• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Beneluxu?

18. novembra 2016 
autor
dobry den :slight_smile:
11. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dovidenia :slight_smile: :sweat_smile:
11. mar 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
famfrla, dnes mam taky zhon, ze si to ani predstavit nevies
balim kufre malemu aj sebe a prasim do prahy, tak ak by som nemala net, ozvem sa az po vikende, ale ak net nabehne napisem
zatial tu posluchajte, nie ze budem pocut v spravach, ze slovenky v arlone vyvadzali :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevykaj mi heni :slight_smile:

sama vyvadzat nemozem :slight_smile: tak pekny vyletik prajeme :slight_smile: :grinning:
11. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nefandi si, nevykam ti, ale aj mala je napoly slovenka, takze by ste mohli vyvadzat spolu :wink:
11. mar 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,my ideme z nádchy do nádchy,,,maly je uz v pohode ale ja uz tyzden ledva dycham,,Sinutab a .....Olynth,,,a akokolvek idem vonku hned je horsie,,,no jednoducho si nevyberiem,,,,,ved viete ako to je udrzat drobca dnu,,,prv bol on chory, teraz obaja rodicia,,,my sme inak taketo nadchove peripetie nikdy nemali,,,zeby to bolo fakt tym podnebim,,,oteplilo sa a davaj,,,,uf,,,,no ale v sobotu ideme s malym na mesiac domov,,,pred jeho nastupom do skolky,,,musim sa aj ja dat trochu zdravotne dokopy aby sme to tu zas potiahli,,,,my to mame takto na epaty,,,,kebyze nemam cas,,,ci moznost byt na nete/ten furt okupuje doma segra/,,,tak zatial pa,,, koncom aprila
14. mar 2010 o 04:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juli tak to nam je luto :( rychlo vyzdravte

heni uz si dommmma??
15. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, uz som domka od vcera, len som robila tu tortu a potom odpadla do postele :wink:
16. mar 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julka, tak sa len doliecte poriadne a uzite si to tam doma. Idete cela rodinka, ci manzel zostava pracovat??
Ja uz zas zarezavam v praci, este mi potrva, kym sa dostanem do normalu, taka som utahana, doma v kuchyni spadla aspon atomova bomba, kedze som vcera vecer skoncila s tortou a nechala som vsetko tak. Ja viem, hanbim sa, som neporiadna, ale co uz, ved sa ja dnes poobede dobehnem, prenajmem nejaky buldozer co to odprace a bude zas poriadok :grinning: :grinning: :grinning:
Inac mam vysledky zo skusky, matiku som spravilaaaaaaaaaaaa, huraaaaaaaaaaaa
normalne som vcera asi polhodinu revala od radosti :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heni gratulko :slight_smile: :slight_smile: si sikulka :wink:
16. mar 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
takze ked pridete grilovat, uz sa pritom nemusime tu matiku drvit :grinning: :grinning: :grinning: a snad uz aj pocasie bude krajsie, ked tak pozeram von na slniecko, vobec sa mi teda nechce v kancelarii sediet
16. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze slniecko kde je? :slight_smile: ale zajtra ma byt teplo 15 stupnov:slight_smile:
16. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tu veru obcas slniecko mam, sice nie cely den, obcas sa skryje za oblacik, ale to ja mam u anjelikov protekciu, pustaju mi to slniecko sem specialne pre mna :grinning:
16. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:( ale heni
16. mar 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
famfrla nesmut, ide jar, odrazu bude slniecko vsade :dizzy_face:
niektory vikend ked bude pekne by sme mohli zorganizovat nejake stretko, nie?
16. mar 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved no ved :slight_smile: ale hmm s kym?:slight_smile: :slight_smile: :grinning:
16. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad pride aj Julka, mozno sa nam vrati aj Noe, a mozno niekto novy sa pripoji :dizzy_face:
16. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: no bolo by to mile :slight_smile: :slight_smile: a syncek sa ma ako?
16. mar 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz prave hra futbal, za chvilu pride domov vyhladnuty a zje mi hlavu, ak mu okamzite nenaservirujem veceru :grinning: :grinning: :grinning:
takze ja uz pre istotu trielim do kuchyne
16. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: veru tak :slight_smile: a co si dobre varila? my sme mali cestovinky julia sa tak nabastila ze ma brusko ako stary chlap :slight_smile: a este si aj poriadne grgla :slight_smile: to je dobre vychovane dieta :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :confused:
16. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny dnik
my sme mali zapecene bagety s bylinkovym maslom a syrom. V utorky velmi nevyvaram, vzdy len rychlovka, lebo po skole ma este maly futbal, takze ja zatial chodim nakupit a ked som doma, som rada, ze si mozem trosku oddychnut. No a este som soupratovavala z pondelka :grinning:
17. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ste toho popisali.
Henik BLAHOZELAAAAAAAAAAAAAAAAM bude z teba matikar :slight_smile:

Ja tu pekne doma v snehu pobudnem este nejake 2 tyzdne a ked bude mat manzelik cas, tak pre mna pribehne autom, to uz je na nom kedy presne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mozno ako velmi mu chybam, tak sa bude ponahlat :grinning: :grinning: :grinning:
snad ten vas gril stihnem :slight_smile: :wink: :slight_smile:
17. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej noe, si to tam len uzivaj kludne, som rada ze si sa ozvala a neboj, je velmi pravdepodobne ze na teba pockame s grilom :wink:
a matikar zo mna nebude nikdyyyyyyyyyyyyyyyy
17. mar 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo halo bambulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: skusam noveho kona, vsade cita, ze nefungiruje :grinning: tak ho idem potrapit :grinning:

Inak, konecne teply den a sneh je verim, uz pre tento rok fuc :dizzy_face:
20. mar 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... fungiruje, tak mozte aj ostatne veselo pisat :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hura, ako ste sa rozpisali :wink:
nenavidim tohto noveho konaaaaa, aj album mi zmizol a este aj anglictinu mam za hodinku, som to ja ale nestastny clovek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale zas mame slniecko, takze cez hodinu budem vyrusovat a cumiet von oknom a je to vyriesene
Noe uz sa vrat, chybas nam tu
famfrla kde si??? Julka??
a ostatne baby? ved len v etterbeeku je vyse 200 slovakov
22. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj heni :slight_smile: ja odmietam prispievat do tohto noveho kona je my nesymapticky a neprehladny :sweat_smile: :confused:
22. mar 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
famfrla neblaaaaaaaaaaazni, clovek si vraj zvykne aj na sibenicu, ale to fakt nemam chut skusit v praxi :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok