Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

famfrla
autor
5. máj 2010

dobre ranko nam krasne svieti slniecko 😎

henikav1
5. máj 2010

dobre ranko, aj u nas svietilo, ale uz sa zas zatiahlo, aspon ze neprsi, lebo za chvilku pojdem na anglictinu. Priserne ma boli hlava, tak som sa vcera rozculila v tom dome, normalne rozmyslam, ze vedla belgicanov sa aj cigani mozu s klamstvom schovat

famfrla
autor
5. máj 2010

ta chceli oklamat? To je hroza 😒

luculele
5. máj 2010

Ahojte, s priatelom sa stahujeme do Bruselu a budeme mat babatko, len pre zvedavost zistujem, kolko pritomnych, ci buducich, ci potencialnych mamiciek je v Bruseli 🙂

famfrla
autor
5. máj 2010

ahoj luculele 🙂 vitame ta 🙂 a kedy sa stahujete?

henikav1
5. máj 2010

baby letim na veceru s mamickami, potom sa rozpisem
luculele vitaj

famfrla
autor
5. máj 2010

veceru s mamickami? heni🙂

ja som zistila ze v pondelok mam test z anglictiny a nemam cas sa ucit 😒

henikav1
6. máj 2010

ahojte babule, vcera som prisla neskoro domov, tak uz som nepisala 😉
Teda famfrla k tomu klamaniu, normalne ma zaklincovali v prvej vete, ze " O ktoru cast domu mate zaujem?"
Lebo cena bola len za izby, ale mozte si dokupit za dobru cenu aj kupelnu a kuchynu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Bolo nas tam asi 6, dobre sme sa zasmiali, potom sa tych 5 otocilo na pate a odisli a ja som zostala, aby som mu povedala, ze si ten svoj dom s tymi jeho ciganskymi praktikami moze zburat.
Takze hladame dalej, nervozna som ako pes, ak velmi rychlo nenajdeme, zas chytim nejaky infarkt 😀

famfrla
autor
6. máj 2010

no teda co co je za system ze len izby? to moze napadnut iba niekoho tu 😝 🤐

krisbar
6. máj 2010

ahojte, som spat z Bruselu. bola som na navsteve u kamosky.
no to su teda novinky...skoda heni ze to nevyslo s tym domom..to je sila ze takto nalakavaju zaujemcov...prvy krat pocujem..

inak poviem vam som stastna ze som v Lux...tu je to ovela krajsie. brusle mi prisiel hrozne spinavy, je tam oveal viac moslimov a plny psich exkrementov...lux je jedno cistucke mesto. strasne som sa tesila na navrat a samozrejme na manzela.
tiez sa mi crtaju nejake pohovory tak si drzme baby palce aby to vyslo!

henikav1
6. máj 2010

mi hovor, ale aspon sme sa zasmiali a ten chudak z realitky sa snazil pri tom tvarit vazne, hoci potom sme si uz z neho v kuse robili srandu 😀

henikav1
6. máj 2010

tak drzim palce obom, famfrle, aj krisbar 😉
a vy drzte mne, aby som uz konecne onedlho byvala vo svojom 😉

famfrla
autor
6. máj 2010

heni by som ho sprepacenim kopla do pr..... 🙂 🙂

to si akoze ako predstavuju by ma zaujimalo 🙂

henikav1
6. máj 2010

tak som bola napalena, ze som im chcela vyuctovat diesel co som minula, ale potom som si povedala, ze nebudem s nimi stracat cas, nemam ho tolko, ani energie nazvys

henikav1
6. máj 2010

ozaj famfrla, vy budete hladat byt priamo v Brusseli??? Tak ma napadlo ci by ste ho nechceli, ze ak by sme sa dovtedy vystahovali, lebo tento byt je ozaj fajn a za dobru cenu, ja len zato chcem odist, ze chcem odist do vlastneho. Trosku lutujem pustit takyto byt cudzim ludom

famfrla
autor
6. máj 2010

heni setri si radsej zdravicko..... k tomu bytu neviem vobec vobec to sa ukaze az ako ja dopadnem a ci si mm najde pracu a kde 🙂 to sa vsetko ukaze 🙂 ale nezabudni my drzat palce zajtra o 15 h🙂

krisbar brusel zalezi v akej si casti nie vsetky su zahovienkovane 😀

henikav1
6. máj 2010

neboj famfrla drzim, nezabudla som a viem ze to v pohode zvladnes, takze vobec nestresuj 😉

krisbar, je to pravda ze zalezi v akej stvrti, my byvame v krasnej zelenej stvrti, samozrejme nevravim, ze tu ich nemas sancu stretnut, ale malo, vacsinou tu ziju normalni ludia. Mne osobne sa tu paci, len keby bol tento byt nas a nie v podnajme, to sa mi uz menej pozdava, ze platit najom cely zivot a nemat nic

famfrla
autor
6. máj 2010

heni si zlata 🙂🙂

no my by sme si chceli tiez nieco kupit uz konecne 🙂

henikav1
6. máj 2010

jasne famfrla, chapem, dobre rozmyslate, podobne ako aj my

famfrla
autor
6. máj 2010

no len uz niekde zakotvit a uz to bude🙂🙂 u nas sa dost ochladilo dufam ze pri mori maju deticky aspon trosku lepsie lebo tu je hrozne pocasie :(

henikav1
7. máj 2010

dnes sa uz konecne vracaju domov, uz mi velmi chybal moj drobcek.
A palce drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😉

famfrla
autor
7. máj 2010

dobre ranko tak u nas zasa prsi a prsi a prsi ........ to bude dlha cesta 🙂 🙂

pekny dnik heni ked pridem tak sa ozvem 🙂 ak pridem 😀

henikav1
7. máj 2010

pekny a uspesny dnik aj tebe famfrla, snad aj spod toho dazda ujdes ked ides tak daleko, u nas je totiz sice sivo, ale neprsi

henikav1
7. máj 2010

famfrla, dobre som drzala palce????

famfrla
autor
7. máj 2010

ahoj heni 🙂 ledva som prisla domov 🙂 🙂 dobre si drzala heni dopadlo to dobre 🙂 pani Pamela 🙂 🙂 😀 povedala je je si ista ze ma ta firma bude kontaktovat na pohovor tak uvidime 🙂 inak som dostala pochvalu ze dobre rozpravam francuzsky -to ma potesilo najviac 🙂 🙂 😎

zajtra zacne vikend a ja musim cely vik sprtat lebo mam test z angliny 😝 este ze je aspon skaredo

heni a co drobec ako sa mal?

a hlavne co priniesol mamine?

idem sa osprchvoat a vylozit si nohy🙂

pekny vecer 😎

henikav1
7. máj 2010

😉 😉 famfrla, ani nevies ako sa tesim s tebou, to znamena ze ta odporucia do firmy a zacnes pracovat, cize prestanes depkovat 😉 😉

ja uz mam drobceka konecne doma, tak sa tesim, moje slniecko, normalne dom ozil. Doniesol mi 3 nahrdelniky, take detske, jeden vo forme srdiecka naplneny vodou a v nom rybicky a muslicky. A v nedelu mi pride muzicek, pojdeme pozriet spolu ten dom, ta pani mi potvrdila ze ponuku dostala, ja som si uz vyziadala nejake info z urbanistiky a vyzera to vsetko slubne 😉

luculele
7. máj 2010

Ahojte, nastavajuci uz je v bruseli, ja tam za nim pojdem v july.. snazite sa niekto este len o babo, alebo ste vsetky uz mamicky 🙂

henikav1
8. máj 2010

luculele uz sme mamicky vacsinou, ale ostatne su este mladucke, urcite sa este najde niektora, ktora planuje maleho braceka, alebo sestricku. My uz asi nie, uz sme stari, my uz cakame len na vnucatka.

famfrla
autor
8. máj 2010

heni to je super a kde mate ten domcek vyhliadnuty? ty uz musis mat tych nahrdelnikov doma 🙂

henikav1
8. máj 2010

domcek je vedla Nivelles, asi 2-3km, takze asi 38km z brusselu
a nahrdelnikov veru mam dost 😀 vzdy mi kupi nahrdelnik, ale doteraz kupoval normalne bizuterie a teraz take detske plastove, vraj tam mali iba take suveniry, ale aj tak sa tesim, hlavne ze sa mi vratil cely a zdravy domov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre