Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

krisbar
26. máj 2010

ja uz v posteli. nemame este sedacku tak idem si pozriet online nejaky film 🙂
nejako nam to tu celkovo spomalilo...nam tu chyba henikin motor 😀

henikav
26. máj 2010

tak uz som tu, nejako som nestihala, ale uz sa to snad skludni. Piekla som kolegyni svadobnu torticku doteraz, prave si pre nu boli, tak dufam ze budu spokojni.
No a co sa domceka tyka, vyzera to tak, ze sa v lete stahujeme do vlastneho, takze dnesny den uzatvaram ako dobry 😉 Baby chystajte sa na dobru opekacku u nas v zahrade, hned ako vykosime tu dzunglu co tam momentalne je

henikav
27. máj 2010

dobre ranko
nikde nikto??? este asi hajate, no ja letim na panske, ohlasim sa odtial 😉

krisbar
27. máj 2010

Henika - gratulujem!!!! to je dobra sprava! budeme sa tesit na leto, urobime si babsku jazdu 😉
no o 7;19 som veru ja este spala...vstavam okolo 8mej...ale ved mi toto lenosenie uz na buduci tyzden skonci...jooooj, pockajte ked sa vam tu budem stazovat ze som rozklepana z prace...no ale dali sme sa na boj, musime bojovat.
idem ja do obchodu, nemam vajcia ani cibulu a to sa potom moc neda varit 😒

henikav
27. máj 2010

dakujem krisbar
No ja uz zatahujem na panskom, posledne dva tyzdne mal so mnou sef aj kolegovia veeeeeelmi vela zhovievavosti, co som bola stale niekde mimo 😀 😀 😀
Dneska rano ma privitali s tym ze vitaj konecne zas medzi nami 😀
Takze my ideme zajtra podpisat

henikav
27. máj 2010

nas domcurik 😉

cestovatelka
27. máj 2010

halooooo...henikav uzasneeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 blahozelam
co noveho mate inak?

henikav
27. máj 2010

dakujem, ja mam nove to, ze sa konecne po nekonecnych stresoch a natahovani s bankami tesim. Okrem toho mam spravenu skusku z francuzstiny v Cechach (kto by to bol o mne povedal, vsak? 😀 😀 😀 ) No a dve pisomky som tiez zvladla, ani sama neviem ako, aj ulohy som dokoncovala tak, ze pocas jednej prednasky som este doklepkavala na dalsiu 😀 😀 😀 Lebo ja som z tych vzornych, co si nikdy nic nenechava na poslednu chvilu 😀 😀 😀 , sama nechapem ako, ale stihla som to vsetko. A co ste tu vyvadzali vy, kym som tu nebola??? Nahodou ste sa nestretavkovali bezo mna??

cestovatelka
27. máj 2010

ani nahodou henikav...ja som celkom rada, ze zijem...somz toho tehu daka vycerpana, ze som rada za kazdy volny den kedy mozem doma lahnut na gouc ci postel a oddychovat ☹
blahozelam ku skuske a k pisomkam, sikula si 😉

henikav
27. máj 2010

cestovatelka, necuduj sa, tehotne maminky potrebuju vela spanku a kazdu chvilku ked mozes si aspon vyloz nohy na stolik, aj to ti urobi dobre, no a normalne spinkaj, tak ako spinkaju babatka, aj poobede

cestovatelka
27. máj 2010

jaj henika, keby sa dalo...uz chodim do prace ☹..ale vecer padnem jak vojak za 2. svetove valky teda 🙂

famfrla
autor
27. máj 2010

heni no teda gratulko velke ale poriadne velky domculik budes mat co upratovat 😀

no so mnou to vyzera tak ze asi mi je sudene nepracovat 😅 vobec nikto sa mi neozval ani z interimu a ani pan riaditel a to obaja strasne ze sa ozvu. Ponuku uz stiahli z internetu. Tak neviem ale od interimu by som necakala ze ani neda vediet ako 😔

krisbar
27. máj 2010

fu, cestovatelka..tak to ti nezavidim tu unavu...ja som taka vrtula, cize ked uz padam na hubu tak este viac sa hybem..jednoducho neviem oddychovat...moj vecny problem...radsej nieco upratujem, alebo doma robim ako by som mala lezat na gauci (ktory este nemame haha),cize neviem neviem ako to so mnou bude ked budem tehotna....a ak by som mala byt ten pripad, ze rizikove tehotenstvo tak sa asi zblaznim!
no devcata - mne sa to uz krati a som rada ze som postihala este vsetko povybavovat ako som chcela, tieto posledne dva dni uz len dorazim posledne drobnostky a hotovo - mozem zacat zarezavat.
Inak cestovatelka - vy nemate nahodou upratovacku? lebo neviem ak to budem stihat ked zacnem pracovat a ja upratovanie cez vikendy odmietam...tak ze ci by si nemala nejaku dobru s dobrou referenciou.

Heni - ten dom je paradny a tam sa nudit urcite nebudete 🙂 budete aj vnutrajsok prerabat, resp do akej hlbky rekonstrukcie pojdete?

krisbar
27. máj 2010

famflra..to je mi luto..treba byt pozitivny. 😎
a hladas LEN v oblasti logistiky? ci mas sirsi zaber? lebo to je predpokladam dost uzka oblast.
btw...chystam sa do Ikei - nedame stretko?

inak to ze sa neozvu som nejako uz aj ja pochopila...ked som posielala CV tak len par firiem mi odpisalo - ja si totiz vediem databazu toho kam som poslala, kedy, aka bola odpoved a veru tak kolonka odpoved ziva dost prazdnotou. (neviem ci to aj vy tak robite...ale to viete...ja som profesionalne deformovana...) 😀

famfrla
autor
27. máj 2010

no ja som sla cez interim krisbar

ja mam vystudovane environmentalne ing. ale na strednej som robila logistiku a colnu deklaraciu.... hmmm pojdem asi upratovat k tebe 🙂🙂 cez vikend 😀

krisbar
27. máj 2010

🙂 moc by si si nezarobila a viac previezla...mne to trva asi len 2,5 hodiny...ale ked pridu sedacky tak uz tu bude treba viac veci "obchadzat" tak mozno 3 hodiny...ved aj preto este stale premyslam ze to skusim robit sama, aj tak bude muz chodit neskoro, tak cez tyzden by sa to dalo, ale ak uz nahodou nie, tak aby som mala niekoho kto by mi to prisiel urobit.
druha vec ze je ked som pocula ze tu maju upratovacky 13 eur na hodinu tak to je celkom dost....doma sme platili len 3,5...no ved necham "vykvasit" ..ako vsetko 😝

famfrla
autor
27. máj 2010

som si robila srandu :p

krisbar
27. máj 2010

je mi to jasne.....a cez vikend by som ta tu aj tak nechcela sa mi motat pod nohami 😀

henikav
27. máj 2010

famfrla, nevesaj hlavu, ak uz stiahli ponuky, urcite uz niekoho zamestnali, ale urcite najdes nieco ine a este sa moze stat aj to ze nebudu s tou osobou spokojni a vezmu dalsiu v poradi a to by si mohla byt ty. Alebo im zdrhne ona, nikdy nevies, co je to za spolocnost 😉 Ale zavolaj, nikdy nevies, pripomenies sa a mozno ti ponuknu nieco ine

krisbar, ten dom je po starych ludoch, este aj tapety su starozitne, takisto kupelna a na kuchyni sme sa zhodli, ze bude dobre horiet v kozube 😀 😀 😀 , cize budeme prerabat vsetko, asi tym stylom, ze sa nastahujeme napriklad do salonu a do jednej izby zlozime veci a budeme kempovat, kym sa neporobi vsetko postupne miestnost po miestnosti. Ale dom je priestranny, tam bude miesta dost, v inzerate uvadza 250 stvorcov, ale podla mna do toho zaratala uz aj poschodie, ale aj tak je tam dost miesta, na prizemi su 3 spalne, salon, kuchyna s jedalnou, kupelna, to sme uz vyberali tak, aby sme na stare kolena nemali nejake schody po ktorych by sme nevladali chodit hore dole. Inac co ma zaraza, inzerat je este stale na immowebe, ani tam nedala poznamku, option, alebo nieco podobne, pritom je prakticky predany, banka podpisana, zmluvy u notara cakaju len na podpis, tak neviem naco caka, alebo ju bavi ze jej vyvolavaju na inzerat, nechapem

krisbar
27. máj 2010

Heni - to je teda riadne velky barak...
co sa tyka toho ze to este nestiahli tak mozno nemaju cas, alebo updatuju databazu len v nejaky den...ale ked uz to mas dohodnute..netreba sa stresovat
a to je poschodove? lebo nespominas ze by na poschodi boli nejake izby..tam je podkrovie?

famfrla
autor
27. máj 2010

heni ja hlavu nevesiam len ma to trosku mrzi ze ani pani z interimu nebola schopna napisat ani len e-mail a pritom to hovorila ze urcite sa ozve.. tak si uz mozem kupit aspon letenky na slovensko 🙂 🙂

heni tak manzelik bude mat postarane na niekolko rokov o pracu 🙂

henikav
27. máj 2010

krisbar, je tam take podkrovie, co terajsia majitelka zacala prerabat, totiz, ona to kupila od tych starych ludi pred dvoma rokmi a za tie dva roky si uvedomila, ze to nezvladne, je to pre nu priliz velke, sama zena, asi 45 rocna, proste nezvlada ani splacat, nie to este opravovat a preto to predava, takze vacsina vsetkeho je este stara, len prave to podkrovie zacala prerabat, lebo to chcela prenajat ako samostatny byt, my to mozno ani nebudeme robit, dom je dost velky aj tak, viac nepotrebujeme, maximalne si maly moze urobit hore hernu ak bude chciet, ale na hranie ma zahradu a on sa aj tak najradsej mota tam kde som ja. A najomnikov tam nechcem mat, mame najomnikov v dome na slovensku a viem ake to je ked sa ti stale niekto mota popod nohy, u mna doma chcem mat sukromie

henikav
27. máj 2010

no ved prave famfrla, manzel aj tak asi prve roky nebude mat pracu ked sem pride, tak sa moze vysantit na domceku 😉 Dokonca pocitam aj s tym ze uz nebude pracovat nikdy, kym sa uchyti v neznamom systeme, to by trvalo roky a uz bude mat vek na penziu dovtedy, takze asi taka je situacia. Ale nevadi, bude sa starat o nas 🙂

famfrla
autor
27. máj 2010

no ved heni sikovne ste to vyriesili 😉

henikav
27. máj 2010

hodila som par foto, aby ste vedeli, co som to nazvala velmi krasnym nazvom ze starozitnost myslim ako tapety, kuchyna.... 😀 😀 😀 http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/henikav/alb...

famfrla
autor
27. máj 2010

tak som sa nahnevala a volala to interimu a pani hovorila ze je to stale aktualne ze cakaju odpoved, ale uz to stiahli 😅

co dobre dnes varite akosi ma nic nenapada 🙂🙂

famfrla
autor
27. máj 2010

no to su poriadne starozitnosti 🙂🙂

henikav
27. máj 2010

🙂 famfrla, tak mozno vybrali prave teba, len ti to este nestihli oznamit 😉 drzim palce
a ja nevarim, v jednom byte sa mi pokazil prietokovy ohrievac vody, tak mi podnajomnicka volala a ja som narychlo zhanala opravara, takze hned po praci letim tam
A tu je torticka co som piekla vcera, takze na tento tyzden uz som si vycerpala moje kucharske umenie 🙂

famfrla
autor
27. máj 2010

a heni kde to vlastne budete byvat?

henikav
27. máj 2010

Nivelles - Feluy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre