiez citovanie literat. ak ti manzelik posle sms 🙂

famfrla
autor
9. jan 2010

este ti poslem nieco na mail 🙂 neviem ci z toho nieco pouzijes

henikav1
9. jan 2010

fiha, dik famfrla, si zlata, ano tu inovaci uz mam, seminarky zial poznaju aj nasi ucitelia, tvrdia ze vraj naspamat 😀 no a ku kniham sa velmi nedostanem, pretoze ja uz na sk nepojdem, inac by som si vybrala aj v kniznici ale samozrejme popozeram vsetko
my sme sa prave dosankovali, bola som predvidavo unavit decka, aby dnes vecer skoro zaspali
a teraz idem piect strudlu a vanilkove rozteky

famfrla
autor
9. jan 2010

🙂 a k nam pride babka🙂 neohlasene 😎

henikav1
9. jan 2010

dik famfrla, ta praca je super co si mi poslala, velmi ti dakujem
a ako pride babka neohlasene, ked vies ze pride??? 😀 😀 😀 Ze ty si robis zo mna srandu???? 😠
😀 😀 😀

henikav1
9. jan 2010

famfrli, nasla som info priamo v nasich skriptach, hovori presne o tom, ako aj tato praca co si mi poslala, takze som zase o krocik dalej, uz len dvesto kilometrov a som za vodou 😀 😀 😀

henikav1
10. jan 2010

krasne nedelne ranko 😉
idem hodit fotku do albumu z nocneho kempovania 😀

famfrla
autor
10. jan 2010

heni ak budes este nieco potrebovat tak kludne napis prehodim internet hore nohami 🙂 😀 😀 😀 babka pridsla tak ze po obede zavolala ze o dve hodky pride a zostane do pondelka 🙂 🙂 🙂 ale tak ona je v pohode len sme si s mm planovali relax vik lebo mal cely tyzden nocnu tak sme sa velmi nevideli 🙂 heni prosim ta nevies kedy zacnu tie nabory do eu institucii? inak peknu nedelu 🙂

henikav1
10. jan 2010

dakujem ti za ochotu, nejako to uz dokoncim, mam uz dve tretiny, takze pomalicky sa to zacina konkretizovat.
zatial som nevidela nic, ziadne vyhlasene konkurzy, dokonca ani planovane, ale samozrejme zalezi aj na tom na aku funkciu sa hlasis, nepozerala som vsetko. Aj zatial ked mas cas sa uc anglictinu, francuzstinu... poslem ti link na epso stranky a tam nakukaj casto, tam budu hlasene konkurzy, samozrejme, ak nieco najdem ja, dam ti hned vediet, len ja som tak rozlietana na vsetky stranky, ze mozem prehliadnut 😖

heny007
10. jan 2010

dobry den dievcata

heny007
10. jan 2010

Asii tu nikto nie je, idem dat papat Evke a poobede sa vratim.

famfrla
autor
10. jan 2010

dik heni kukam kukam aj ten link co si mi poslala 🙂 ucim sa ale to vies samej to nie je taka motivacia a naviac moja anglictinarka je uz mesiac chora :( akosi sa vsetko na mna lepi a nechce odlepit 😀 uuuu tak by som spala heni a ty si sa na testy ucila odkial?

je heny som si nevsimla ze mas fotku idem kuknut 🙂

famfrla
autor
10. jan 2010

krasne slniecko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre