Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
24. jan 2010

dakujem za pozvanie noe, ale nepridem, prave som maleho odpratala do kina aby som sa mohla ucit, nejako nestiham, ak by bola nejaka akcia po skuskach, tak urcite, ale dovtedy sa uz budem len biflovat

noe
24. jan 2010

... tak nech ti to rychlo odsypa 😉 urcite bude aj nabuduce 😉

noe
26. jan 2010

Haloooooooo halo, nejak to tu zaspalo??? kde ste vsetky ? 🙂

noe
28. jan 2010

Haloooooooo zeny, co je s vami??? to je ako sen, kde ste vsetky? Tento tyzden mam celkom aj ukecanu naladu, co je u mna zriedkave a nikde nikto 😒 😒 😒
V sobotu mame odietat na dovolenku na Madeiru, ale nova predpoved je na cely tyzden samy dazd, prsanie, dazd 😠 tak Heni nemas co zavidiet, sice poletime, ale neviem ci neuvidime len hotel a letisko 😀

Tak sa majte vsetky krasne, nech uz vas zamestnava cokolvek, manzelik, deticky, pes, praca, skola.... 🙂

henikav1
28. jan 2010

no veru, pekne to tu zaspalo, ako mam trosku viac ucenia, uz sem nikto nepise, esteze mame noe 😉 inac by som uz ani temicku nenasla
ja odchadzam vecer do skoly, takze si prajem stastnu cestu a potom na sobotu prajem statsnu cestu Vam noe, snad sa pocasie umudri a ukaze aspon trosku slniecko 😵 😵 😵 😵

julie6
28. jan 2010

Ahojte
nam nesiel dva tyzdne internet,,,,zurila som jak....prv Base prislo,,,potom ze to nie je ich problem,,,potom Belgacom,,,pokial sa dohodol na termine,,,,,a to sa nam stalo uz asi piaty krat,,,stale vypadava linka,,,nieco im skratuje v bedni,,,,a niekedy uz aj mne v tej mojej,,,ked nemam dva tyzdne moznost ani si precitat sme,,,,ani zavolat cez Skype a vykecat sa,,,,ani nic,,,,ideme v sobotu domov na 2 tyzdne,,,,malemu uz kiahne zisli,,,,prv budeme v BA den,,,zaspominame na studentske casy,,,a potom hajde k babkam,,,,,mama ma 60tku,,,konecne nejaka oslava,,,,4 roky co sme boli v Japan sme zmeskali asi 6 svadieb,,,a plno 50tky....mamina velka rodina byva v jednej dedine pri PO.A snad aj sniezik vydrzi,,,tak sa maly konecne vysanti,,,teraz nemohol ani na krok,,,,a bolo to Vam veru narocne,,,udrzat ho dnu,,,,2 tyzdne,,,uz poznam vsetky riekanky naspamat a ani kus papiera nie je kde sa da kreslit,,,,v krize uz len rozpravky,,,,lebo mame dosla fantazia...a chut....no ale ked sa vratim,,,,,tak uz by sme mohli niekam zajst na kavu....???
v nedelu 14 budeme asi v Bruseli rano,,,,co tak dat si neskorsie ranajky???tak o 10.30 v nejakej Boulangerie s fajnou kavickou???nepoznate niekde tam blizko pri Shuman,,,prideme v sobotu 13ho do BE tak sa ozvem,,, vlastne snad aj dovtedy z domu,pozriem co nove???

henikav1
28. jan 2010

Julka, zial ja budem presne ten tyzden zase v Prahe od 12-14/2, aspon to tak vyzera, ak nedostaneme tento vikend ine pokyny, takze nebudem moct, mam este nejake skusky, ktore nemozme robit skor ako 2 tyzdne po ukonceni semestra. Ale ked som tu, hocikedy cez vikend budem rada ked pridete

julie6
17. feb 2010

Heny, tak sa mi ozvi po skuskach, buduci vikend uz mam program,ale prvy marcovy by sme prisli aj niekde vonku kebyze je pekne,,,,este je vela miest v Bruseli ktore nepoznam,,,napr.nejaky park v blizkosti Vas,,,Janka udrzat dlhsie dnu da zabrat,,,my chodime vonku aj 2x do dna,,,nakupila som pancusky na SK a pokial pojde v maji do skolky musim to vyuzit,,,myslim pobyt na cerstvom vzduchu,,,,a Vy dievcata ste vsetky tiez v EU komisii,,,pripadne Vasi manzelia?,ci partneri,,,,je tu niekto ako my,,,,mimo vsetych EU institucii????

julie6
18. feb 2010

lebo nase a VAse moznosti sa riadne lisia,,,,uz len s problemom vybrat dobru skolku,,,je pravda ze tie EU su ovela lepsie ako bezne skolky pre belgicanov ,,,pretoze nam pripadne stahovanie sa niedke blizsie k Bruselu stazuje prave skolka,,,,tu je uz zapisany a hoc sme aj nasli nejake dobre byvanie pri Bruseli,,,tak stale niekde v okoli bola kazda francuzska skolka uz plna,,,aj v okoli manzelovej prace,,,proste neskoro jej takto zahlasit asi polroka pred nastupom,,,,a do hocijakej skolky ho urcite nechcem dat,,,,presla som tu asi 5 a zo 4roch som bola uplne pach.... 😒

julie6
18. feb 2010

paf

noe
22. feb 2010

Ahojte, som sem nakukla,ze to tu bude plne zivota a zas mrtvo 😖 😖 😖

Ale dnesne minnistretko bolo velmi fajn 😉

henikav1
22. feb 2010

ja som tuu 😉 a tesim sa ako to nase stretko vyslo

henikav1
23. feb 2010

dobre ranko baby, ako ste dosli domkou? to je zas pocasie, typicky belgicke 😀 😀 😀
noe, maly je tak stredne ani dobre ani zle, takze poobede mozes prist, hadam bude lepsie, v najhorsom pripade toho vela nespravime, este ti napisem okolo jednej

noe
23. feb 2010

komu dobre komu zle rano 🙂 celu noc som mala navaly horka a zimnice, vcera som ten Clomid zariekla 😠
Super, ze vyste trosku lepsie. Tak mi napis, ze ako a pribehla by som 🙂

henikav1
23. feb 2010

noe, clomid je svina, ja som z neho byvala nenormalne chora
dobru chut k obedu, napisem o taku hodinku ze ako, skusim ho teraz nachovat, ale nejako sa mi nepaci, ale aspon nema vysoku horucku

noe
23. feb 2010

Aj vam dobru chut, hlavne malemu 😉

henikav1
23. feb 2010

maly spapal asi 4 lyzice polievocky a asi 5 lyzic mixovanych jahod a potom sme zalahli a spali doteraz, mne je trosku lepsie ako cez obed, ale neviem neviem co na mna lezie a maly tiez vzdycha trosku menej, uz ani neodvrava ked ho tlacim liekmi. Zlaty bol, lebo ked som si lahla ze mi je zle, okamzite som zaspala a on mi doniesol svojho plysoveho zajacika, aby ma strazil 😵

noe
23. feb 2010

Jej to je mile, mal starost o maminu 🙂
Aj 4 lyzice je lepsie ako nic. A aj spanok lieci, tak snad bude uz lepsie 😉 Rychlo sa liecte chorobky 😲 😲 😲

henikav1
23. feb 2010

tesim sa, maly je uz lepsie, uz sa aj hral a zjedol celu cokoladovu penu. ja viem, nie je to jedlo, ale lepsie ako nic
noe, ak nebudem chora, od zajtra idem do prace, ale mohli by sme zdobit cez vikend ak nemas nic ine. Mrzi ma ze som to na poslednu chvilu zrusila, ale bolo mi strasne zle, ale vyzera to ze som sa z toho poobede vyspala

noe
23. feb 2010

Henik moja.... nic si nevycitaj. Za chorobu nemozes, a tym ze maly je chory som to aj tak brala. O nic neslo 😅
Dobre, pribehnem cez vikend. Snad to hodinku, dve manzelik bezomna vydrzi 😀 😀 😀 Je ti lepsie v sobotu, alebo v nedelu? Mne trosicku viac vyhovuje sobota, ale prisposobim sa 🙂

Joj, dnes som asi pol dna studovala ako sa robi marcipan a ako sa to potahuje, ako sa vyrabaju kvietky..... 😵 😵 😵 zacina sa mi to velmi pacit, uvidime ako to bude v praxi.

Pokracujte v uspesnom lieceni 😉

henikav1
24. feb 2010

dobre ranko, tak ja uz idem do prace, ozvem sa odtial

noe
24. feb 2010

Ahoj, tak uz je lepsie???

henikav1
24. feb 2010

maly dobre spinkal a rano ked mi zazvonil budik, tak sa ma opytal ci si dam kavu a bezal mi ju spravit do kuchyne, zlatusik, tak ho strasne lubim, on vie ze sa onho staram, tak aj on sa chce nejako zavdacit. Ja makam, sice som unavena, ale uz sa nejako pozbierame. Bezim teraz na obed domov, dufam ze maly aspon nieco spapa

noe
24. feb 2010

moje zlate, to je uzasne, tak takeho synceka by som hned brala 🙂 🙂 🙂

Dobry chut k obediku 😉 my za chvilu idme do Brugge, doktorka nam prelozila zajtrajsok na dnes, tak som zvedava na vysledky, snad tam nieco uvidi 😵 🤐

famfrla
autor
24. feb 2010

Ahojte chorobky prajeme skore vyzdravenie a posielame pusinku 😉

henikav1
24. feb 2010

noe, drzim palce, aby boli dobre vysledky
famfrli, dakujeme, uz zdravieme, uz je nam obom lepsie, hlavne sa tesim ze malemu, uz sa aj pekne hra

henikav1
25. feb 2010

no jasne zase nikto 😀 😀 😀

noe
25. feb 2010

Ahojky Heniiiiiiiik 😀 😀 😀

Vysledky celkom dobre, dve rytierky rastu, tak za 2 dni zaciname boj 🤐 🤐 🤐

Vcera sme si este v Brugg skocili na kavu a bol tam neuveritelne teply casnik. Ktory ked zistil, ze sme len zo Slovenska, tak nas normalne zacal ignorovat. Zatial co tam boli ini anglicania a tym sa isiel vopchat do zadku. Oni si ho fotili ako sa im predvadzal.... Nic proti homo, ale kava mi vobec v takom prostredi nechutila 😖 😖 😖

Ako sa mate vy?

henikav1
25. feb 2010

noe, tak blahozelam a drzim vsetky palce, este aj na nohach

a takychto blbych teplosov ignorujte. Dufam ze ste mu nedali ani halier tringelt. Poniektory ludia tu maju strasne skresleny nazor na vychodne krajiny, myslia si, ze zijeme ako v 15stom storoci, chvalabohu, len ti primitivnejsi. Inteligentny ludia uz aspon trosku maju prehlad o tom co a ako, kde sa ako zije...

Maly je uz konecne lepsie, dnes rano som mala zase narok na kavicku od neho, zlato moje, no a uz konecne papal polievocku s maskom, mtkvicku aj cestoviny, nie sice vela, ale uz zacina papat, sme na dobrej ceste k uzdraveniu

noe
25. feb 2010

No som rada, ze na Clomid reagujem celkom pozitivne 😉 len, aby to na nieco bolo, kedze manzelik tiez nieje uplne v poriadku, nieje velka sanca na uspech, tak ale nadej zomiera posledna 🙂

Nejak sa nam ti homo rozmnozuju a hlavne mi vadi, ze sa musia vsetkym ukazat 😖 😖 😖 Staci zapnut olympiadu - krasokorculovanie a tam ich je 😕 😕 😕 uz som sa len smiala, ktory ma lepsie vytrhane obocie a make-up 😀 😀 😀 😀

To su uplne super spravy 😉 Mike je velky bojovnik, len tak ho choroba nezdola. Za chvilu uz bude fit, ked mu zacina chutit 😉
Drzim palceky, nech je to co najskor 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre