Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav
30. máj 2010

no to vies famfrla, prisiel len podpisat doklady a letel naspat, musi zarabat peniazky, lebo ten dom treba cely prerobit
A od toho orgovanu vonia nadherne cely byt 😵 orgovany su kvety mojho detstva, moja starka ich mala kopu, len jej boli tmavofialove
ozaj a preco flamstinu, nieco som prehliadla? do ktoreho mesta to dostal tu ponuku??

henikav
30. máj 2010

krisbar, zvykaj si na mrtve farby , tu si celkovo zeny obliekaju farby sive, cierne, maximalne bezove a to uz je maximum farebnosti. Raz som si dala do prace jasnocerveny sveter, to som sa napocuvala, ze ma urcite nestratia 😀 😀 😀

krisbar
30. máj 2010

inak na margo mody...ja som si myslela ze tu sa zeny budu obliekat podobne ako francuzsky, ale co sledujem ta sa mi zda ze su viac sik muzi ako zeny, presne ako vravis..jeto tu hrozne sede.minule som objavila v centre obchodik s takymi talianskymi farebnymi kabelkami a asi 15 min som stravila v druznom rozhovore s majitelom a som sa ho opytala ako sa mu to v Luxe predava a ci ma zakaznicky....a povedal jednu peknu vec - only happy people buy my bags 🙂 tak podla tejto definicie som ja ten najstastnejsi clovek, lebo furt nosim farby.

henikav
30. máj 2010

krisbar, ja uz som zapadla medzi belgicanky, uz mi je to fuk, sice teraz mam zase novu kabelku co mi kupil Mirko v Prahe jemne fialkovu, ruzovu a bielu a uz som si uzila aj kopu poznamok 😀

famfrla
autor
30. máj 2010

heni praca je v courtrai 🙂

krisbar
30. máj 2010

@henikav no tak potom ja sa tesim na to ako ma budu komentovat, kedze ani jednu kabelku nemam ciernu, sedu a bielu, zato mam ruzove, cervene, mnoho farebne, a ine 🙂

henikav
30. máj 2010

aha, pozrela som, aj si spominala Courtrai, ale neuvedomila som si hned ze je to flamska cast, ved je to uz celkom blizko francuzskych hranic, teraz som to kuk, takze uz vidim, je to uprostred flamska
a ty, stale nic??? volala si tam aby si sa pripomenula?

henikav
30. máj 2010

myslim ze si aj spominala, ale ja som nejako posledne dva tyzdne uplne mimo, tolko nervov co som zazila, kym som vsetko okolo domu vybavila ☹

famfrla
autor
30. máj 2010

volala som heni do interimu tam mi povedali ze este stale sa pan nevyjadril... ale ak sa mm rozhodne zajtra ze to zoberie tak panovi riaditelovi zavolam lebo mi dal jeho tel cislo ze ak sa prestahujeme tak mu mam zavolat tak mu brnknem ci ma este zaujem 🙂

ta praca ho velmi zaujima z profesionalneho hladiska sice bude mat asi o tisicku nizsi plat ale aj tak sa to da 🙂🙂 takk uvidime co navrhnu lebo ma mu to zaslat mailom plat a vsetko okolo 🙂

heni a manzelik kedy zacne pracovat v domculiku?

henikav
30. máj 2010

no ale to zavolaj okamzite riaditelovi ze sa tam stahujete, lebo manzel tam dostal ponuku, potom ak by to aj nebola pravda, mozes odstupit, ale takto aby sa rozhodol pre teba a nie pre niekoho ineho, lebo ked uz vezme inu, tak ju uz kvoli tebe neprepusti

famfrla
autor
30. máj 2010

ano zavolam heni len mne to bolo take divne najskor hovoril ze mi da cislo ked sa prestahujeme ze mu mam zavolat a potom sme sa o niecom inom a na koniec mi povedal ze mi daju vediet.... no tak sa rozhodni 😅

henikav
30. máj 2010

ja by som mu na drzovku zavolala, ze sa tam stahujete, lebo manzel tam nasiel pracu, hladate vhodny byt.
Ak sa to aj nestane, ved vzdy mozes zmenit nazor, ale tvrd mu to ze to bude tak, aby ta vzal

famfrla
autor
30. máj 2010

no to mu zavolam na drzovku tomu ver ak sa mm rozhodne 🙂 ale myslim ze este asi nikoho nema to by uz interim vedel 😀 no uvidime 🙂🙂)

henikav
30. máj 2010

famfrla, ty sa do poslednej chvile tvar ze beries, aj ked si si nie ista, vzdy mozes na poslednu chvilu cuvnut. Oni sa tiez hraju so zamestnancami ako s mysami, sa mi stalo, ze mi slubili miesto, ja som kvoli tomu vybavila prerusenie skoly a ked som uz takmer odisla, lebo to miesto mi slubili, tak sa zrazu zacali zasivat a zatajovat a nakoniec z toho vzislo prave to, ze zamestnali niekoho ineho, babu, ktora prave byvala blizsie. A ked som im povedala ze od nich to nebolo ferove, ze ma nechali vybavovat prerusenie studia, ked vedeli, ze beru niekoho ineho, tak mi povedali, ze mi nic nedlzia, ze ved so mnou nic nepodpisali, iba ustne slubili a to sa nerata. Ja som vtedy skolu dokoncila a o 4 mesiace im ta baba zdrhla, ja som akurat potrebovala pracu, tak som to vzala aj napriek tomu ze ma podrazili a podrazila som ich rovnako. Vybavila som si medzitym inu pracu a ked k tomu prislo ze mozem nastupit, tak som robila na tyzdnove interim zmluvy a raz som im v piatok poobede povedala ze v pondelok uz nepridem. 😀 😀 😀 Ale vraj to nemozem, ze co oni budu robit??? Tak som im to pripomenula, ze ani ja im nic nedlzim, v interime sme predsa podpisali len na tyzden (tam su tyzdnove zmluvy) no a ja uz dalsi tyzden nepodpisem, ved im tiez nic nedlzim, dakujem pekne a zbohom

famfrla
autor
30. máj 2010

no to teda bola drzost od nich heni :( ale si im to dobre ukazala

no aj keby ma nezobral tak sa s toho nezblazinm 😅 lebo mam zacat formation v Mons na 5 tyzdnov v septembri a pracovnych prilezitosti trufam si povedat ze je tam v okoli o 70 perc. viac ako tu a hlavne dve velke mesta v okoli a hodinka vlakom z bruselu takze tam je tych moznosti uz viacej ako sa zamestnat ked uz budes na mieste. 🙂

ale heni ked nebudem pracovat a budes potrebovat brigadu gratis samozrejme tak sa hlasim ze vozit furik s maltou 😀 😎 😵 😅

henikav
30. máj 2010

doteraz sa tesim ako som s nimi vypiekla 😀 😀 😀 nahodou mi to vyslo

no a na brigadu mozes hocikedy na slovensku maltu 😀 😀 😀

famfrla
autor
30. máj 2010

no to ti verim heni ti to dobre vyslo 🙂🙂 idem ja zehlit mm pride o hodku chuda moje z toho pohovoru a o pol 9 ide na nocnu ☹ 😕 a z nocnej o 15h ma dalsi pohovor v luxe :( no neviem ako to zvladne 😖

shinelove
30. máj 2010

ahojte,
obed uspesne absolvovany, niekedy je ten zvyk v restikach -aperitiv...atd. na dve veci, sme tam boli 4 hodky, kym sme sa najedli 😖
Famfla, v praci hovorim mix AJ a FR, skoro kazdy kolega rozprava anglicky 😎 no uvidime ako to bude, radsej sa az tak netesim, este ma vykopnu ako minule a bude po radosti 😅 a ako dopadol manzel? no ak by ste sa prestahovali, tak sme susedky 😉
Krisbar, to mas pravdu s tymi farbami tu, ja som tiez na farebnost zatazena a ficim uz asi 2 rok na tyrkysovej, aj byt som mala ladeny takto, aj auto mam tej farby 😀
Heni mam Yourshierika 😀 je supeeer, chytry-az barz...hravy, mily-odporucam a neplzne, lebo ma chlpy ako ludske vlasy- preto je vhodny pre alergikov 😉 posielam fotecku
Damy, predstavujem Vam Jonatana 😀
pekny vecerik vsetkych, alebo uz pondelok?
paaa 😵

henikav
31. máj 2010

to uz je zase pondelok??? a kedy bol vikend? 😀 mam dojem ze som nezastala
shinelove aky zlaty havino 🙂 my sme sa stale nerozhodli aku rasu, teda moji chlapi sa nevedia dohodnut, nakoniec budeme mat psov dvoch, kazdy svojho
😀

krisbar
31. máj 2010

dobre rano dievcata, ja som dnes zacala den upratovanim 🙂 nech na to uz cez tyzden nemusim mysliet.,
este musim dnes vybavit par veci - nechapem, uz mse tu dva mesiace a furt nieco vybavujem...
shinelove - mily psik, som nevedela ze oni maju chlpy ako ludia, cize aj ked mu padaju chlpy tak nie tak velmi ako ostatnym psom?
no idem sa ja do toho pustit...majte krasny den!

famfrla
autor
31. máj 2010

ahoj dievky 😀 tak som volala panovi riaditelovi tak my povedal ze uz niekoho ma ale ze mu mam poslat mail ked sa prestahujem ze ak by ho vykopli po 3 tyzdnoch... a zasa to omielal do okola o stahovani 😕 uz kaslem na neho len je zaujimave ze interim o tom vobec nevie ze niekoho uz zamestnal.... no co uz🙂 apon bude dovolenka 🙂 😅

krisbar
31. máj 2010

no to je teda jednanie...ale aspon vies famfrla na com si a netrpnes doma. tu dovolenku na SK ti zavidim..my ideme len na vikend a to je fakt strasne malo...48 hodin....
a na kolko ides na SK? a ides aj s malou a manzelom? ci len ty?

famfrla
autor
31. máj 2010

krisbar to ti poviem ze ake jednanie.. 😝 smutne.

no my totiz byvame v byte bez moznosti nejakej zahrady a zostat s malou dva mesiace v byte kde je strasne teplo pocas leta tak to pojdem radsej na slovensko na dva mesiace budem vela studovat a potom sa uvidi co a ako

zajtra sa zapisem na epso testy a uvidime 😅

henikav
31. máj 2010

famfrla, aspon si to uzijes doma, tak nesmut, vzdy je lepsie vediet ked aj negativnu odpoved, ako zit v ocakavani a nevediet sa ako zariadit. Tak ci tak teraz ta osoba ktoru zamestnali je v nevyhode, pretoze ak s nou nebudu spokojni, vyhodia ju bez mihnutia oka, lebo maju v zalohe teba.
A na epso testy si sa este nezapisala??? Zartujes, vsak? Rychlo rychlo, sup sup

famfrla
autor
31. máj 2010

heni no ale ja tam uz nepojdem ak aj bude mat zaujem pretoze mm bol na pohovore kvoli mne a kedze praca pre mna nebude tak to asi ani on nezoberie lebo zit z jedneho belgickeho platu a splacat este aj auto nie je bohvie co :(
na testy sa zapisem heni zajtra sa na to chystam a mozem tam ist aj s titulom ing na sekretarku?

henikav
31. máj 2010

ja mam kamosku co ma vysku a robi sekretarku, pretoze na sekretarku potrebujes bud aspon bakalara, alebo maturitu a asi 3 rocnu prax, ale zas vyska nahradza prave tu prax, lebo ty este asi prax nemas vsak??? Ty si este mladucka

famfrla
autor
31. máj 2010

dik heni lebo ked som bola na stazi v bruseli tak mi sefko tvrdil opak 😀 tak uz mam v tom aspon jasno 😵

henikav
31. máj 2010

famfrla jasno v pravidlach u nas??? to si kde videla?? nepoznam nikoho komu by bolo vsetko jasne, vzdy sa najde nejake ale 😀 😀 😀

henikav
31. máj 2010

baby ja som taka vyflusnuta, vobec nemam ziadnu energiu 😖

shinelove
31. máj 2010

ahojte babiky,
ja som tiez vystavena..a to sa este len zaucam 😖 od zajtra to mam oficialne-aspon dufam...Famrfla, to mi je luto..ale tu dovolenku by som s tebou hned menila 😉 ja nemam narok prvy rok na dovolenku, len neplatene volno a ani neviem, ci mi ho v lete daju 😅 ved uvidime. inac aj ja rozmyslam nad tymi testami, ale snad to ma cas..pekne step by step 😵
idem ja si dat nejake to fajne vinko a vylozit labky na stol 😀 ale som tu s vami stale 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre