Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
27. aug 2009

aha, ja som z opacnej strany, medzi corou a woluwe shoping center

famfrla
autor
27. aug 2009

caute baby🙂 tak uz ste to rozpisali🙂

Ja som z Kysuc🙂 original🙂

Inak zijem v Bel. 3 roky tiez som zienka domaca do stredy🙂

henikav1
27. aug 2009

Prave sme dovecerali na terase, je tak prijemne, az je to neuveritelne, ze je v belgicku tak krasne. Uzivame si krasne pocasie na maximum, lebo vieme, ze to nepotrva donekonecna. Keby este bolo pekne cez vikend, mozno by sme skocili k moru

henikav1
27. aug 2009

famfrla, ty sa uz mozes zaradit medzi nas pracujucich 😀 😀 😀
vidis ako sme to rozpisali? tesim sa

famfrla
autor
27. aug 2009

heni pracujucich zdarma🙂

vikend ma byt pekny 22 stupnov, ale zajtra ma prsat.... uz dnes v noci...

Dievcatka nemate nejaky dobry receptik na kolac typu piskota, tvaroh ovocie zelatina?

henikav1
27. aug 2009

ty mas tvaroh? nepovedz mi ze sa tu da dostat 😉

henikav1
28. aug 2009

dobre ranko

famfrla, vcera som nasla jeden fajn recept, ale uz sa mi nedalo pripojit.len tam nie je zelatina

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4775

dopijem kavu a letime na panske aj s malym 😉

famfrla
autor
28. aug 2009

dobre ranko🙂

ano heni v carrefour predavaju🙂

tak u nas bude co nevidiet prsat:( chcela som umyt okna ale asi to radsej odlozin na neurcito🙂 😀

henikav1
28. aug 2009

no my sme dnes chceli na terase opekat, ale asi z toho nic nebude ako von pozeram
Tvaroh som este vazne nevidela v carefoure, ani nikde, dokonca tu ani ziadne mlieko neskysne, aby som si urobila. Ale ak si nasla, tak mi napis v akom je to baleni, pojdem kuknut, maly zboznuje tvarohove strudle

Ozaj chcela som ohladne tej stazi, tak ma napadlo, ze ked budu s tebou spokojni, mozno si ta tam aj ponechaju, to by bolo fajn miestecko

famfrla
autor
28. aug 2009

heni je to normalne v tych kelinkoch ako ten riedky tvaroh (formage) len musis sa dobre pozriet myslim dokonca ze to bolo od danone ale nie som si ista🙂 ale urcite ho tam najdes v mieste kde su jogurty... 😎

No ono to tak aj vyznelo ze mozno... no vsak uvidime🙂 ako som tam bola pozriet tak maju uplne relax pracu🙂 🙂 len neviem kolko tak mozu mat na mesiac ked su plateny slovenskom 🙂

henikav1
28. aug 2009

o plat sa neobavaj, ved tie musia byt prisposobene belgickym platom. No a odlucne mozno, ak ta naberu ako slovenku
Ten fromage, to viem, ale to je strasne riedke, len ako hustejsi jogurt, to by mi zo strudle vytieklo ☹
uz som sa tesila, az sa mi slinky zbehli

No nic, idem do prace, ozvem sa odtial

henikav1
28. aug 2009

ozaj tak ma napadlo, z toho by sa dal asi vymiesat aspon pribinacik
no nic uz letim lebo zmeskam

famfrla
autor
28. aug 2009

da sa ja som ho uz robila🙂

henikav1
28. aug 2009

no my uz zarezavame 😀 asi by uz bol cas aj na kavu.
Celkom sa vyjasnilo, mozno sa nakoniec aj bude dat opekat vecer. Hoci cestou do prace to vyzeralo dost uboho, chytili sme prave najvacsi dazd. Nenavidim dazd.. mozno si raz zvyknem
Ides piect nejaky kolac? Vcera si ma tak inspirovala, mozno nieco upeciem aj ja vecer, len este neviem co.
A kde su nase ostatne belgicanky??

famfrla
autor
28. aug 2009

heni no chcela som upiect taky nejaky chladnickovy🙂 so zelatinou a ovocim🙂 ale ten co si my poslala vyzera fajn a hlavne lahko... dnes som nejaka unavena to je asi z toho pocasia🙂 my sme boli v obchode a ako sme zatvorili dvere tak zacalo prsat... ja som uz robila taky podobny kolac ale s pudingom a kyslou smotanou ten je tiez taky mnam mnam🙂

henikav1
28. aug 2009

boli sme na obede a potom na kavu.
Som sa potrebovala trosku ukludnit, lebo ma nas tata nahneval 😖 nechce ma pocuvat 😀 😀 😀
Esteze Mike pocuva 😀 😀 hra baskedball v kancelarii, mam kos upevneny na dverach, susedia vedla musia byt poteseny z buchania loptickou. 😀 😲 😀

henikav1
28. aug 2009

vypiekla som s malym,upiekla som mu "kolacik" pribinacik a je spokojny
teraz oblaky usli a aj vietor je trosku kludnejsi, tak som rozlozila barbecue a ideme opekat, hadam nas neodfukne 😀 😀 😀
a teraz huraaaaaaaaaaa vikenddddddddddddd
famfrla, tebe posledny nepracovny, buduci uz bude len oddych medzi pracovnymi dnami

famfrla
autor
28. aug 2009

🙂 dakujem heni

ja som tiez upiekla mala zjedla hned dva kusky🙂 zajtra ideme k dedkovi grilovat🙂

u nas je velky vietorrrrrrrrrrrrr🙂

henikav1
28. aug 2009

aj u nas je dost velky vietor, ale da sa opekat, akurat sme dopiekli a ideme sa napapat na terasu 😵
dufam ze zajtra bude krajsi cas

famfrla
autor
28. aug 2009

zajtra ma byt pekne aj v nedelu🙂 varim knedle 🙂 a kde su ostatne babulky?

henikav1
28. aug 2009

uz asi vikenduju

ja rozmyslam, ci neskocime k moru len tak na otocku, ale asi az v nedelu, zajtra musim upratovat a prat. Dnes som sice nieco porobila, zdrhli sme skor z prace 😀 nebol tam sefko

henikav1
29. aug 2009

krasne a dobre vikendove ranko

vyzera to tak, ze dnes bude krasne, ja uz sedim pri kavicke

famfrla
autor
31. aug 2009

Dobre ranko🙂

pred nami slnecny den🙂 heni boli ste pri tom mori?

henikav1
31. aug 2009

krasny dnik

Ano famfrla, boli sme pri mori, bolo krasne, horuce slnko a chladny vetrik, takze sme sa opalili bez toho aby nam bolo horuco. Okrem toho bola nejaka akcia cerveneho kriza, kopa tych nafukovacich hradov a inych aktivit pre deti, Mike sa naramne dobre zabavil, az cestou domou, posledne kilometre sme chytili zapchu, lebo su tam nejake prace a este tam bola aj nejaka nehoda. Prisli sme tak utahani, ze sme rovno zaliezli spat 😀 a to som si este myslela, ze budeme vecer pisat menovky na vsetky skolske veci. No a teraz uz zas na panskom aj s malym, normalne sa uz tesim, ze zajtra zacne skola, maly mi dava zabrat ked je 24 hodin so mnou bez prestavky a este je tak na mne zaveseny, ze ani na WCko nejde sam, hoci predtym uz zostaval aj sam doma, ked som skocila do obchodu

henikav1
31. aug 2009

ty si ani nenapisala, ako ste vikendovali 😵

famfrla
autor
31. aug 2009

🙂 tak ste dobre vikendovali aj my celkom dobre grilovali sme u dedka a ... ponahanali vsetky zvieratka 🙂
my uz ideme tiez zajtra do skolky🙂 ja som uz umyla okna a po obede ideme do najskor na zmrzku s kamoskou🙂 a potom do parku klasika🙂 a vecer kupit mixer🙂

henikav1
31. aug 2009

maly ma zabavku, pozoruje nejaky velky poziar pri kostole st.Suzanne, som zvedava, co tam hori, urcite to bude v spravach. Dufam, ze stihli vsetkych evakuovat, pretoze to vyzera takto z dialky na nejaky velky buildig

Kde mate dedka? Tiez v tych koncinach, kde aj byvate?

Aj my sme grilovali v piatok, ak sa nemylim, ale iba na terase a u nas sa zvieratka nedaju nahanat, kedze mame len v klietke, akvariu a terariu, inac nic take, co by nam behalo popod nohy, to by bol pre nas problem, kedze sme casto mimo a zvieratka sa nedaju len tak natahovat po svete😀

famfrla
autor
31. aug 2009

🙂 dedka mame pri Liege🙂 ale v utorok pride so soboty ranooo 😅

noe
31. aug 2009

Ahojte,

viete mi niekto poradit jazykovu skolu v Bruseli, najlepsie cast Woluwe alebo Zaventem?

Dakujem 🙂

henikav1
31. aug 2009

ahoj noe, ja nepoznam, len ISFCE v Etterbeeku, ale tvoj manzel nerobi nahodou na komisii?? Ak ano, tak ako manzelku by ta mohol prihlasit aj na guimard

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre