Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
11. jan 2010

heny, len ty si nam tu chybala, aby si nas vyplieskala z depky 😀 😀 😀

heny007
11. jan 2010

a ty si tu? super, ako sa mas? Hadam nemas debku, ty. Tomu neverim 🙂

heny007
11. jan 2010

Strasne rychlo to tu funguje, na tom nasom konikovi 😀 Pracujes, henika? Ja som bola s certom na prechadzke ko kazdy den, robi to dobre malej aj mne. Teraz drieme, tak troska klepkam. Aco tvoje studium, este vladzes? Dojdi na kavu, potesis m 😀

henikav1
11. jan 2010

veru som a nemam depku neboj, mna len tak nieco nezlozi 😀

heny007
11. jan 2010

O chvilu pride svokra,huraaa 😀 , Budem koncit

famfrla
autor
11. jan 2010

caute baby vzdy tu kecate ked tu niesom 🙂

famfrla
autor
11. jan 2010

heny ja som vystudovala Environmentalne inzinierstvo 🙂 vies keby som mala prax aspon 2 roky v mojom obore tak nefnukam 🙂🙂 🙂 🙂

😎 😎

henikav1
11. jan 2010

neboj famfrla, niekde treba zacat

heny, to myslis vazne ze hura ked pride svokra?? Moja keby nahodou mala prist tak kricim pomooooooooc 😀 😀 😀 ja mam totiz jednu z tych lepsich 😀 😀 😀

heny007
11. jan 2010

Svokra bola a uz aj odisla. Hura to bolo len tak, ale je super dobre si s nou rozumiem. Pokial sa mi prilis nestara do vychovy nasej Evy,tak to funguje. Ona by jej uz navarila aj cestoviny, niekedy nechapem. Talianska svokra, co vam mam hovorit, je smiesna. Keby vedela 😀 😀. A to maju v rodine len chlapcov, tak to nasa Eva je medzi nimi princezna . Keby ste videli co s nou robia ked pridu, ta sa tesi. 😀

heny007
11. jan 2010

Eva sa vyspala za 30min, neuveritelne, neviem kedy to decko bude spat, ani v noci, ani cez den, potvora. Nestiham nic pri nej, ale nevadi, je zlatunka, nedla by som ju za nic na svete, zabka moja. Za chvilu pride Paolo z prace tak mu ju troska zverim, nech vystraja troska a s nim, nie? 😀 Ked chce vecerat 😀

famfrla
autor
11. jan 2010

🙂

famfrla
autor
11. jan 2010

ponukam 10 eur za umytie zapekacej misy od lazan 😎 😎 😅 😕

henikav1
11. jan 2010

hihi, srandistka, tak ju prines, ja ti ju umyjem a nemusis ani 10 eur nosit

famfrla
autor
11. jan 2010

🙂 poslem ti ju 🙂

henikav1
11. jan 2010

nie nie, to sa pocita len ak ju donesies osobne, mam skryty umysel, zamestnam ta pisanim 😀

famfrla
autor
11. jan 2010

🙂 ano chces nieco prepisat alebo tak? ja mam statnicu zo strojopisu 🙂 sem s tym 🙂 😀 😀 😀 😀
heni co robis v sobotu?🙂

henikav1
11. jan 2010

v sobotu? asi pisem, preco??? mas nejaky program? alebo by si prisla na navstevu??
a uz som zapriahla aj moju mamu do pisania 😀 😀 😀 teda ona bola vypozicat knihy z kniznice a teraz mi z nich diktuje 😀 tomu sa hovori, studuje cela rodina 😀 😀 😀

famfrla
autor
11. jan 2010

fakt ak ti mozem nieco prepisat alebo tak urcite napis 🙂

henikav1
11. jan 2010

dakujem si zlata, ja s pisanim tiez nemam problem, len aby bolo co pisat, mala som strojopis
moj najvacsi problem bol ten, ze sa nedostanem k slovenskym a ceskym knizkam a nechcelo sa mi hladat francuzsky a anglicky a vsetko prekladat, predsa len je to ina terminologia ako bezne rozhovory
Chvalabohu, ze mama bola ochotna ist do kniznice a vyhladavat pre mna

famfrla
autor
11. jan 2010

juuj tak to mas dobru maminu ze je taka ochotana

famfrla
autor
11. jan 2010

heni keby si nahodou potrebovala kupit nejaku knihu na sk kamoska ide buduci tyzden na sk tak by ti kupila

henikav1
11. jan 2010

dakujem, prave sme to s mamou sfinisovali, nenormalne mi pomohla, tak som si to naklepkala ako mi to diktovala, uz si to len zajtra doupravujem, alebo doplnim a koniec pisania
teda koniec tohto pisania a zacinam dalsie, ale to uz bude zaujimavejsie
teraz idem asi do hajan, som uplne vystavena
krasnu dobru nocku a dakujem velmi pekne za ochotu 😉

henikav1
12. jan 2010

ahojte babulky, krasny dnik Vam prajem, tu vam je taka sivota brrrrrrrr, chyba mi slniecko
Famfrla mam napad misu na lasagne vyhod, kupis si druhu 😀 😀 😀

famfrla
autor
12. jan 2010

🙂 ze si to nenapisala skor heni 🙂 uz som ju vycistila -20 minut mi to trvalo 🙂 ale co je plus usetrila som 10 euracov 😀 😀 😀 😀 😎 😅

henikav1
12. jan 2010

nie famfrla, usetrila si iba 5, nezabudaj ze su zlavy a vsetko mas za -50% 😀 😀 😀
inac co mas nove??

famfrla
autor
12. jan 2010

🙂 na to som zabudla 🙂 ja heni nieco nove? 😝 😝 stale vsetko postarom uz pomaly zarastam machom 🙂 😅 😅 😅 😅

henikav1
12. jan 2010

neprides ma cez vikend navstivit?? Este stale mame stromcek, ustupila som Mikovym protestom, ked som ho chcela rozobrat. 😀
Julka sa tiez pytala na stretko minule, mozno by tiez mohla. No a Noe, ta sa nam uz uplne stratila niekde v anglicku 😖

famfrla
autor
12. jan 2010

🙂 no mohli by sme dat neake stretko 🙂

heni buduci vikend by som mozno mohla lebo starky chce ist na ten auto salon pozriet

henikav1
12. jan 2010

dobre, tak daj vediet kedy asi a mozte sa u mna stavit, dame kavicku a pokecame

kto sa prida??

famfrla
autor
12. jan 2010

🙂 dobre heni ked budem vediet tak dam vediet 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre