Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
1. sep 2009

potrebuje sa trosku zabehat a zvyknut si na novy rytmus s detickami.

A ty nestresuj, hlavne sa dobre vyspi, aby si bola vo forme. nezabudni si vziat nejaky zapisnicek, aby si si pisala vsetko co ti vysvetlia, vyzera to sice mozno jednoducho, ale vela informacii naraz sa ti popletie

drzim palce, ak budes chciet ozvi sa mi, poslem ti cislo na IP

henikav1
2. sep 2009

dobre ranko

famrfla uz zarezavas?

noe kde si?

famfrla
autor
2. sep 2009

ahoj heni🙂 mam prestavkku🙂 no je to celkom fajn az na to ze som dostala preklad z anglictiny :( no ale nejako to musim zvladnut🙂 vyspat som sa vyspala strasne... lebo mala spala pri nas a stale sa budila.. dedko aupair spy v jej izbe :( ale inak sa da 🙂

henikav1
2. sep 2009

neboj famfrla, zajtra to uz bude menej stresu a cim dalej tym menej, o tyzden uz budes uplne v pohode.
Ak ti nieco nie je uplne jasne, pytaj sa, hned od zaciatku.
Preklad z anglictiny do slovenciny?? To je vzdy lahsie ako naopak. Ja si pomaham s "altavista babelfish", celkom dobre preklada, az na to ze nesklonuje, takze si to uz len doupravis 😉

famfrla
autor
2. sep 2009

ale tak pomaly to ide 🙂 uz mam skoro polovicku 🙂

henikav1
2. sep 2009

neboj, mas na to casu a casu🙂

famfrla
autor
3. sep 2009

ahoj heni🙂

henikav1
3. sep 2009

ahoj moja, ako sa ti dari? 😉
zvladla si ten preklad, ci este na nom makas?

famfrla
autor
3. sep 2009

makam makam do pondelka casu dost🙂 ale mam problem ze nemam slov klavesnicu🙂 to musim este nejako vyriesit 🙂

henikav1
3. sep 2009

nemozu ti ju vymenit? Skus sa opytat, nam bez problemov vymenia, teda mame vyber az qwerty a azerty 😀
No a co dochadzanie? V pohode? Malu asi nosi do skolky dedko, vsak?

famfrla
autor
3. sep 2009

ja mam totiz svoj pocitac🙂 co som si musla priniest🙂 ale nejako to vyriesim🙂 dochadzanie je v pohode🙂 len vo vlaku idem zamrznut lebo je tam silna klima🙂 mala v pohode aj dedulo🙂 a co vy?

henikav1
3. sep 2009

N my dnes dostaneme v skole prvy zly cerveny bod, kvoli Mikovej hluposti. Dostali sme kopu zositov a knih na obalenie s papierom, ze vsetok material musi byt zakupeny, obaleny a v poriadku do pondelka. Takze ziaden stres, ja som doma vsetko rozlozila, par knih a zositov som zabalila, druhu polku som nechala na dnes poobede a presne v nich sa nachadza zosit, ktory Mike potrebuje na dnes. Ale trdlo male, zabudol mi to povedat a prisli sme na to az cestou do skoly v polke cesty. Keby neboli zapchy, tak sa pren aj otocim, ale takto nie, tak mu treba, mal na to mysliet. Strasne je nezodpovedny. Odovodnil mi to tym, ze na to zabudol, lebo si vcera upratoval izbicku a myslel si, ze ja mu obalim a pripravim vsetko, ked to tam mam rozlozene. Hmm, chyba v komunikacii, co uz. Clovek sa uci na vlastnych chybach.
Mne ide klima v kuse v kancelarii, prestane iba ked otvorim okno, takze si mozem vybrat odkial chcem zimu, ci z vonka, alebo z klimy 😖 Teraz sa este da, ale neskor na jesen, to uz bude horsie otvarat okno. Stale nam to tu blbne, raz je priliz zima a raz priliz teplo

famfrla
autor
3. sep 2009

to maju taky podikovy system? ja nemusim klimu stale my je zima 🙂

henikav1
3. sep 2009

aj ja mam radsej teplo, ale kolega stale beha s kratkym rukavom a otvara okna
Ozaj ako dlho mas tie staze?

famfrla
autor
3. sep 2009

2 mesiace🙂 ale to rychlo prejde🙂 ale co potom🙂

henikav1
3. sep 2009

No potom Ta mozno zamestnaju, ako si vravela, moznost tam je, tak sa snaz. 😉
Uz som doma, dnes som zas zdrhla skor, vsetko nahradne volno mi odide, ale nevadi, zas si nadrobim. 😵 Maly je rad, ze som prenho prisla skoro. Este aj zajtra by som chcela a potom uz nasleduje tvrdy rezim, po skole studium, potom druzina

famfrla
autor
3. sep 2009

no uvidime🙂 nechame sa prekvapit🙂 mozno sme sa objehali dnes som sla okolo komisie o 15 15🙂

henikav1
3. sep 2009

to som ja uz frcala do skoly pre maleho.
Ale ked si sa uz obkukala, mohli by sme sa stretnut niekedy na ten obed. Co tak buduci tyzden niekedy? Alebo nestihas? Neviem ake dlhe obedy mate

famfrla
autor
3. sep 2009

buduci tyzden v pondelok mam volno a v utorok konferenciu f meste 🙂 tak by sme to mohli dat na stvrtok🙂 tak hodku na obed🙂

henikav1
3. sep 2009

ok, o kolkej? a prides na obed k nam, alebo radsej niekde vonku?

famfrla
autor
3. sep 2009

k vam tam by som zabludila🙂 a vobec ja nemam ziadnu identifikacnu kartu ze som niekde🙂 tak asi len vonku niekde🙂

henikav1
3. sep 2009

ja ta mozem zapisat, aby sme mohli spolu dnu, ale ako chces, to sa este dohodneme, moje cislo mas, poslala som ti ho

famfrla
autor
3. sep 2009

jaaj tak to by som mohla aspon by som sa tam kukla🙂

henikav1
3. sep 2009

ok, tak sme dohodnute

famfrla
autor
3. sep 2009

ok tak predbezne na stvrtok o 12? a co tam mate dobreho 😀 😎

henikav1
3. sep 2009

nerob si nadeje, vsetko sa da jest, ale nic nie je extra. Mas na vyber teple jedla, studene, salaty, dezerty....ryby, maso, vegetarianske, ale nie je to interhotel.
Ale neboj doteraz som z toho neumrela, takze sa to da prezit 😀

famfrla
autor
3. sep 2009

ja som to tak nemyslela 😀 ja len ze ci tam mas nieco oblubene🙂 aj od nas tam vsetci chodia🙂

famfrla
autor
4. sep 2009

dobre ranko🙂

henikav1
4. sep 2009

dobre ranko famfrla, ako sa ti dnes dari???
Ja som taka stastna, ze je uz piatok 😉

famfrla
autor
4. sep 2009

🙂 celkom aj ja a to nemakam ako pracujuca🙂
ale pocasickove vyhliadky na vikend nic moc :( planujete nieco?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre