Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
23. mar 2010

zase som tu sama ☹

famfrla
autor
23. mar 2010

ale nie si heni

henikav1
23. mar 2010

no huraaa
prave som sa z nudy prihlasila za poziarnicku, takze sa pojdem ucit do kasarni hasit ohen 😀 😀 😀

noe
23. mar 2010

Coooooooooooooo ???? 🤐 🤐 🤐 si robis srandu 😀 kedy sa ty stihas nudit?

henikav1
24. mar 2010

ved prave, keby som raz zazila nudu, mozno by sa mi to zapacilo a zlenivela by som 😀 😀 😀 a Mirko ma sprdol, ze co stale vymyslam, ci sa chcem priotravit splodinami, lebo tento kurz je taky fajn, v ozajstnych plamenoch a s ozajstnym poziarnickym materialom
a ty sa uz vrat noe, idem piect a nemam pomocnicku 😖 este si tam na slovensku zvyknes a nebudes sa chciet vratit
😀 😀 😀

henikav1
24. mar 2010

famfrla, kde si??? uz pracujes?

noe
24. mar 2010

no dobre ti Mirko radi, radsej pecenie ako poziare 😀
no mne sa tu zapacilo 😵 😵 😵 ale snad o tyzden uz budem tam. Cez vikend by mal prist po mna milacik. 😉

henikav1
24. mar 2010

noe, ved ja ich nebudem zakladat, ja len ak nastanu, aby som bola informovana o vsetkych unikovych vychodoch, aby som mohla zdrhnut prvaaa 😀 😀 😀
ozvi sa ked dojdes, uz sa tesim

henikav1
25. mar 2010

tak ja si prajem dobre ranko a pekny dnik, ale aj vam ak sem nahodou zabludite 😵 😵 😵

noe
25. mar 2010

No to by som prosila, aby si este nejake zakladala 😀 😀 😀 Ja som si dnes bola pre hotove PD, uz len zaniest na danove a hotovo 😵

U nas je konecne jar 😵 😵 😵 slniecko sa skeri na vsetky strany 😵

henikav1
25. mar 2010

a kam sa podela moje odpoved?????????????????????????????????
sprosty kon

noe
25. mar 2010

😀 😀 😀 bermudsky trojuholnik 😀 😀 😀

ale menej je niekedy viac, ten stary bol jednoduchsi mal menej moznosti ale bol LEPSI !!!!! a ked sa konecne zorientujeme, tak zas spravia zmenu 😀 😀 😀

henikav1
25. mar 2010

takze som ti pisala ze aj tu je krasna jar, ale uz to nie je uplne aktualne, zatiahlo sa a poprsalo, ale stale je prijemne

teraz idem piect kolaciky pre deti do skoly, tak drz palce, nech sa mi podaria

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

henikav1
28. mar 2010

peknu nedelu, keby nahodou niekto kuk

henikav1
29. mar 2010

no a teraz pondelok
Noe uz sa konecne vrat, kazdy tu na mna kasle 😖

noe
2. apr 2010

Ahooooooooooooooooooooooj.... cely den sa snazim napisat a az teraz nieco manzel postukal a dufam, ze to odosle 😨

noe
2. apr 2010

Supeeeeeeeeeer, tak mozem pisat, uz odosiela 😵 😵 😵
Prisli sme v noci o druhej. Chceli sme cestovat skor, a v stredu rano sme boli uz aj zbaleni, vsetko v aute, len dom zamknut, a manzelik nieco zanasal este do pivnice a vtedy zistil, ze je cela vytopena, a my sme tam mali asi 30 krabic zo stahovania z UK 😠 😠 😠 tak sme do vecera vybalovali a susili veci, knihy..... tak sme cestovali az vcera 🙂
Co je tu nove????

henikav1
3. apr 2010

jej noe, vitaj, ja som ta ani necakala pred sviatkami, myslela som si, ze uz rovno zostavate na sviatky doma, ale tesim sa, lebo tu sa na mna vsetci vykaslali 😀

henikav1
3. apr 2010

oaj baby, je mozne, ze tento nas pekny byt bude onedlho do podnajmu, ak by mal niekto zaujem dajte vediet

henikav1
3. apr 2010

orientacne, mame 3spalne, salon, kuchynu, kupelnu, 2xWC, pracovnu a dlhociznu terasu nad tenisovym kurtom na ktorom hravame len dvaja a byt by bol mozno volny do 4och mesiacov ak sa nam vydari to co mame vo vyhlade, takze drzte palce 😉

henikav1
3. apr 2010

nie pracovnu, ale prácovnu na pranie bielizne
takto to potom vypada, ked na tejto klavesnici nemame c s makcenom

noe
3. apr 2010

Ahoj, ja som nechcela ostavat na sviatky, ja oblievanie nepraktizujem v nasej rodine sme tu tradiciu zatrhli vei skoro, no svokor to minuly rok cele odignoroval, tak som si povedala, ze tento rok mu nedam prilezitost. Takze som pred tym usla 😀 😀 😀

Ako to, ze bude vas byt na prenajom, kam sa chystate????

henikav1
3. apr 2010

noe, mame nieco vo vyhlade, trosku vacsie, ale zial je nas tam viac co mame zaujem, tak sa velmi bojim, aby nas niekto nepredbehol, jedna sa o to kto bude rychlejsi a kto ma rychlejsieho bankara 😀 😀 😀 ale nesli by sme daleko, len do woluwe saint pierre

noe
3. apr 2010

Ahaaaaaaa.... tak to ale idete kupovat?

noe
3. apr 2010

A som nepochopila, tento byt kde ste teraz je vas, ci sa len bude zas prenajimat od povodneho majitela?

henikav1
3. apr 2010

ano, chceli by sme to kupit, len uz mali dve ponuky kupcov, tak sa bojim no a teraz do toho sviatky, bojim sa aby sa nas bankar rychlo rozhybal, bola som s nim vcera, slubil, ze do konca tyzdna mame zavaznu odpoved.
Tento byt nie je nas, prepustime ho na prenajom povodnemu majitelovi, len radsej ponuknem znamym, ved vies, ze je fajn a na tu rozlohu aj strasne lacny
No a potom od januara budeme mat aj my jeden do prenajmu, ale trosku drahsi

noe
3. apr 2010

Tak drzim palce, ako to ty stihas, pred mesiacom si nic take nehovorila a zrazu sa stahujete 😉

My sme uvazovali o stahovani, len tu v okoli sme nic nenasli, vsetko je to dalej a to manzel koli praci uz nechce, tak normalne zvazujeme, ze to tu v tomto malom kamrliku nejako prezijeme. Vcera som si bola pozerat nejaky nabytok, ako to tu usporiadat, tak asi to poriesime len tak.

Ten vas byt by bola zajimava alternativa, len to uz je neskoro, bud sa prestahujeme teraz, alebo potom uz na par mesiacov nie. Zatial ma Bubko kontrakt do konca roka, no uz si nedovoli povedat, ze je to konecne. No ak by nahodou bolo tak sa nam stahovat v lete neoplati.

A Mirko pride za vami, ked idete do vacsieho, ci mamina? Lebo mi spomynala, ze idete predat dom a ona pride za vami 🙂

henikav1
3. apr 2010

dom nejdeme predat, nechame si ho no a nevravela som ti o stahovani, lebo este ani teraz nie je nic iste, staci ze mi v utorok zahlasia ze nas niekto predbehol a nic sa nekona, ale ak by sa vydarilo, tak sa v lete stahujeme no a tento byt mi asi bude aj luto len tak pustit, ale co uz, ideme do vacsieho a hlavne nasho, teda ak to vyjde. Tak preto zistujem ci by bol zaujem, predsa len takychto priestrannych bytov za takuto cenu asi vela nie je v tychto stvrtiach
No a Mirko pride od septembra a mama bude chodit na zimu sem a v lete si chce uzivat domcek na slovensku

noe
3. apr 2010

Tak to je skvela sprava, ako sa ti podarilo presvedcit Mirka?

Vzdy sa tazko odchadza, mne je stale luto za bytom v Leuvene aj domcekom v UK, no ale co uz, ked clovek musi.
Skoda, ze je tam tych par mesiacov, hned by som brala ten vas bytik 😵 😵 😵

Inak ako sviatkujete? si tu, ci idete na Slovensko?

henikav1
3. apr 2010

tu sme noe, nesviatkujeme, dnes idem po nejakych nakupoch, lebo o nejake 4 tyzdne ide maly na tyzden k moru, tak mam vyhliadnuty jarny teply nepremokavy a neprefukatelny kabatik a nejake paradne botasky a svetrik.... vsetko je uz vypozerane, teraz ale idem s malym, nech to poskusa a mam to z krku no a potom budem upratovat doma a ucit sa, takze ak skocis na kavicku a pokecat, potesim sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre