Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
10. jan 2010

famfrli kde vidis ty slniecko?? pozeras nejaky fantasticky film? 😀 😀
u nas je sivo a zas snezi, ale Mike sa pojde zas sankovat, cerstvy vzduch mu spravi dobre, vcera mali obaja cervene licka
posielam ti link kde sa mozes ucit do IP

famfrla
autor
10. jan 2010

jaaj to slniecko patrilo heny 🙂 evicka -slniecko 🙂

henikav1
10. jan 2010

ja dnes periem v rukach, kedze moja draha pracka vypustila dusu, novu nemam cas zhanat a do pracovne sa mi nechce. Pomalicky sa vraciam do staroveku, hoci este stale som na tom dobre, este mame vymozenost - teplu vodu, takze nemusim na potok 😀

famfrla
autor
10. jan 2010

🙂)))))) to ja by som zasla radsej do pracovne 🙂 co to stoji ani neviem🙂

henikav1
10. jan 2010

neviem ani ja co to stoji a ako to funguje, ale nechce sa mi von, hoci mame pracovnu tu asi o 5 domov dalej, tak len vyperiem par drobnosti, ako spodne pradlo, ponozky a vrchneho mame dost aj na mesiac ak nebudem prat, tak si to nazbieram a hadam aj nejaku novu poracku dovleciem

famfrla
autor
10. jan 2010

🙂 mala by si vyuzit zlavy 🙂

famfrla
autor
10. jan 2010

ked sme pri tych zlavach vcera som sa riadne nasr.... ( pardon za vyraz) boli sme v carf. a su tam zamozrejme zlavy tak som si kupila nieco do kuchyne take dve malickosti ze zlava 50 per. pri pokladni som nedavala pozor lebo mala chcela ulovit kinderko a pridem domov zapocitana cela suma 😝 takze vcera ma obtiahli o 11 eur clovek aby mal stale oci na stopkach

henikav1
10. jan 2010

normalne by som sa s tym zajtra vratila do carrefouru, aby ti vratili tie peniaze
ja stale kontrolujem listocek a cudovala by si sa, kazdy tyzden je tam chyba, ale vzdy len v moj neprospech
s tym lovenim po kindervajickach, to poznam, Mike ma 9 a tiez vzdy pri pokladni vsetko zobre co vidi, zuvacky, cukriky, akoby ich doma nemal na tony 😀
no a zlavy nevyuzijem, pretoze musim dnes, alebo zajtra vyplatit Mikovi futbal a mne skolne za druhy semester, takze tento mesiac stahujeme opasky, pracka bude najskor zaciatkom februara

famfrla
autor
10. jan 2010

a kolko platis za skolu ak sa smiem spytat?

famfrla
autor
10. jan 2010

inak s predavackami mam zle skusenosti raz som kupovala taky bezny nakup a 2 krat my zapocitala chlieb 2.5 a ked som sa vratila este som bola v obchode tak uplne kludna ani sa neospravedlnila mala som taky pocit ze to urobila naschval vzdy ked idem k tej istej predavacke nieco nesedi... 😠 😠

henikav1
10. jan 2010

skolne je priblizne v prepocte okolo 1600 eur
takze ma caka dost velka polozka, preto nemozem teraz rozhadzovat
no a listocky si stale kontroluj, ja idem reklamovat aj 5 centov, ved keby to bolo naopak ze mne chyba 5 centov, tak mi tovar jednoducho nepredaju. Stalo sa mi aj ze bola cena promo vylozena a uz bolo po, tak mi zaratali plnu cenu, tak som si to vyhadala, ze ked je vylozena promo cena, za taku mi to musia predat, je to ich chyba ak si nestihli promo cenu odlozit

heny007
10. jan 2010

halooooo

henikav1
10. jan 2010

haloooooo

heny007
10. jan 2010

hura , konene niekto, heny ako?

henikav1
10. jan 2010

dobre, biflujem a periem ako na potoku 😀 skapala mi pracka

heny007
10. jan 2010

pred chilou som napisala spravu a zmizla, neviem kde je. Super, ta pracka

henikav1
10. jan 2010

teraz som ja pracka 😖 a aj budem este aspon mesiac

Maleho som natiahla do minulorocnych oteplovaciek, ktore som sice kupila na lyzovacku, ale nebol sneh tak sa tam susili uplne nove, su mu len len, ale tak este posluzia, v najhorsom pripade mu prasknu na zadku 😀

heny007
10. jan 2010

Eva je konecne v posteli, ale vyvadza, uz naozaj neviem co s nou, vobe nechce spat. A co vystrajala v noci, neuveritelne. Odpadla 20h a uz o 24 bola hore, ale hned zaspala, potom to pokracovalo o 02 az do 03 a to mala ocka otvorene dokoran, potom konecne zaspala a o 7.30 uz bola hore a vydrzala do 10h. Proste hrozne, posledne 2tyzdne sa takto budi a to uz predtym vydrzala spinkat aj celu noc, no uvidime

henikav1
10. jan 2010

no to su radosti materstva, zapamataj si, aj ked bude vacsia, vzdy ta zobudi vtedy, ked to najmenej potrebujes, deti si to vedia tak spravne nacasovat 😀 😀 😵 😵 😀 😀
A ked uz bude chodit do skoly, rano ju nebudes vediet zobudit, tak by este spinkala, ale cez vikend bude skakat uz od siestej 😀
to su proste deti

henikav1
10. jan 2010

famfrla, kam si sa stratila??

famfrla
autor
10. jan 2010

ale studujem lazane idem kuchtit 🙂 no neviem ci familiarne osadenstvo bude dnes jest 🙂 😀 😀 😀 😀

henikav1
10. jan 2010

ak nebudu, daj vediet, ja by som si aj dala. Lasagne my zboznujeme, to je nase nadnarodne jedlo

famfrla
autor
10. jan 2010

🙂 boli fajn sa mi podarili julia skrabkala tanierik a dala si duplu 🙂 😀 nasla som super pracovnu ponuku 🙂 v Prahe 🙂

henikav1
11. jan 2010

dobre ranko

no super famfrla, blizsie uz nic nebolo??? Ale ak je ozaj fajn 😖 budem k tebe chodit na navstevu vzdy ked budem v skole

famfrla
autor
11. jan 2010

😖 🙂 aspon by si neplatila ubytko 🙂 to vies ja by som tak rada pracovala v obore 🙂 to je moja laska 🙂 a tu velku sancu zatial nemam mozno o 10 rokov ked budem mat prax a anglictinu a super urovni 😝 😝

inak pekny zaciatok tyzdna

henikav1
11. jan 2010

famfrla, chapem ta zabijas roky, vypadnes z rytmu, o par rokov sa ta opytaju aku mas prax a ty povies ziadnu. Zas na druhej strane chcete byt spolu, ved rodina je na prvom mieste, aspon tak by to malo byt, ale zial dnes uz to tak jednoducho nejde. Aj my by sme dali vsetko preto, aby sme mohli zit spolu, ale zial, Mirko tu nema pracu, ani vo svojom odbore a to je dobrym odbornikom, ani mimo svojho zamerania, snad nebude chodit po susedoch strihat travnik za babku, len aby sme boli spolu, to je dobre pre mladych studentov, ale nie pre starych ludi ako sme my. No a ani nehovorim o tom ze faktury chodia, treba ich platit, pretoze exekutori su v tomto kraji velmi pruzni, ani sa nenazdas a uz ti dychaju na krk 😀 😀 😀 ved vies, ako som bola nedavno s fakturou z nemocnice co poslali na zlu adresu, ale exekutor si ma nasiel, este ze som bola v prave a vyhadala som si to. Vies, my si tak hovorime, ze v najhorsom pripade budeme spolu v dochodku, ved to je uz "len" nejakych 20 rokov, nechcem na to ani mysliet 😖
Mam dojem, ze tento svet uz bol na vrchole a teraz uz len padame tam kde sme boli pred druhou svetovou vojnou a tesne po nej, ked sa rodiny potrhali, aby sli chlapi do ameriky zarabat peniaze, len aby mohli uzivit rodinu

famfrla
autor
11. jan 2010

:( co na to povedat heni

Vies ani ja nechcem chodit upratovat niekde ak sa mi nepodari najst si pracu to radsej dva roky nejako vydrzime co ziskam prax a potom uz bude dobre ved 2 roky nie su skoro nic a ja som sa netrapila 5 rokov na skole aby som tu umyvala :( no vsak nechame tomu volny priebeh ako sa to vyvinie :(

dnes mi nejako nejde konik :(

henikav1
11. jan 2010

skor ci neskor si pracu najdes a urcite sa uchytis, len kedy? Dovtedy treba nejako vydrzat a vytrvat. Ak by som nieco pocula, dam ti vediet.
A mne dnes nejde nic, cely pc mi blbne, neviem si otvorit ziaden subor, ani nehovorim o tom, ze aj na helpdesku je stale odkazovac 😖

heny007
11. jan 2010

baby, co fnukate hned na zaciatku tyzdna 🙂 . famfrla, pracu najdes nezufaj, si mlada nevesaj hlavu. Zalezi na tom ci chces ist do prace koli peniazom, alebo pretoze chces pracovat. Ak potrebujes peniaze tak mozes aj upratovat pokial si nenajdes normalnu pracu v tvojom obore. Ja som chovala cudzie decka a upratovala niekolko rokov, mam 38 a som si ista, ze pracu najdem. Musis si verit.

heny007
11. jan 2010

Ak nieco objavim tak ti dam vediet. Aku skolu si skoncila a v akom obore. Hladam kazdy den, mozno nieco uvidim. Aj ja sa snazim najst pracu. Evinka je sice mala, je mi luto, ze ju budem musiet strcit do jasli, ale ja mam 38, naozaj nemozem cakat kym vyrastie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre