Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
28. feb 2010

skoda ze ste vsetky tak daleko, uz aby bolo leto, dlho svetlo a prijemny cas, potom by uz snad aj nejake stretko mohlo vyjst

famfrla
autor
28. feb 2010

krasna heni ked budem mat najblizsie krstiny obratim sa na teba 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

henikav1
28. feb 2010

dakujeme, ale budes sa musiet poponahlat, lebo sme ju robili s noe, tak skor ako odide na sk 😉

noe
28. feb 2010

Heniiiiiiiii - ved ma uz toko nechval, famfrla, cela moja pomoc bola par krat prevalkat marcipan, spravit jednu ruzu a nalepit par bielych kvietkov 🙂
Takze kludne sa obrat na Henku, ona to zvladne lavou zadnou 🙂 🙂 🙂

famfrla
autor
1. mar 2010

🙂 noe ale prave vyvalat ten marcipan je tazke 🙂 😀 😅

heny007
2. mar 2010

henika bola som na tej tvojej stranke...nadrerne torty a kolace..aj ta zemiak.ruza.....uplne som z toho mimo. Naozaj..pekna praca, aspon viem kde si objednam ked budem potrebovat.

noe
2. mar 2010

Aj ja musim pochvalit, co torta to krajsia 😉 Heni co som bola u teba a ten znamy volal na manzelov telefon, tak za par hodin uz utekali do porodnice a maly sa v nedelu narodil 🙂

henikav1
2. mar 2010

noe, moj maly je tiez nedelny. Asi z toho ma tu lenivost 😀 😀 😀
No a co tak velmi vyzvanal, ked este ani nerodili 😀 😀 😀 a ako sa vola drobcek?

famfrla
autor
3. mar 2010

ddobre ranko

☹ a my sme chorobky

henikav1
3. mar 2010

dobre ranko baby
famfrla, to ma mrzi, tak sa rychlo vyliecte ☹
ja mam za chvilku anglictinu a nechce sa miiiiiii

noe
3. mar 2010

Zvonil lebo sa hral v Leuvene hokej, ze ci neprideme. Ze tam bolo zas viac Slovakov, tak ale ja som mala prijemnejsie zalezitosti ako hokej 😀 😀 😀
Maly je po tatovi Dusan 🙂

Famfrla - drzim palcaky, aby ste boli coskoro fit.
Zda sa, ze jar prichadza 🙂 🙂 🙂

henikav1
3. mar 2010

hej, prichadza jar, len je taka zubata, ze musim kazde rano skrabat okna na aute, aby som mohla do prace 😀 😀 😀
no nic uz meskam na anglinu 😖 mna tam dnes asi budu tahat traktorom 😀 😀 😀

julie6
3. mar 2010

Ahojte,,,Heny,,,mozes si otvorit cukraren fakt,,,veru je jar zatial zubata,,,vcera som tak prechladla ze ma po 1x v zivote boli ucho,,,a v tom Leuvene sa hraje aky hokej???pozemny ci normalka na lade????manzel by sa niekedy pridal keby sa dalo,,,vlastne ak je pozemny,,,lebo nevie korculovat,,,ja by som sla aj na korcule niekde len nemam tu korcule,,,nepoznate nejake miesto kde poziciavaju aj korcule????

noe
3. mar 2010

Juli - je to zimny stadion, takze na korcule, ale nieje problem ak nemas. Ani belgicania nemaju, pri vstupe je velka pozicovna a takmer vsetci si tam poziciavaju. Staci si vybrat podla cisla 😉 Byva aj korculovanie pre verejnost
http://www.ijsbaanleuven.be/ijsbaanleuven/
🙂
A nad ladom je kaviaren, tak pekne v teplucku spoza skla sa mozu chlapi na teba divat 😀

henikav1
3. mar 2010

konecne som doma
julie, aj v brusseli na tombergu je zimny stadion na korculovanie a tiez vraj poziciavaju, ale ja som tam este nebola, ak chces vyzistim
inac anglinu som prezila s velkou migrenou, neopusta ma uz asi 3ti den

julie6
4. mar 2010

Heny,,dik,,,,snad najdeme na nete o tom korculovani,,ak nie,,,tak potom Ta poprosim,,,lebo by sme sa sli pozriet,,,inak chystame sa do Leuvenu,,,,1,5 co sme tu sme na to nejak nenasli cas,,,a tuto jar urcite pojdeme,,,aj na viackrat,,,,aspon z tych turistickych sprievodcov vidim,,,ze je tam toho dost....a inak aj moj manzel je migrenik,,,,a okdedy dodrziava dietu,,,tak sa mu riadne polepsilo,,neveril,,,ale zabralo,,,ale asi najviac spanok,,,

henikav1
5. mar 2010

dobre ranko, konecne piatok 😵 😵 😵

famfrla
autor
6. mar 2010

Dobre ranko konecne sobota 🙂 🙂 🙂

u nas kopec snehu 😝 zajtra mame karneval a ja mam chut na makovu strudlu 🙂

henikav1
6. mar 2010

dobre ranko, veru mas pravdu, sobota rano je este lepsia ako piatok 😉
famfrli, takze ides piect? Ja som vcera vecer prichystala mysky a syr z marcipanu na tu tortu co si ju objednali o tyzden, lebo to musi vytvrdnut a som celkom spokojna 😵

famfrla
autor
6. mar 2010

🙂 nejdem pre mna sa to nevyplati :( ale keby prisla nejaka slovenska navsteva tak to by som upiekla 🙂 a to uz mas objednavky?

len aby na teba neprisla financna policia 😀 😀 😀 😀 😀 😀

henikav1
6. mar 2010

moze kludne prist 😀 😀 😀 peciem pre kolegynu, nemienim sa stat cukrarkou 😀 😀 😀
inac zvyknem piect aj pre nas doma len tak pre radost

noe
6. mar 2010

ahojte bruselacky 🙂 🙂 🙂 zdravim zo Slovenska 😉

henikav1
6. mar 2010

noe, vies ako ti zavidim? 😀 😀 😀
uzi si to tam 😉 😉 😉

famfrla
autor
7. mar 2010

dobre ranko🙂 tak my mame dnes karneval v meste 🙂 neznaaaaaaaaasammmmmmmmmmmmmmmm konfety este pol roka po karnevale su vsade 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

henikav1
7. mar 2010

dobre ranko
my teda konfety nemame a ani mi nechybaju 😀 😀
pojdete pozriet sprievod? Detom sa to paci

famfrla
autor
7. mar 2010

ano heni pojdeme len u nas zacina karneval pred nasim domom 🙂 minuly rok dedko iniciativne otvoril balkonove dvere a strelili nam konfetovu bombu do obyvacky 😝 😅

henikav1
7. mar 2010

hihihi, tak dobre trafili
tak si zbierala konfety az do leta
Ja som malemu prave preto zatrhla konfety na narodky, to je ako ihlicie z vianocneho stromceka, vysavas kolko chces a zrazu za ti v auguste nejaky pichliac objavi a ty rozmyslas ze odkial 😀 😀 😀

famfrla
autor
8. mar 2010

no to mas uplnu pravdu heni 🙂 🙂 🙂 mala ich mala este aj v gatkach 🙂 u nas bola vcera hroznannna zima skoro som zamrzla 🙂 a to som zo severu 🙂

henikav1
8. mar 2010

ja som premrzla prave teraz, vratila som sa pesi z anglictiny, 15 minut vonku a hodinu sa z toho zahrievam 😀 😀 😀 som uplne KO, ale dns som aspon chapala 😀 😀 😀

famfrla
autor
8. mar 2010

heni 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre