Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

noe
3. apr 2010

Az teraz citam, skoncila baterka na laptope a nemohla som najst snuru, a u nas to vyzera este hrozne, vies manzel mesiac sam, tak uz druhy den upratujem 😀 😀 😀 a este ma par dni caka. Urcite, ked sa trochu zabehneme, tak pridem 😉

henikav1
4. apr 2010

Noe neboj, poznam, u nas sa cely zivot potkyname na autickach a kartach pokemonov, a ja sa kazdy den vyhrazam, ako chytim lopatu a vsetko vyhodim, takze si zvykaj, ked raz budete mat dieta, budes mat dojem, ze len za nim chodis, zbieras a nerobis nic ine 😀 😀 😀 Manzel je v porovnani s tym anjelikom, ved za mesiac sa toho nazbiera, aj ked davas pozor 😉

noe
4. apr 2010

No to ma nestras, ja som strasne nervozna, ked je neporiadok 🤐 🤐 🤐

No neviem neviem, manzel je iny bordelar, teda ma rad poriadok, ale ked ho spravi niekto iny. Den pred odchodom umyval riad, co za cely mesiac nespinil 😀 a ked sme prisli, tak tam bola este kopa na hodinu 😀 😀 😀
Ale videla som, ze sa snazil 🙂 🙂 🙂

Raz takto zabudol nedojedene lazane na linke, a ked sa o tyzden vratil, tak sme mali celu kuchynu cervov 😖 😖 😖 to bol iny humus 😖 😖 😖 😖

Dnes mame spaci den, teda hlavne manzelik, prave mal druhy chod, a to sme vstavali o 11tej. Asi sa vracia do detskych cias, ze 2 hod a spanok 😀 😀 😀 normalne 'rano' nad tym lamentoval, ze ake je to nespravodlive pre dospelych, nemozu si pospat kedy chcu 😀 😀 😀

famfrla
autor
5. apr 2010

Ahoj Dievcata heni chvilu absentujem a ake novinky 🙂 🙂 no my sa tiez mozno prestahujeme 🙂 teda dufam ak nam vsetko vyjde podla planov 🙂

henikav1
5. apr 2010

😉 famfrli a dufam ze niekam blizsie k nam??

famfrla
autor
5. apr 2010

no heni kiez by sa zadarilo 🙂

famfrla
autor
5. apr 2010

nemam rada tohto kona

famfrla
autor
5. apr 2010

😅

famfrla
autor
5. apr 2010

🙄

famfrla
autor
5. apr 2010

😵

henikav1
5. apr 2010

famfrli nemusis na koni, mozes prist aj autom 😀 😀 😀

famfrla
autor
6. apr 2010

heni 😀

henikav1
6. apr 2010

😵 😵 😵 mame krasne slniecko 😵 😵 😵

noe
6. apr 2010

Nejak ste sa rozpisali 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

Famfrli, ani ja nemam rada tohto kona, menej je niekedy viac a tu to uskodilo. Niekto nepochopil, ze sem chodia zeny, z ktorych nejedna zvlada zapnut a vypnut PC, nie taketo novinky 😀 😀 😀 😀

Henik mas pravdu 😵 😵 😵 😵 dnes je krasne slniecko 😵 😵 😵 😵 u nas neviem kolko nasobne, manzelik ma dnes narodeniny, jeho brat sa tajne zosobasil na dovolneke v Amerike, tak predychavame sok 😀, velke upratovanie mam viac menej za sebou a uz len zacat obiehat kamaratov tu. Ty budes asi prva, ked si najblizsie 😉 kedy mas tento tyzden cas????

henikav1
6. apr 2010

noe, som doma do stvrtka, vo stvrtok podvecer odchadzam do skoly a vratim sa az v nedelu v noci, takze bud dnes, zajtra, alebo potom az od pondelka
A manzelov brat dobre spravil, my sme minuli kopu penazi na nevdacnikov len aby sme zorganizovali svadbu na ktorej sa zabavia a co z toho??? Vobec nic
keby som to mala zopakovat, tak spravim presne to iste, romanticka dovolenka niekde v zahranici a rychly sobas
A u mna teda ziadne velke upratovanie sa nekona, budem rada ak stihnem vsetky ulohy a naucit sa na dva testy, ktore mame 😵

noe
6. apr 2010

No dnes nie, musim sa venovat muzickovi, ked uz ma tych krasnych 20 😀 😀 😀 😀

Ale zajtra by to slo. Este ti dam vediet, ze ci to plati.

No ja nemam nic proti svadbe vo dvojici, ale to ze to nepovedali rodicom, to svokru polozilo. Ona svojich troch synov neskutocne miluje a ma s nimi uzasne vztahy, preto je to rana pod pas, ze ti len tak o dva dni syn povie, vies co mami, vzali sme sa. A my sme sa to dozvedeli dnes cez trapny Facebook. A pritom stacilo, tak malo, poslat mail, ze sa ideme vziat. Jednoducho nemam na to slov a som velmi sklamana. Doteraz som si myslela, ze sa to deje len v americkych filmoch 😢 😢 😢

Ja nelutujem, ze sme mali svadbu s rodinou, pretoze rodicom velmi zalezalo dat nam pozehnanie a byt s nami, preto to svokrovcov aj mna za nich o to viac trapi 😲 😲 😲

henikav1
6. apr 2010

Noe, jasne tak sa venuj oslavencovi a ze aj my mu prajeme vsetko najlepsie. Aj mne sa to za chvilku blizi, mojich sladkych 20 😀 😀 😀 to bude dvojnasobna slavnost 2x20 😀 😀 😀
No a svadba, no neviem, kazdy sme ini, ked im to takto vyhovuje, neberte im to, ja som to takto neriesila, ale keby som mala zacat odznova, asi by som spravila to iste, mozno s tym rozdielom, ze by som to predsa len doma povedala predtym. Mozno prave to chceli, vas soknut a mozno nastala chyba niekde v komunikacii, to uz len oni vedia co a preco sa tak rozhodli

noe
7. apr 2010

Ahojky, tak Heni ako dnes, pribehnem vecer, alebo si pojdeme niekam sadnut??? Alebo mas vela ucenia? Len som bez auta a manzelik pride po mna az na cestu domov 🙂

henikav1
7. apr 2010

Noe, no mam toho fakt dost, cakam co realitny makler, ci sa mi ozve s odpovedou, alebo nie, ale aspon na taku rychlu kavicku by sme mohli skocit, co tak do cory?? aj tak musim ist nakupit, tam je taka fajn kaviarnicka a este som v nej nebola, potom musim balit kufor malemu aj sebe. Alebo ak chces radsej mozme aj u mna niekedy podvecer, ale fakt neviem kedy pristanem doma. Ty mas kedy cas?? ja by som ta niekde vyzdvihla a ak chces mozem ta potom aj odviest

noe
7. apr 2010

Tak to nebudeme silit, po skuskach pojdeme oslavit 😵 a buduci tyzden by som uz aj ja mala vediet ako nam dopadla IUI, tak bud budeme oslavovat spolu, alebo budem zapijat zial 😕 🙄

Alebo ak mas velku chut na kavu, tak sa mozme stretnut v Core, ako to tebe bude po praci vyhovovat.

henikav1
7. apr 2010

tak ok na jednu kavicku v core, mohla by si okolo 16:30? Vyzdvihla by som ta na tej krizovatke z bd de woluwe smerom hore ku core, aby si nemusela ist pesi. Myslim ze hned ako odbocim smerom ku core, tam sa asi da niekde odstavit na chvilocku kym nastupis. Aj ja sa trosicku odreagujem. Mas pri sebe telefon???

noe
7. apr 2010

OK, telefon mam uz aj belgicky zapnuty 😀
Myslis pred kruhacom smerom na hlavnu Woluwedal vedla Cinskej ambasady (ci nieco take tam je) , alebo za kruhacom smerom hore, je tam taky maly detsky park.

henikav1
7. apr 2010

no este pred, aby si to nemala daleko, alebo sa mozem zastavit aj na tej odbocke hore do nemocnice, tam niekde byvate, mne je to uz jedno ked som autom, ale aby si sa nenachodila zbytocne, kde ty chces

henikav1
7. apr 2010

pockaj zavolam ti 😀
bude to jednoduchsie

henikav1
7. apr 2010

Baby, civavka Vas pozdravuje, ozve sa nam ked sa trosku zabehaju s tym jej drobuckym anjelikom, je krasnucky, ja som bola spehovat album 😵 😵 😵

henikav1
8. apr 2010

Noe, som sklamana, nasu prvu ponuku odmietli, tak ich teraz trosku povarim, mozno sa umudria, ale mozno ani nie 😖

noe
8. apr 2010

Myslis na byt? no asi na tom niesu az tak zle, aby isli pod cenu. Drzim palce 😉 😉 😉 a ako ich ides varit 😀 😀 😀

henikav1
8. apr 2010

ano Noe, myslim na ten byt a su na tom zle, pretoze sa rozvadzaju a chcu peniaze, takze musia predat za kazdu cenu. No a teraz je to uz len o tom, kto bude vytrvalejsi a kto bude mat stastie, teda, ci pride niekto iny co ponukne viac, alebo im nikto neponukne nic a budu radi ak o tyzden nam budu moct zavolat a poprosit nas ci by sme to este stale chceli. Predsa len je to uz jeden z tych drahsich bytov a tie sa nepredavaju az tak lahko. Ja im teda viac aj tak nedam. Tak sa takto varime navzajom, uvidime kto prvy ustupi, teda viem. Bud oni, alebo nikto 😀 😀 😀

henikav1
12. apr 2010

ahojte
no baby vy tu tomu davate, konik normalne nestiha, som sa tesila ze si vas precitam ked sa vratim a tu ani nikto nebol 😖

famfrla
autor
12. apr 2010

a ako heni uz mas vsetko uz prazdinujes? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre