Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
12. jan 2010

dnes sa mi tak nechce ist na futbal, myslim si ze maly dnes odpadne, nejako hlupo mu to vyslo, ale dnes ma okrem skoly vsetky kruzky, plavanie, informatiku a futbal, domov asi dolezie stvornozky, alebo ze by ani nie?? Vzdy ma dokaze prekvapit tym, kolko ma energie

famfrla
autor
12. jan 2010

a to je super ze ma tolko kruzkov ja som vzdy chcela ist na nejaky skruzok ale v nasej skole nic nebolo 😖

henikav1
12. jan 2010

Ja som mavala vsetky mozne kruzky, ale som z maleho mesta, chodila som si vsade sama, nepamatam sa ze by ma niekto niekam navlacoval. Ale v Bruseli decko nemozes same pustit, tym padom sa stavas jeho otrokom a taxikarom. Ked ma kruzok hodinu, mne sa neoplati doviest ho, odist domov a vratit sa, musim si to tam odsediet a mam tolko prace doma ☹
Ale zas na druhej strane maleho potesi ze nanho pozeram
Len keby sa dni dali natiahnut aspon na 36 hodin, alebo keby sme spat nemuseli 😀

famfrla
autor
12. jan 2010

to vies heni aj my sme chodili same do skoly uz ako prvacikovia.. ale to bola ina doba ☹ ☹

henikav1
13. jan 2010

pekne zasnezene ranko babulky, vraj je to uz posledny sneh a aj sa spusti, takze dnes mozno bude posledna sankovacka 😖
Dobre ze si mi spomenula autosalon famfrla, maly chce ist, tak mozno aj my pojdeme tento vikend. ale az niekedy poobede, pretoze v sobotu doobedu ma maly futbalovy zapas.
Napis mi kedy asi prides, mozno pride aj heny007, mimochodom sme zistili ze s heny007 sme stare zname 😀

famfrla
autor
13. jan 2010

🙂 no heni prrisla som na to ze to bude panska jazda tak s babami sa neplanuje vobec a pojdu vlakom lebo tam je nejaka fajn cena aj s listkom :( takze asi nic z toho nebude

henikav1
13. jan 2010

no nevadi, tak to odlozime ked budu aj cesty lepsie, ved niekedy zas zavitas do bruselu

ozaj, ide niekto na novorocny koncert na ambasadu??

heny007
13. jan 2010

Haloo, pekne zasnezene poobedie My sme tu zasnezeny ako na konci sveta, neviem ako Paolo pride domov,ma letne gumy 😒 A to byvame na kopci pod lesom, tak sa sneh drzi. Bude spat v office 😀 Co mate nove? Vidim, ze rande nebude,nevadi vsak inokedy. Aj tak by sme asi neprisli, pride mi asi brat.Chodi casto pracovne do Plzne, odtial to ma len asi 6h. Hura tesim sa

heny007
13. jan 2010

famfrla a ako pokracuje hladanie prace? Ja som zacala aktivne hladat, manzel pomaha. Poslala som uz zopar listov, aj v interimoch som bola. Na druhy tyzden idem dokoncit ostatne interimi v Lux, tak budeme cakat. Ja by som prijala radsej v Lux akov Be, tu nic nenajdem

heny007
13. jan 2010

Je tu vobec niekto? Alebo si znova pisem sama so sebou 😒 😀

henikav1
13. jan 2010

ja ta citam, kludne pis, len pritom aj zarezavam

famfrla
autor
13. jan 2010

ahoj heny chystam sa zajtra do interimov vsade na internete mam vyveseny zivotopis 😀 no uvidime prisla ti odomna posta?

henikav1
13. jan 2010

kedy? aka? a kam mi mala prist?
drzim palceky, nech sa ti rychlo niekto ozve

famfrla
autor
13. jan 2010

dakujem heni a ty hladas co pre manzela? aku pracu

henikav1
13. jan 2010

on je stavbar, koordinacia velkych stavieb a stavebny dozor, ale vzal by hocico, len aby sme boli spolu

famfrla
autor
13. jan 2010

jaaj ja ze ked tak stale hladam nieco keby som nieco nasla tak ti zaslem ale myslim ze si spominala ze on frci anglicky nie?

henikav1
13. jan 2010

ano, on len anglicky, francuzsky vie len par slov co uz od nas pochytil

famfrla
autor
13. jan 2010

boze to jej horor ten flamsky jazyk

henikav1
13. jan 2010

no potvrdzujem, mala som flamstinu rok, je to horor 😀

famfrla
autor
13. jan 2010

same ik kik mik pik 🙂 horor

henikav1
13. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 no vidis ik kik mik pik a hovoris flamsky

famfrla
autor
13. jan 2010

fuj hrozny jazyk boze pozerala si heni tel noviny? to je hroza zemestrasenie vzdy to postihne tych nachudobnejsich ☹

henikav1
13. jan 2010

som z toho zhrozena, tak ma to rozladilo, mam z toho depku
uz rano ked som pocula ake silne bolo zemetrasenie, hned som vedela ze bude strasne vela mrtvych ☹

famfrla
autor
13. jan 2010

aj mna ja som tu pri televiznych novinach plakala a mala so mnou lebo videla ze placem :( musime im zajtra poslat nejake korunky

henikav1
13. jan 2010

ja som cely den citala stale horsie a horsie spravy, tak som uz televizne noviny ani nepozerala, boli ma srdce, ide mi ho roztrhnut, uz som si dala aj magnezium, zmerala tlak, ale toto je zo stresu
tolko nespravodlivosti je vo svete a tieto katastrofy, no hroza

famfrla
autor
13. jan 2010

je to cim dalej tym horsie :( ale vzdy to postihne len tych najchudobnejsich ☹ ale radsej zmenme temu

henikav1
13. jan 2010

veru tak uz aj tak depkujem

dnes ako som prisla domov, nic som neurobila, absolutne nic ani doma, ani z uloh

snad sa zajtra k niecomu dokopem

famfrla
autor
13. jan 2010

aj tak ta obdivujem heni ja ked si predstavim ze som bola tiez sama s malou vysku a este statnice diplomka ka tomu boze uz by som to asi nezvladla

henikav1
13. jan 2010

ked sa chce da sa to zvladnut, aj ked mam niekedy dojem, ze mi preskocilo na stare kolena
ale som presvedcena, ze ked sa chce, vsetko sa da, len zijeme inym rytmom
Myslim si, ze to mame teraz lepsie v tom, ze sa zmenil typ studia a nebudeme mat vsetky statnice naraz, ale kazdy rok jednu, tento rok mame ekonomiu

famfrla
autor
13. jan 2010

vazne? tak to mate super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre