Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

cestovatelka
16. máj 2010

🙂 ale jo, a aku ak sa mozem spytat?

henikav
16. máj 2010

no chodim na obycajnu anglictinu a na podnikanie

cestovatelka
16. máj 2010

supis, licence, alebo master?

henikav
16. máj 2010

kde som ja este od mastera, este som len zacala 😀 😀 😀
este sa nebudem nudit dalsie 4 roky a potom zas nieco vymyslim
kolegovia sa stale rozculuju, ze ja sa v praci len objavim a zmiznem, tentoraz maju pravdu 😀 vo stvrtok idem do skoly do prahy az do nedele, v pondelok mam jednu skusku v ostrave a v utorok skolenie v brusseli, streda anglictina a v piatok som v kasarnach, ale pridem aspon zaparkovat k nam 😀 😀 😀

cestovatelka
16. máj 2010

jaj no ani sa im moc nedivim 😀 😀 😀 ...ja som myslela, ze studujes v BE.....to sa teda naozaj nenudis

henikav
16. máj 2010

chodim na kombinovane studium do prahy, tam sa stretavame s manzelom, preto sme si to vybrali, je to asi uprostred

cestovatelka
16. máj 2010

aha, jasne.....no aktivny ste teda riadne 😉

henikav
16. máj 2010

snazime sa kracat s dobou, aby nas mladi nepredstihli, vidim to na mojich starsich kolegoch, poniektori maju problem aj s obycajnymi aplikaciami

cestovatelka
16. máj 2010

je to super, uprimne obdivujem.....je stastie, ze mas pracu ktora Ti to umoznuje....ja som uvazovala o studiu, ale v praci sa im to nepacilo vobec 😒

henikav
16. máj 2010

tu mam stastie, pretoze na komisii praveze studium podporuju, dokonca mi nieco aj prispievaju

cestovatelka
16. máj 2010

no ze ja by som sa predsa pustila do ucenia tych testov?

henikav
16. máj 2010

pusti podla mna, preco to neskusit, teraz su dokonca vraj zjednodusene

cestovatelka
16. máj 2010

😉

krisbar
17. máj 2010

fu Heni, to som nevedela ze to mas takto tu skolu, tiez som bola v tom ze studujes v Be nejaky kurz...fakt ta obdivujem..
ja priznam sa som rada ze som spravila VS aj to asi tu najlahsiu (pedagogicku) a tym padom pre mna vsekto skoncilo. no este sa premozem do ucenia jazyka ale viac uz asi v zivote nedokazem. aj preto asi robim to co robim - asistenku- co je velmi na vykon orientovane, netreba tam ziadne poznatky, len tie co sa na cloveka postupne lepia..ale bavi ma to a to je podstatne. aj s muzom sme si povedali, ze AK by sme mali deti, tak pokial budu chciet byt kuchari, murari a predavacky, nech su...zivot musi hlavne bavit ... 😎

ja som prave doupratovala byt...cez tie vsetky choroby som to nezvladala a zistujem, ze cim clovek dlhsie neupratuje tym mu to upratovanie dlhsie trva...priama umera..haha.. 😝

famfrla
autor
17. máj 2010

krisbar tak ked si uz v rozbehu tak sup do arlon upratovat 😀 😀

tak test som zvladla v pohode :° povzbudenie aspon nejake 😎 u nas je take hrozne pocasie 😝

krisbar
17. máj 2010

gratulujem k skuske...sikula 🙂
inak to pocasi je sialene, pred chvilou prsalo a teraz svieti slnko...to je oneskoreny april, ci co??

shinelove
17. máj 2010

ahojte bambulky, aky ste mali den?
Famrfla, gratulujem ku skuske 😉 a z coho si to mala z francuztiny a ako ti dopadol pohovor? mne uz inac poriadne z toho jazyka sibka 😀 mam pocit, ze cim dlhhsie som tu, tak tym menej viem 😒 a k tomu aprilove pocasie, supeeeer 😀 skoro ma dnes vyvratilo na ceste, z toho vetriska. Krisbar, aj ty si bola na pohovore, nie? ja som dnes bola v nejakych personalkach sa zareistrovat, tak uvidime, ci sa niekto ozve, ci som niekoho oslnila svojim skvelym CV 😀

shinelove
17. máj 2010

de ste vsetky cely den? 😕 hrame skryvky? 😀

famfrla
autor
17. máj 2010

shinelove vsak ty pracujes ci sa mylim?

no pohovor dopadol z mojej strany velmi dobre 🙂 len neviem ako je to na druhej strane 🙂

shinelove
17. máj 2010

ahojky, nie uz nepracujem ☹ ma prepustili pred 2 tyzdnami...ze vraj nedostatok prace a ze stratil velkeho kienta. nooo, ale vcera som volala s exkoleynou a povedala mi ze prijal inu babu na moj flek-slovenku, kt.hovori plynule fr a zije v Bruseli 8 rokov 😖 . takze mi klamal..a okrem toho som nedostala vyplatu za posledne 2 mesiace a ani kamionisti. takze tak, ale nevadi, lebo ten sef bol nesympaticky. bude nieco lepsie, aspon dufam

famfrla
autor
17. máj 2010

no teda to je ale drzost :( a pre aku firmu si pracovala ak sa smiem spytat

famfrla
autor
17. máj 2010

heni a ty ziadne novinky?

shinelove
17. máj 2010

pre DF-ale napolovicny uvazok- obchadzaj ju zdaleka ak sa da 🙄 maju vsade good publicite...na colniciach, medzi klientmi...a hlavne medzi sofermi. zaucala som sa tam mesiac, na vlastne naklady- t.j. jazdila som autom 50 km od domova a v podstate zadarmo. ale priatel sa tam chysta zajtra zavolat a podebatit si chce so sefom 😀 tak bude sranda..

shinelove
17. máj 2010

sorry, DFI

krisbar
18. máj 2010

shinelove a to som si myslela ze tu taky o..bavaci ako na SK nie su...
ohladom tej vyplaty by som na nich poslala inspektorat prace ... alebo aspon pohrozila, ved aj tu nieco take musia mat. na SK su tazke postihy ked si zamestnavatel nesplni povinnosti voci zamestnancov a najma ked nevyplaca vyplatu...aspon ja mam taku skusenost.
to je fakt drzost...a nemohla by si ho zalovat za to ze ta prepustil a potom najal niekoho ineho? no ale chapem ze asi chces mat pokoj od neho..

no a moj pohovor..dnes mam dva - do personalky a do jedne firmy uz druhy krat s potencialnymi nadriadenymi ...uvidime ci z toho nieco bude...

henikav1
18. máj 2010

ahojte babule, len narychlo, doma mi "umrel" internet a technika budem mat az zajtra, boze ten abstak 😀 😀 😀 a v praci nestiham, ale myslim na vas

cestovatelka
18. máj 2010

ahoj kocky...pocuj henika, ja som teraz uplne mimo...ty mas dva profily? henikav a henikav1? 😅

henikav1
18. máj 2010

vidis? omylom. Ano mam druhy, lebo tento henikav1 bol zaregistrovany na ceskej stranke a tym padom nemam tu fotoblog, ale uz aj sa idem prehlasit a budem pouzivat len ten druhy

cestovatelka
18. máj 2010

v poho...ja len som bola mimo, ze ci pisem stale s tou istou henikou 🙂))) 😉

famfrla
autor
18. máj 2010

shinelove je mi to luto :( ale myslim ze v regione Tournai nebudes mat problem si nieco najst a hovoris aj anglicky predpokladam. Po vianociach som videla asi 5 ponuk so slovenskym jazykom tam v okoli boli tam asi 2 mesiace. ☹

U nas je poriadna zima 😒

krisbar drzim palce si sa pekne rozbehla ale urcite nieco z toho bude 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre