Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
20. jan 2010

ahojte babulky, vy ste sa ale rozpisali 😀
no my sme vam vcera s noe zahybali, tak sme netihali konika 😵 😵
ale vcera som mala fajn den, bola som si pre domacu pekarnicku v carrefoure, mali mi ju vratit opravenu a kedze ju nenasli, dali mi uplne novu tak sa tesim 😀 🙂 😀
ako Julka navrhuje, mozme si vsetky vymenit maily, moje mate asi vsetky, tak mi napiste samozrejme ak si ich chcete vymenit a ja ich zozbieram a potom poslem vsetkym. Pripadne ak mate skype, ja vam moj skypenick pripojim v maily

noe
20. jan 2010

Pekny den "belgicanky " 😀 😀 😀

veru vcera som bola trochu zmenit myslienky k susedke 😀

heni tu je ta restauracia - varia mnam http://www.brasserie-bavaria.be/

henikav1
20. jan 2010

dakujem noe, posli mi tvoj mail do IP, listky na ples sa uz zacinaju predavat

noe
20. jan 2010

Hotovo stalo sa skor ako si povedala 😀 😀 😀 😀

henikav1
20. jan 2010

dakujem, preposlala som ti oba maily no a obchod som si stale nespomenula a rano som nesla tadial, pretoze kamion zatarasil cestu, tak som odbocila skor, aby som ho obisla, ale poobede pojdem, pozriem a dam ti vediet, alebo ak chces, mozme tam niekedy skocit spolu cez obed, len daj vediet, mozme ist spolu u nas na obed a odtial do butiku. metro mas priamo na schuman, je to aj jednoduhsie ako tu parkovat

noe
20. jan 2010

No ist metrom by bolo asi horsie ako maturita 😀 😀 😀 netusim ani kde mame najblizsiu zastavku. Hanba mi, ale nikdy som to nepotrebovala, tak som sa o to nezaujimala, ze ako to vobec funguje 🙂 ja som rozmaznana na auto.... nieco vymyslime...

Inak vcera si za mna zaparkovalo uplne tesne dalsie auto. Tak som asi 15 minut cuvala.... polovica auta na chodniku, predomnou 10cm, za mnou 10cm.... no myslela som, ze ti pojdem zvonit 😀 😀 😀

henikav1
20. jan 2010

noe, mala so ich oboch potlacit, jednaho dopredu a druheho dozadu 😀 😀 😀
ak chces, mozes prist aj autom, ale zaparkovat tu je katastrofa, jedine ze by sme rovno aj odisli, alebo vyckaj, kym ti zistim presnu adresu a pojdes rovno tam podla navigacie a tam daj pozor, tam sa za parkovanie plati a chodia stale a rozdavaju pokuty

noe
20. jan 2010

No nebolo mi vsetko jedno, s tou nasou velkou kravou cuvat 😀 😀 😀

Heni zatial nechaj obchod tak.... prave mi manzel poslal letenky, a vybavil si v praci volno. od 30.1. do 6.2. 2010 sme na Madeire, trochu sa vyhriat na slniecku. A tyzden pred tym budeme asi dost casto na klinike.

Asi sa chce velmi vyhnut tomu plesu 😀 tak mi zobral cas na pripravu 😀 uvidime....

henikav1
20. jan 2010

no to vies, mozno by som aj ja vymenila ples za Madeiru 😀
no a drzim palce na kliniku 😉

henikav1
20. jan 2010

baby, dalsie silne zemetrasenie na Haiti, tak ich lutujem ☹ este vsetkych ani nenasli

heny007
20. jan 2010

Haloo baby, vy ste sa nejako rozpisali...nejako mi vsetko unika. Zajtra mzno stretko s famfy a Adrianou...Famfy Prides? O ktorej chces, len musim dat vedet Ade. Henika, mozes dat moj mail noe, aj skype....Mas?

civavava
20. jan 2010

ahojte babule,

hlasi sa luxemburg 🙂)

som vas docitala, tesim sa, ze ste OK, famfrli neboj, job sa raz podari, ked to budes najmenej cakat 🙂) drzim ti palceky 😉

noe dakujem za pochvalu fotiek, fotili nas v BA ked sme boli na sviatky doma, uplne nahodoou som ju nasla na internete, ale dobre robi, uz len cakame na cele CDcko, tieto fotky nam poslala mailom ako navnadenie 🙂

inak sme OK aj s malym, akurat mi zistili cukrovku, tak teraz musim do 9.2 drzat dietu a verim, ze potom budu testy OK....lebo mi hrozne chyba sladke..... ☹

6.2 ideme s kolegynou vlakom do vasich koncin = do Gentu kuknut kamosku co sa jej narodil syn, ale len na otocku rano z Luxu a vecer nazad 🙂))

henikav1
20. jan 2010

jej civavka, uz sme sa o teba bali
vitaj
z cukrovky si nic nerob, to bude ta tehotenska, to bude ok, len dodrziavaj tu dietu, ked aj obcas trosku zhresis

civavava
20. jan 2010

henika, juj ked mne tak chyba sladke...pritom som sa v klude nacpavala sladkostami, lebo bezne pred tehu som mala praveze nizky cukor, tak som si myslela, ze mozem..... a teraz toto ☹((
ako sa ma Mike? 😉

henikav1
20. jan 2010

Mike sa ma dobre, dnes vecer ideme spolu na Novorocny koncert, tak sa uz tesime, za chvilku sa ideme vyfintit
tak ma napadlo, ked mas chut na sladke, trosku pocmulaj nejaky cukrik, ale nezjedz ho, ale vypluj, alebo papaj ovocie, viem ze je to tazke, aj nam hrozila cukrovka, musela som davat pozor, ale nedostala som ju, len si mysleli, pretoze aj maly bol strasne velky bucko
neboj, bude to v pohode 😉

civavava
20. jan 2010

henika, pekny zazitok prajem!

ja som teraz zjedla kusok horkej cokolady 80%, tu mozem, je aj na zozname..ale inak to vydrzim, mam pevnu volu 🙂))

henikav1
21. jan 2010

ahojte babulky, koncert bol prenadherny, urcite si ho odteraz nenecham nikdy ujst, aj malemu sa pacil, len sme uz potom neostali dlho na drinku, lebo uz bolo pozde a maly bol unaveny, aj tak sme sli spat takmer o polnoci, takze teraz si idem doplnit hladinu kofeinu, aby som vedela dalej fungovat

civavava
21. jan 2010

dobre ranko kocky,

henika a na akom koncerte ste boli, na tej nasej ambasade? co hrali?

my sa chystame v sobotu na Vaya con Dios, tak sa uz tesiiim 🙂)

henikav1
21. jan 2010

ano civavka, organizoval to nas komisar v spojeni s ambasadou. Boli tam Afrodité, Karvay a Lipa, ozaj prenadherne, tie Afrodite su mlade baby, husle, klavir, basa, fujara, hrali europsku hymnu, potom aj nejake slovenske, Argentinu a Abbu, az mi vyhrkli slzy do oci, aj maly sa tak usmieval, ze mal usta od ucha po ucho, potom ten Karvay, on je absolutne fantasticky, aj sme si ho vytlieskali este spat na javisko, no a nakoniec Lipa, veru s rytme jazzu sa hybali vsetky rady sedadiel, asi kazdemu poskakovali nohy do rytmu 😵
potom drink.........
Neviem dokedy sa zdrzali ostatni, bolo tam dost vela ludi na tom drinku, dobra naladicka, ja som si uchmatla len jednu hamku medzi dverami a sli sme domov, lebo maly uz spal postojacky a tak zival, ze by bol niekoho prehltol 😀
ako pisem, tak dotankovavam hladinu kofeinu, hned mi je lepsie 😀
ale je tak hnusne sivo, ja uz chcem slnieckooooooooooooooooo

civavava
21. jan 2010

jeej Karvay je super bola som na nom uz viackrat, v BA a aj tu v Luxe v novembri.....moc sikovny chalan ..a Lipa je tiez bezkonkurencny...tak super, tesim sa ze sa aj malemu pacilo 😉

ja pustam Renemo opery a vaznu hudbu a myslim, ze sa mu to aj paci, lebo ked to vypnem alebo stisim, zacne kopkat a pocas pocuvanai je kludnucky 😵

henikav1
21. jan 2010

zlatusik René, nikdy nezabudnem na ten pocit, ked mi Mike vystrkoval nozicky a smiali sme sa s mamou, ze rychlo priloz topanku, zmeriame ci mu bude dobra 😀 No a teraz je uz skoro taky vysoky ako ja a len vcera to bolo este moje babatko.

noe
21. jan 2010

Henik, tat ste mali krasny kulturny zazitok 🙂

Civavka no konecne si sa ukazala 😉 tehotenska cukrovka porodom odide, tak to mas uz len za par dni, to zvladnete 😉 😉 ved pre babatko asi vsetko 😉 Ale sucitim, ja som tiez zavisla od cokolady 😒

Heny - ake stretko organizujete, rada sa pridam 😉 ak to bude niekde tu v Bruseli .

Inak krasny den 😉

Babulky poradte mi, potrebujeme surne s manzelom tenke bundy proti vetru a dazdu. Kde je nejaky dobry sportovy???

henikav1
21. jan 2010

noe, viem ze je velmi dobry sportovy obcho na chausse de louvain, neviem zas ako vzdy presnu adresu, ale je to smerom na place Meiser ked ides z Woluwe po pravej strane, maju obrovske vyklady a je to presne oproti " le roi du matelas"

noe
21. jan 2010

Dakujem moc, podla mapy asi viem kde to priblizne je, tak to najdeme 😉

henikav1
21. jan 2010

noe, este ak mate cas, je to fantasticky obchod, alebo skor obrovsky sportovy obchodny dom a maju fakt dobry vyber je DECATHLON, ale je to v Anderlechte vedla CORY - Anderlecht, vidiet to z ringu

henikav1
21. jan 2010

🙂

noe
22. jan 2010

😨 co to ? dnes tu nikto nebol ??? 😨

noe
23. jan 2010

😨 😨 😨 ani dnes nikto 😨 😨 😨

My sme dnes boli na nakupoch v Decathlone, sice ludi, ako keby davali zadarmo, ale oplatilo sa 😵
Vdaka Heni za typ, zohnali sme bundy, tak sa tesime 🙂

henikav1
24. jan 2010

baby, peknu nedelu
sorry, ja mam od piatku skusky, tak nejako nic nestiham
noe, som rada, ze ste nasli bundy, decathlon je fajn obchod, len keby bol trosku blizsie 😖

noe
24. jan 2010

Krasnu nedelu 😉

Heni nieje to daleko, 10 minut po ringu 🙂 dnes sa ten hokej posunul na 20.20, pridete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre