• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Beneluxu?

18. novembra 2016 
no zatial pracuje na slovensku a potom pride sem a asi nic
nemozes odlozit cestu do bruselu napriklad na stvrtok?? alebo buduci tyzden?
nejake stretko by bolo fajn, ak by sa nam podaril ten domcek, tak by sme uz v lete mohli opekat
19. apr 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
famfrla, no po 6 mesiacoch sa nado mnou zlutovali a zamestnali ma v jednej male fr. sukromnej firme na marketingovom oddeleni....nie je to idelane a uz vobec nie to co by som si predstavovala, ale je to praca ani az tak zle neplatia takze sa nebudem stazovat...inak personalky treba pravidelne otravovat a pytat sa, ci nieje nieco nove...inak budes jedna zo zalozenych zloziek...drzim paste
henikav drzim paste s domcekom :wink:
19. apr 2010 o 19:33  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heni nemozem :( ale vsak hadam bude prilezitost :slight_smile:

cestovatelka u mna je problem ze som rok a pol po vyske a nemam ziadnu prax v obore len 2 staze som robila :( a kde ty vlastne byvas nejako som to nepostrehla :sweat_smile:
19. apr 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priamo v Luxemburgu v meste.....no sak si kategoria novy mozog :slight_smile: cisty nezaspineny...ja mam opacny problem, vzhladom na nase caste stahovanie mam snad kazdy rok prax niekde inde....coz tiez nieje bohvieco :frowning2:
19. apr 2010 o 19:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano no to je super baby to mozme dat stretavku :slight_smile: :slight_smile:

cestovatelka no to si asi jedina kto to tak vidi :( uz som poslala viac CV dokonca som nasla aj so slov jazykom no odpisali mi tak niepriamo ze cloveka s takym diplomom nepotrebuju :(
19. apr 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: ...inak este ma napada aj iny problem , ktory mi bol tiez NEPRIAMO dany najavo (podotykam, ze zo strany velkej celostvetovej logistickej spolocnosti, a maju pobocky aj na SLovensku), a to, ze mam priezvisko ---ova, takze ma automaticky zaradovali do Ruska, takze ako niekoho, kto neie je z EU a teda bez pracovneho povolenia...no proste no comment.....ale verim, ze najdes robotku, skor ci neskor to pride, neboj nic...mozno tiez nie v tom co si predstavujes alebo si vystudvala ale postupne najdes cestu aj k tomu...tfuj tfuj tfuj
19. apr 2010 o 20:02  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
si zlata :slight_smile: dakujem ja mam manzela belgosa :slight_smile: a mam aj jeho priezvisko :slight_smile: co sa tu kazdy tomu cuduje :slight_smile: no teraz som zamestnana mam kazdy den anglictinu tak mi to tak az tolko nechyba :slight_smile: ale rada by som uz zamestnala mozog naplno integrovala sa :( no dufam aj ja ze nieco pride :slight_smile: ale treba mysliet pozitivne. Mna to hlavne hneva preto ze by sme sa chceli uz niekede usadit kupit si domcek, ale bohuzial kvoli mne - lebo nevieme kde sa mi podari najst pracu tak tu musime trrcat :(

a tvoj manzelik kde pracuje?

Heni prosim ta intimna otazka :slight_smile: ako funguju listiky na elektricku v Bruseli :slight_smile: to vies ja som z dediny :slight_smile: Arlonu
19. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon od takehoto trapasu si usetrena....mne bolo az do smiechu, ked mi to nemenovana slecna napisala.....
manzel je v audite
19. apr 2010 o 20:21  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cestovatelka :slight_smile:

ja som raz bola v interime no a vsetky zenske tam zacali rozoberat na cely interim ze preco mam frankofonne priezvisko ... ved zenske z nasich koncin - z inej casi europ. to tak robia. Najlepsie ze to zaklincovala a Slovensko je v Europe? :slight_smile:

ale tiez sa mi stalo ze sme boli v rusku alebo sme stale ceskoslovensko :slight_smile: :slight_smile:
19. apr 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
famfrla, ja velmi elektrickou nechodim, ale dakedy davno to fungovalo tak, ze si listok len vsunula do masinky, ono ju to prehltlo, orazilo a znova vyhodilo. A myslim ze trva hodinu na vsetky prestupy v mestkej doprave, ci uz autobus, elektricka, alebo metro.
Inac sa cudujem ze mas priezvisko podla manzela, pretoze tu nezvyknu davat manzelkam meno po manzelovi, ale kazdy si nechava svoje
cestovatelka, ked aj nie bohviejaka praca, vzdy je lepsia ako vobec nic
19. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
famfrla, mne sa uz stalo, ze mi povedali, hej hej, ja slovensko poznam, to je hned vedla izraela :grinning: :grinning: :grinning:
no co uz, tak som prikyvla ze presne tam
19. apr 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim henika, preto sa snazim drzat jazyk za zubami :wink:
19. apr 2010 o 20:29  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak aspon sa zasmejeme.....ja som po roku aj 3 mesiacoch v nasej robote stale z Vychodnej europy, uz som to prestala riesit :slight_smile:
19. apr 2010 o 20:32  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heni no my sme mali svadbu na slovensku to preto :slight_smile: tak to bola dobra pomba ze izrael :slight_smile:

cestovatelka :sweat_smile: a ako dlho si uz v Luxe?
19. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz v lete to budu dva roky, a ty/vy ste tu ako dlho?
19. apr 2010 o 21:00  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to si sa ozvala az teraz ? :dizzy_face: :dizzy_face:

no ja uz 4 roky oficialne :slight_smile: a neskusala si pracu v nejakej eu institucii?
19. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no az teraz som tehu :grinning: hej hej, ale skusam iba tie ktore su pre kandidatov s vysokou skolou, a tych bohuzial nieje tak vela....teraz som na jeden zapisana takze ma cakaju testy...ale vies si predstavit ako je to s ucenim :frowning2: nie a nie sa do toho dostat :frowning2:
19. apr 2010 o 21:13  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
famfrla - este oprava - tu spinu a bilbordy som myslela na Bratislavu...nie LUX..ten je krasny,cistucky :slight_smile:

tak ideme nakoniec v sobotu, ale kvoli chybe na stranke ryanair (nam vyhodilo ze platba nepresla tak sme to skusili este dvakrat) sme kupili omylom 6 leteniek...tak teraz uvidime ci sa nam ich podari predat (mam to aj na luxemburg.cz). alebo aspon reklamovat..ale viete aky je ryanair...tam sa dovolat..nikdy a teraz v tejto preplnenej situacii..uz toboz nie :-/

inak ja som bola teraz na pohovore a tiez sa ma opytali - vy ste z nemecka? - neviem kde na to prisli, ale stale lepsie ako "vz ste zo Slovinska?"
19. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to ti verim ja som tiez na to pozerala ale neviem nejako ma to nelaka a ani sa na to necitim zatial :slight_smile: v juni by mali zacat ak sa nemylim :slight_smile: ty mas asi ekonomku vsak?

a v akom jazyku budes robit testy?
19. apr 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kris alebo z ruska :slight_smile:to je este lepsie :slight_smile: ja som myslela ze hovoris o luxe mi to bolo divne ze plagaty :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
19. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ekonomku, v angline
19. apr 2010 o 21:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasny slnieckovy dnik :slight_smile: mala je chora :( tak namiesto bruselu som sla do lekara :(
20. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: ahojky, ajaj, dufam, ze nic vazne :frowning2:
20. apr 2010 o 11:02  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj cestovatelka mala bronchytida a antibiotika :unamused:
20. apr 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: chuda male, tak drzim paste nech to rychlo prejde
20. apr 2010 o 11:13  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeme len zaujimave je zacala len vcera trosku kaslat a dnes rano sa dusila :(
20. apr 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ja som Vas dnes akosi nestihala, Famfrla, mrzi ma ze je mala chorucka, drzim palceky, aby sa rychlo citila lepsie, vidis, ma to aj vyhody ze nemusis do prace, aspon si ju mozes lulkat ked sa neciti dobre. Mike je uz velky, ale ked je chory, hadam by mi bol aj na rukach, keby som ho este vladala, chlapisko jedno moje
cestovatelka, ty cakas tvoje prve babatko, este nemas deticky?
20. apr 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heni to on bude o chvilku teba nosit ked budes chora :slight_smile: :slight_smile: a co domcek vybrali ste nejaky?
21. apr 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki, no ako famfrla, mala je uz lepsie??? Antibiotika by mali rychlo zabrat, aspon dufam. Domcek mame vo vyhlade, ak bude vsetko ako ma byt, mozno v pondelok podpiseme, dovtedy len dufam, ze sa dohodneme, tak drzte palceky

Noe vsetko najlepsie ti prajem k narodeninam
21. apr 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne rano, famrfla - nech ste skoro zdravi, snad to rychlo prejde, kde to chytila? alebo ako to vzniklo?

no my sme cez znamu znamej :wink: vybavili tie navyse letenky v Ryanair. velmi mi odlahlo, aspon jedna dobra sprava.
Ryanair posunul zrusenie letov az do stvrtka obeda, dufam ze sa to nebude denne posuvat a ze tu sobotu odletime.
u nasich je super, ale to viete - doma je doma.
21. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok